Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Zyskaj 360 zł z DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium.

Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium (+ krótsza karencja dla byłych klientów)

Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium (+ krótsza karencja dla byłych klientów)
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto 360°, który występuje także w wersji Student (dla osób w wieku 18-26 lat). W najnowszej akcji, trwającej do 8 listopada 2021 r., do zdobycia jest w sumie 250 zł.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia promocji – czyli 10 września 2021 r. – nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie była stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W związku z tym z udziału w tej promocji wyklucza także bycie osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z akcji nie skorzystają także użytkownicy takich produktów jak karty przedpłacone, dodatkowe karty kredytowe, poręczyciele kredytów.

Dodajmy, że w promocji nie mogą uczestniczyć także ci, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student i otworzyli w jej ramach wspomniane rachunki po 1 stycznia 2017 r. Oznacza to, że w tej akcji okres karencji został skrócony o rok.

Załóż konto i zgarnij 250 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 8 listopada 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o jedno ze wspomnianych kont, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2021 r.:

  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 23 grudnia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

W grudniu 2021 r. oraz w styczniu i lutym 2022 r.:

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Uwaga: Jeśli założyłeś Konto 360° Student, to wpływy na Twój rachunek muszą wynieść tylko 500 zł!

Za każdy z miesięcy spełniania warunków otrzymasz premię cząstkową - 50 zł (łącznie 150 zł).

Krok 4
Krok 4

Jeśli założyłeś rachunek przez selfie, do 28 lutego 2022 r. musisz złożyć w oddziale banku wzór podpisu i okazać dokument tożsamości, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii!

Nagroda
Nagroda

Druga część premii - 150 zł - trafi na Twoje Konto 360° do 31 marca 2022 r.

To musisz wiedzieć

  • Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrody.
  • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
  • Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.
  • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje Konto 360°, które jest dostępne także w wersji Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Warunki uniknięcia opłat za ich prowadzenie są tożsame z tym, co musisz zrobić, by zyskać premie!

Konto 360°

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł. Takie same zadania trzeba wypełnić, by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł.

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie.

Konto 360° Student

Posiadacze tej wersji konta (dostępnej dla osób w wieku 18-26 lat) nie muszą zapewniać wpływu, by prowadzenie rachunku, jak i wydanej do niego karty, było bezpłatne. Konieczne jest jedynie wykonanie w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji kartą lub Blikiem. Jeśli jednak chcesz zdobyć premię w opisywanej promocji, to musisz zadbać o wpływ min. 1 000 zł na rachunek. Dodatkowo, klienci z tej kategorii wiekowej mają za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Więcej szczegółów podaliśmy w prześwietleniu tego rachunku.

Premia za konto to nie wszystko

Nagrody w tej promocji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji, możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Zysk bez wielkiego wysiłku

Bank Millennium konsekwentnie zachęca do zakładania Konta 360° niezłymi premiami i prostymi warunkami. Doceniamy, że w nowej odsłonie promocji jedna z premii zostanie wypłacona wkrótce po otwarciu Konta 360°. Zdobycie drugiego bonusu wymaga pewnego wysiłku, aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach. Wymagania nie są skomplikowane, więc z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Jesienna promocja Konta 360°"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.