Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za wykupienie ubezpieczenia samochodu i opon w bankowości elektronicznej mBanku

100 zł za wykupienie ubezpieczenia samochodu i opon w bankowości elektronicznej mBanku
Źródło: strona promocji

mBank nie tylko chwali się zaletami swojej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, ale dodatkowo proponuje bonusy, które mają zachęcić do skorzystania z nich. Przykłady? Proszę bardzo, np. 15% rabatu na OC lub pakiet OC i AC, jeśli wykupisz te ubezpieczenia w bankowości elektronicznej. Decydując się ich zakup w ramach trwającej do 27 października 2021 r. akcji promocyjnej, możesz zyskać 100 zł.

A co ma zrobić osoba, która nie współpracuje z mBankiem? Założyć konto osobiste w jednej z trwających właśnie promocji i przy okazji zgarnąć premię gotówkową. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Na kogo czekają bonusy?

W promocji „Jesienne ubezpieczenie auta ze zwrotem 100 zł” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające (także jako współposiadacz) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN w mBanku.

Jak zdobyć stówę?

Będzie to chyba najprościej zarobione 100 zł w Twoim życiu.

Krok 1
Krok 1

Do 27 października 2021 r. zaloguj się do serwisu transakcyjnego mBanku lub aplikacji mobilnej i wykup ubezpieczenie komunikacyjne dla swojego pojazdu wraz z ubezpieczeniem opon za 1 zł.

Za sam fakt, że zrobisz to internetowo, otrzymasz 15% rabatu.

Informacja
Informacja

Nie odstępuj od wykupionego ubezpieczenia przez 30 dni od chwili zawarcia polisy.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz na rachunek, z którego opłaciłeś polisę, do 29 grudnia 2021 r.

Dodajmy, że ubezpieczycielem jest Uniqa, a premia nie podlega opodatkowaniu i będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Ubezpieczenie samochodu możesz wykupić z wyprzedzeniem, nawet pół roku do przodu.

Oferta mBanku

Na wstępie obiecaliśmy przekazać informacje, które mogą zainteresować potencjalnych klientów mBanku. Otóż, aktualnie trwają promocje różnych produktów z oferty mBanku, w których można zdobyć atrakcyjne premie gotówkowe.

Potrzebujesz ubezpieczenia? Kup je w mBanku i zgarnij premię!

Nic tak nie cieszy jak możliwość zaoszczędzenia na wydatkach. Korzystając z oferty mBanku, zyskujesz podwójnie – po pierwsze, otrzymujesz 15% rabatu za zakup ubezpieczenia online, a po drugie, zgarniasz 100 zł premii gotówkowej. Szybko, bezpiecznie (nie musisz wychodzić z domu i narażać się na spotkanie z koronawirusem) i niezawodnie.

Takie jest nasze zdanie, ale ostateczna decyzja jak zawsze należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jesienne ubezpieczenie auta ze zwrotem 100 zł"
  2. Regulamin ubezpieczenia opon

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.