50 lub 100 zł w bonach do Empiku za płatności internetowe dla klientów EnveloBanku

Rejestracja internetowa do tej promocji została zakończona.

50 lub 100 zł w bonach do Empiku za płatności internetowe dla klientów EnveloBanku Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli często korzystasz z karty płatniczej w Internecie, ta promocja jest wprost stworzona dla Ciebie: teraz w EnveloBanku za płatności wykonane kartą w sieci możesz zyskać bony o wartości 50 zł lub 100 zł do empik.com. Co więcej, osoby, które dokonają transakcji o łącznej najwyższej wartości, otrzymają jeszcze nagrodę specjalną – dodatkowe 200 zł. Z akcji może skorzystać ograniczona liczba uczestników, warto się więc pospieszyć.

Nawet 100 zł za aktywne zakupy w sieci

EnveloBank premiuje płatności wykonywane kartą debetową przez Internet. W najnowszej ofercie specjalnej banku możesz zyskać bony do sklepu internetowego empik.com o wartości:

 1. 100 zł – jeżeli wykonasz min. 10 transakcji internetowych.
 2. 50 zł – jeśli przeprowadzisz co najmniej 5 transakcji kartą w sieci.

Każda z transakcji powinna opiewać na przynajmniej 20 zł.

Ponadto bank przygotował nagrodę specjalną dla 5 uczestników, którzy wykonają transakcje o najwyższej wartości. Osoby te otrzymają dodatkowy bon na 200 zł do empik.com.

Warto się spieszyć z podjęciem decyzji o przystąpieniu do promocji, ponieważ liczba zarejestrowanych uczestników ograniczona jest do 300 osób. O przekroczeniu limitu bank poinformuje na tej stronie.

W akcji „Internetowi wygrywają!” możesz wziąć udział do 31 grudnia 2018 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do klientów EnveloBanku, którzy posiadają aktywne EnveloKonto oraz aktywną kartę debetową do tego rachunku.

Jeśli nie jesteś klientem tego banku, możesz założyć w nim bezpłatny rachunek osobisty wraz z darmową kartą i wziąć udział w tej promocji.

Bank stawia jeszcze inne wymogi. Aby skorzystać z tej oferty specjalnej musz także spełniać kilka innych warunków:

 • nie wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług świadczonych przez EnveloBank i podmiotów z nim współpracujących;
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie od EnveloBanku informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jeśli nie masz wyrażonych odpowiednich zgód, a chcesz wziąć udział w promocji, skontaktuj się z bankiem i dokonaj niezbędnych zmian. Możesz to zrobić także przez bankowość elektroniczną.

Co zrobić, aby zdobyć bony do Empiku?

Zdobycie promocyjnego bonu o wartości 100 lub 50 zł nie powinno nastręczać specjalnych trudności. Wystarczy, że:

 1. Zarejestrujesz swój udział w promocji na tej stronie.
 2. Do 31 grudnia wykonasz min. 10 lub min. 5 transakcji kartą w Internecie. Każda transakcja powinna opiewać na przynajmniej 20 zł.
 3. Do 15 lutego 2019 r. nie wypowiesz umowy o EnveloKonto ani o kartę do tego rachunku.

Jeśli aktywnie robisz zakupy w sieci, spełnienie warunków otrzymania bonu nie będzie żadnym wyzwaniem.

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden bon – na 100 zł lub na 50 zł – w zależności od tego, ile transakcji kartą w sieci (na min. 20 zł) uda mu się wykonać do końca tego roku.

Nagroda dodatkowa o wartości 200 zł

Osoby, które spełnią wyżej opisane warunki, będą brane również pod uwagę w przyznaniu przez bank nagrody specjalnej, a jest nią kolejny bon, tym razem o wartości aż 200 zł, również do empik.com.

Tę nagrodę otrzyma 5 osób, które do 31 grudnia 2018 r. wykonają transakcje o łącznie najwyższej wartości. W przypadku, gdyby nie było możliwe wyłonienie zwycięzców przy użyciu tego kryterium, dodatkowo będzie brana pod uwagę liczba dokonanych transakcji.

Przekazanie nagród

Nagrody mają formę elektronicznego kodu, przesyłanego uczestnikowi promocji SMS-em. Każdy kod to bon na 50 zł, co oznacza, że osoby, które zdobędą w akcji 100 zł, otrzymają dwa kody, a laureaci nagrody specjalnej – dodatkowe cztery.

Wyniki promocji ogłoszone zostaną do 8 lutego 2019 r. za pomocą wiadomości SMS. Nagrody zostaną przesłane uczestnikom do 15 lutego 2019 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

O czym jeszcze warto pamiętać?

W promocji nie są uwzględniane niektóre transakcje kartą w sieci. Dotyczą one takich usług i obszarów jak:

 • zakłady bukmacherskie itp. (kod MCC 7995);
 • usługi transportowe (MCC 4111);
 • instytucje finansowe (MCC 6012);
 • brokerzy ubezpieczeniowi (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051);
 • internetowe przekazy pieniężne ( MCC równy 4829).

Kod MCC (Merchant Category Code) to czterocyfrowy numer służący do identyfikacji działalności gospodarczej prowadzonej przez akceptanta kart płatniczych. Więcej informacji o kodzie MCC znajdziesz w naszym artykule.

Garść dodatkowych informacji

EnveloBank to cyfrowa marka Banku Pocztowego, skupiająca się przede wszystkim na płatnościach internetowych i mobilnych. Ogromną zaletą nowej marki jest darmowe konto osobiste, EnveloKonto, i brak opłat za przewalutowanie transakcji w walucie obcej.

Poznaj EnveloKonto

Podstawowe parametry EnveloKonta prezentują się następująco:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł / 5 zł – miesięczna opłata za kartę. Opłata nie zostanie naliczona, jeśli na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostanie wykonana przynajmniej jedna transakcja kartą;
 • bezpłatne przelewy internetowe;
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;

Jak widzisz, oferta EnveloBanku jest całkiem atrakcyjna. Ogromną zaletą jest brak przewalutowania przy płatnościach zagranicznych. Waluty obce są przeliczane na polskie złote po korzystnym kursie Visy. Dzięki temu EnveloKarta może okazać się idealna do płatności za granicą!

Więcej informacji o EnveloBanku znajdziesz w naszym artykule.

EnveloBonus za e-zakupy

Analiza regulaminu opisywanej promocji oraz akcji "EnveloBonus za e-zakupy" skłania do wniosku, że można uczestniczyć w obu. W tej drugiej promocji chodzi o dokonywanie płatności pay-by-link w bankowości internetowej EnveloBanku lub wydaną przez niego kartę debetową oraz skorzystanie z dostawy kupionego towaru jedną z rejestrowanych usług Poczty Polskiej (np. list polecony, paczka pocztowa, Pocztex). Za takie działania EnveloBank nagradza bonusem w wysokości 2 zł. W sumie w miesiącu można "odzyskać" 20 zł, a w roku - nawet 200 zł. Szczegółowy regulamin oferty "EnveloBonus za e-zakupy" znajdziecie tutaj.

Do 100 zł za zwykłą aktywność kartą w sieci, a może i więcej

Najnowsza promocja EnveloBanku to prawdziwa gratka dla osób aktywnie płacących kartą w Internecie. Za wykonanie do końca roku min. 10 transakcji o wartości przynajmniej 20 zł każda możesz zgarnąć 100-złotowy bon do sklepu internetowego empik.com.

Jeżeli w okresie przedświątecznym nie uda Ci się dokonać 10 transakcji, bank nie odeśle Cię z kwitkiem; gdy zapłacisz kartą co najmniej 5 razy, otrzymasz bon o wartości 50 zł. Natomiast osoby, które dokonają opłat o łącznie najwyższej wartości, mogą jeszcze liczyć na nagrodę specjalną – kolejny bon na empik.com, tym razem o wartości aż 200 zł.

Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to wyrażenie wszystkich zgód marketingowych wymaganych w regulaminie. Warto się również spieszyć z rejestracją uczestnictwa w promocji, bo liczba nagród ograniczona jest zaledwie do 300.

Pomyślnych zakupów!

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.