Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Jesienny bukiet korzyści: aż 300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Jesienny bukiet korzyści: aż 300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Hagen zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Jesienny bukiet korzyści”. Do zdobycia jest w sumie 350 zł (300 zł w gotówce + 50 zł w formie elektronicznego kodu do Biedronki), a warunki sprowadzają się po prostu do aktywnego korzystania z rachunku.

Akcja ma potrwać do 25 października 2020 r. Nie można jednak wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 2000 wniosków o otwarcie rachunku w ramach promocji.

Kto może wziąć udział?

Nagrodę mogą zdobyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 15 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Atrakcyjna nagroda za aktywność

Czas na przedstawienie szczegółów:

Krok 1
Krok 1

Do 25 października 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!).

Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji oraz zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania zapisane w regulaminie i tym samym zasłużyłeś na bonus.

Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji, skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru są 3, piszemy o nich poniżej) i dostępem do bankowości elektronicznej. Na zrealizowanie tych działań masz czas do 25 października 2020 r.

Uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie za pośrednictwem kuriera lub w procesie wideoweryfikacji w aplikacji GOmobile. W obu przypadkach zawarcie umowy następuje z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti.

Następnie, najpóźniej 6 listopada 2020 r., nadaj PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

W listopadzie 2020 r. spełnij warunki otrzymania pierwszej nagrody (150 zł w gotówce):

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  • zleć przynajmniej jeden przelew z konta w bankowości internetowej lub mobilnej.
Krok 5
Krok 5

W grudniu 2020 r. spełnij warunki otrzymania kolejnych 150 zł premii:

  • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej,
  • wykonaj min. 4 transakcje Blik w dowolnej wysokości oraz
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 6
Krok 6

Najpóźniej 18 grudnia 2020 r. otrzymasz e-mail potwierdzający spełnienie wymagań regulaminu i gratulacje z okazji zdobycia 150 zł premii.

W wiadomości znajdziesz link kierujący na bezpieczną stronę, na której musisz podać organizatorowi numer nowo otwartego rachunku, na który ma przesłać nagrodę. Informację musisz przekazać do 27 grudnia 2020 r. W przypadku ewentualnego spóźnienia najpóźniej 20 sierpnia 2021 r. skontaktuj się z organizatorem drogą mailową.

Nagroda
Nagroda

Pierwsza premia w wysokości 150 zł wpłynie na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 31 grudnia 2020 r.

Z kolei o przyznaniu kolejnej premii 150 zł zostaniesz poinformowany do 22 stycznia 2021 r., zaś organizator przekaże ją najpóźniej 31 stycznia 2021 r.

Krok 7
Krok 7

Aby otrzymać 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, nie zamykaj konta co najmniej do 30 kwietnia 2021 r. Nie rezygnuj również z karty ani dostępu do bankowości elektronicznej.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu tej premii otrzymasz najpóźniej 24 maja 2021 r., zaś do 31 maja 2021 r. organizator przyzna Ci elektroniczny kod do Biedronki SMS-em.

Bardzo istotne szczegóły

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii jest spełnienie wymagań uprawniających do otrzymania poprzednich bonusów.

350 zł otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonane przez Ciebie transakcje kartą, przelewy, a także wpływy na rachunek będą zgodne z wymaganiami regulaminu. Przeczytaj więc o ważnych szczegółach dotyczących tych operacji.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza operacje bezgotówkowe będące płatnościami za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym takie bez fizycznego przedstawienia karty, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym zapłatę Google Pay czy Apple Pay.

Niedopuszczalne są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (chodzi m.in. o płatności związane z grami hazardowymi, przekazami internetowymi czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Transakcje Blik

O ile płatności Blik nie spełniają warunku listopadowych transakcji bezgotówkowych kartą, to musisz wykonać przynajmniej 4 takie płatności w grudniu. Organizator uzna transakcje z wykorzystaniem kodu Blik w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Przelewy internetowe

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej ([email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

Bank BNP Paribas nie stawia bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie wpływów. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, np. przelew z Twojego konta w innym banku. Pamiętaj, że wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu.

Bez pospiechu, byś mógł się cieszyć z bonusu

Zwracamy Ci uwagę na jeszcze dwie bardzo istotne kwestie. Do chwili otrzymania ostatniej nagrody:

  • musisz być posiadaczem rachunku i towarzyszących mu produktów;
  • nie możesz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Zdobyte premie będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Korzystając z niego, masz do wyboru jedną z trzech kart. Sugerujemy sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł / mies., ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Prowizje za pozostałe dwa „plastiki” to 6 i 10 zł i niestety nie da się ich uniknąć.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Zyskaj kolejne 300 zł na Allegro za kartę kredytową

A może by tak pójść za ciosem i zyskać kolejną premię od BNP Paribas? Co powiesz na 300 zł do wykorzystania na Allegro za aktywne korzystanie z karty kredytowej?

Czeka też 150 zł dla nastolatka

Jeśli jesteś rodzicem, to może zainteresuje Cię możliwość zdobycia kieszonkowego dla swojej pociechy - 6 x 25 zł, czyli w sumie 150 zł.

Aktywność nagrodzona atrakcyjną premią

W naszej ocenie relacja wysokości premii do wymagań postawionych w regulaminie jest bardzo atrakcyjna. Zalogowanie do bankowości, wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą i Blikiem, przelewy czy zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł to warunki, które może zrealizować dosłownie każdy; tym bardziej, że wpływy można zapewnić kilkoma operacjami na mniejsze kwoty.

Przemyśl poważnie tę propozycję, a potem podejmij decyzję, którą uznasz za słuszną. Na zachętę przypominamy, że premia będzie wypłacona w trzech "ratach", więc bardzo szybko zobaczysz efekty swoich działań.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jesienny bukiet korzyści"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.