Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3900 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

3900 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile opiera się na zbieraniu punktów u jego partnerów, które później można wymienić na nagrody z katalogu.

Zdobycie atrakcyjnego bonusu nie jest łatwe, bo za każde wydane 5 zł możesz zdobyć maksymalnie 8 punktów. Stąd co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których bonusowe punkty wpadają za wykonanie jednej lub kilku ściśle określonych transakcji.

Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia w przypadku akcji "Jesienne Bezcenne Chwile". Chodzi w niej o to, by do 10 listopada 2021 r. wydać jednorazowo w podmiotach uczestniczących w akcji przynajmniej kwotę wskazaną w regulaminie:

  • 15 zł w serwisie Player,
  • 30 zł na Storytel,
  • 20 zł na platformie HBO GO,

Transakcja spełniająca warunki regulaminu oznacza bonus w postaci 1300 punktów w Bezcennych Chwilach, tak więc płacąc u każdego z partnerów tej promocji, otrzymasz 3900 punktów, które stanowią równowartość ok. 50 zł.

Kto może otrzymać punkty?

Prawo zdobycia bonusowych punktów przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która na dodatek jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Okazja do rozpoczęcia współpracy

Opisywana promocja może być kolejnym pretekstem do rozpoczęcia współpracy z Santanderem, jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku. Znacznie ważniejsza jest jednak możliwość zdobycia pokaźnego bonusu za założenie w nim konta osobistego.

Więcej transakcji = wyższa nagroda

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Krok 1
Krok 1

Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś swojego "plastiku" z logo Mastercard od Santandera w Bezcennych Chwilach, zrób to jak najszybciej.

Krok 2
Krok 2

Do 10 listopada 2021 r. wykonaj choć jedną transakcję spełniającą poniższe warunki:

  • płatność na kwotę min. 15 zł w serwisie Player,
  • transakcja przynajmniej na kwotę 30 zł na Storytel,
  • płatność na kwotę min. 20 zł na platformie HBO GO.
Informacja
Informacja

W promocji możesz otrzymać maksymalnie 3 nagrody po 1300 punktów w Bezcennych Chwilach, po jednej za zakup spełniający wymagania regulaminu u każdego z partnerów promocji.

Nagroda
Nagroda

Promocyjne punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 21 dni od daty spełnienia przez Ciebie zasad tej akcji. Musisz je wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty ich przyznania, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone.

Zakupy na kwoty niższe niż wskazane powyżej oraz dokonane w różnych serwisach nie podlegają sumowaniu.

Wybór nagrody należy do Ciebie

Opisywana promocja pozwoli Ci w krótkim czasie zdobyć znaczącą liczbę punktów w Bezcennych Chwilach. Od Ciebie zależy, ile transakcji premiowanych punktami zrealizujesz, a tym samym - jak wysoki bonus zgarniesz. O tym, na co przeznaczysz zdobyte punkty, też zdecydujesz samodzielnie. Udanych zakupów!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jesienne Bezcenne Chwile"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.