Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard Impresja + do 600 zł moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard Impresja + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są dość podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka (a konkretnie 2 e-kody o wartości 150 zł każdy). Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 20 tysięcy. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, nie dłużej niż do 9 stycznia 2022 r.

Tylko dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci kodu do wykorzystania w Biedronce; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł:

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by zdobyć nawet 250 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 9 stycznia 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja lub Mastercard Gold / prośbę o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub w aplikacji mobilnej.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu miesięcy (podzielonych na dwa 3-miesięczne okresy), poczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku o "kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Za każdy 3-miesięczny okres spełniania powyższego warunku bank przekaże Ci cyfrowy kod o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Stanie się to w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii. Możesz otrzymać maksymalnie dwie nagrody, czyli w sumie 300 zł.

Posłużmy się przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w październiku, to transakcje bezgotówkowe najpierw powinieneś wykonywać od listopada 2021 r. do stycznia 2022 r., za co w lutym 2022 r. otrzymasz 150 zł do Biedronki, a potem od lutego do kwietnia 2022 r., co będzie tak samo nagrodzone w maju 2022 r.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Dobra wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w pierwszym z 3-miesięcznych okresów (w którymkolwiek z miesięcy) nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę za drugi okres.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W chwili otrzymania e-kodu Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Kod będzie ważny przez rok od momentu jego przekazania. Szczegółowe zasady korzystania z e-kodów znajdziesz tutaj.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

Dodatkowa stówa

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to masz szansę na zdobycie 6800 punktów powitalnych, które stanowią równowartość 100 zł.

300 zł na jesień za 6 miesięcy aktywności

Cieszy nas, że Bank Millennium kontynuuje tradycję i wciąż promuje swoją kartę kredytową. 300 zł, choć nie w gotówce, a do wydania w Biedronce, to dość dużo, a w dodatku część premii można otrzymać już po pierwszym okresie aktywności. Z drugiej strony do zdobycia maksymalnej premii konieczne jest korzystanie z "kredytówki" aż przez pół roku, co wymaga więcej samokontroli i uwagi. Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie kartą kredytową Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia nawet 600 zł moneybacku za transakcje w niektórych sklepach.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Mastercard Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jesień z kartą kredytową Mastercard"
  2. Regulamin promocji "Moneyback dla kart Impresja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.