Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za aktywność w korzystaniu z rachunku dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

100 zł za aktywność w korzystaniu z rachunku dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdą akcję promocyjną skierowaną do obecnych klientów witamy z życzliwością, gdyż świadczy, że dana instytucja finansowa docenia wzajemną współpracę. Promocja „Jesienna premia do 100 zł" trwa do 31 października 2021 r., czyli do tej daty możesz się spodziewać wiadomości od Santandera i w tym okresie musisz rozpocząć działania, które dadzą Ci prawo do otrzymania nagrody.

Uczestnicy i nagrody

Jak wspomnieliśmy, uczestnikami tej akcji mogą być tylko klienci Santander Bank Polska, którzy otrzymali sms z zaproszeniem oraz szczegółowe informacje w korespondencji w bankowości elektronicznej.

Maksymalna nagroda wynosi 100 zł i składają się na nią 3 premie cząstkowe:

  • 10 zł za zalogowanie się do aplikacji Santander mobile lub bankowości internetowej Santander internet,
  • 20 zł za zrealizowanie przelewu online,
  • 70 zł za wpływ choć części wynagrodzenia.

3 działania, by 100 zł było Twoje

Tylko 3 kroki dzielą Cię od nagrody:

Krok 1
Krok 1

Po otrzymaniu zaproszenia od banku do 31 października 2021 r. zaloguj się do aplikacji Santander mobile lub bankowości internetowej Santander internet.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2021 r:

  • zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w Santanderze w wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji Santander mobile lub bankowości internetowej Santander internet.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za zalogowanie się do bankowości elektronicznej, czyli 10 zł, otrzymasz do 30 listopada 2021 r.

Natomiast bonus za wpływ wynagrodzenia (70 zł) i wykonanie przelewu online (20 zł) bank przekaże na Twoje konto do 15 stycznia 2022 r.

To musisz wiedzieć

Bank nie stawia większych ograniczeń odnośnie wymaganego przelewu, najważniejsze, by był w złotych polskich. Dopuszczalne są przelewy na rachunki obce, jak i własne; do ZUS czy urzędu skarbowego lub innych organów podatkowych, a także przelewy na telefon Blik i Przelew24.

Przelew wynagrodzenia w regulaminie zdefiniowany jest następującymi słowami:

Przez przelew wynagrodzenia rozumiemy wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Dodajmy, że wniosek o przeniesienie wynagrodzenia możesz złożyć w Santander internet w zakładce Twoje sprawy lub bezpośrednio u pracodawcy.

Pamiętaj, że nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakty tego typu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jeśli wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu, nagroda także nie wpłynie na Twoje konto.

Skorzystaj z zaproszenia, zdobądź nagrodę

Jeśli tylko zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w tej promocji, to – naszym zdaniem – nie powinieneś się zastanawiać nad udziałem w niej. Wszystkie trzy działania niezbędne do zdobycia 100 zł możesz wykonać bez większego wysiłku. Rzadko się zdarza, by tak atrakcyjna premia była do zdobycia w tak prosty sposób. To jednak tylko nasza opinia. Jak zawsze decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jesienna premia do 100 zł"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.