Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 400 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas + rower o wartości 1000 zł w konkursie

HIT! 400 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas + rower o wartości 1000 zł w konkursie
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas, tym razem łącząc ją z konkursem.

Premia gotówkowa w wysokości aż 400 zł składa się z 2 części: 150 zł i 250 zł, a wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji przez 3 miesiące.

Do tego chętni uczestnicy promocji mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest:

  • nagroda główna – rower Rayon Siera o wartości 1000 zł (organizator rozda w sumie 30 nagród głównych),
  • nagroda pocieszenia – sakwa rowerowa Crosso Dry 60 o wartości 253 zł (dostępnych jest 100 nagród pocieszenia).

Oto, jak prezentują się nagrody w konkursie BNP Paribas:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona promocji "Rowerem przez świat".

Termin zakończenia promocji wyznaczono na 6 marca 2022 r. Istnieje jednak ryzyko, że w praktyce zakończy się ona znacznie wcześniej, po wyczerpaniu puli 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji i w konkursie?

Z akcji (i konkursu) mogą skorzystać tylko nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień wnioskowania o ROR.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

3 miesiące aktywności i 400 zł będzie Twoje

Przekonaj się, że wymagania stawiane przez organizatora w zakresie aktywności na rachunku nie są trudne:

Krok 1
Krok 1

Do 6 marca 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj o limicie 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji i konkursu,
  • zdecyduj i zaznacz, czy chcesz brać udział w konkursie – jeśli TAK, dołącz zdjęcie konkursowe (szczegóły w dalszej części tekstu).
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem.
Krok 2
Krok 2

Również do 6 marca 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Do 20 marca 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W marcu 2022 r. spełnij warunek otrzymania pierwszej części premii (150 zł), wykonując przynajmniej 3 przelewy z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej.

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 150 zł, otrzymasz do 19 kwietnia 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. W wiadomości znajdziesz link, który zaprowadzi Cię na bezpieczną stronę z miejscem na wpisanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Dane musisz przekazać do 26 kwietnia 2022 r.

Nagroda
Nagroda

150 zł wpłynie na Twoje konto do 30 kwietnia 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W kwietniu i w maju 2022 r. (w każdym z tych miesięcy osobno) spełnij warunki otrzymania drugiej części premii (250 zł):

  • wykonaj min. 5 transakcji Blik oraz
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu drugiej część premii (250 zł) otrzymasz do 27 czerwca 2022 r., a sama nagroda znajdzie się na Twoim rachunku do 30 czerwca 2022 r.

Wymagane działania

Kilka słów wyjaśnienia w kwestii warunków aktywności:

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje Blik

Chodzi tu wyłącznie o płatności z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu Blik. Nie zostaną więc uznane przelewy na telefon, a także transakcje wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w załączniku do regulaminu (np. związane z hazardem czy internetowymi przekazami pieniężnymi).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Idź na całość i weź udział w konkursie!

Proponujemy, byś nie zadowalał się premią za otwarcie rachunku osobistego, ale wziął także udział w konkursie, gdyż szansa na wygraną (ze względu na ograniczoną liczbę uczestników i sporą pulę nagród) wydaje się naprawdę duża. Ponownie zwracamy uwagę, że decyzję o udziale w nim musisz podjąć na etapie przystępowania do promocji, później nie będzie to już możliwe.

Krok 1
Krok 1

Do 6 marca 2022 r. przystąp w opisany wyżej sposób do promocji i konkursu. Załącz przy tym fotografię pod tytułem Rowerem przez świat.

Informacja
Informacja

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego z zaznaczonym zgłoszeniem udziału w konkursie, otrzymasz informację, że zostałeś nim objęty. Zobaczysz ją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz w wiadomości przesłanej na podany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

W marcu 2022 r. zrealizuj warunki zdobycia pierwszej premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie (150 zł), a więc zleć przynajmniej 3 przelewy z poziomu bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej) BNP Paribas.

Krok 3
Krok 3

Laureaci nagród otrzymają do 29 kwietnia 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu wiadomość o ich zdobyciu. Jeśli będziesz jednym z nich, znajdziesz w niej link do formularza, w którym należy wpisać adres, na który ma zostać przesłany rower lub sakwa. Musisz to zrobić do 15 maja 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrody zostaną przesłane za pośrednictwem kuriera do 31 maja 2022 r.

Do każdej z nagród organizator ufunduje nagrodę dodatkową stanowiącą równowartość należnego podatku, która od razu zostanie przekazana właściwemu urzędowi skarbowemu.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Jeśli nie interesuje Cię 400 zł premii i możliwość wygrania roweru, spójrz, czy aktualnie jest dostępna inna promocja w BNP. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Nawet 400 zł za aktywność + atrakcyjne nagrody w konkursie

Trzeba przyznać, że 400 zł w gotówce to naprawdę świetna premia jak na tak nieskomplikowane warunki. Najnowsza akcja BNP Paribas sprowadza się do zlecenia 3 przelewów, wykonania w sumie 10 płatności Blikiem (w ciągu dwóch miesięcy) i otrzymania wpływów na nowo otwarty rachunek.

Do tego masz naprawdę sporą szansę na zdobycie w konkursie roweru Rayon Siera o wartości 1000 zł lub przynajmniej sakwy o wartości ponad 250 zł. Zadanie konkursowe jest tak proste, że szkoda byłoby nie spróbować 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Jazda po nagrodę"
  2. Regulamin konkursu "Rowerem przez świat"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.