Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Inne instytucje

Instytucje pożyczkowe i ubezpieczeniowe

Wirtualna karta przedpłacona KupujTeraz z logo Mastercard pozwala dokonywać zakupów dziś, a płacić za nie później, nawet po 45 dniach.
AXA
AXA to jedno z największych na świecie towarzystw ubezpieczeniowych, oferujące poza uniwersalnymi polisami m.in. konta emerytalne IKZE i IKE.
Karta AXI z logo Mastercard to rozwiązanie pośrednie między tradycyjną kartą kredytową, a pożyczką gotówkową.
Binance to giełda kryptowalut działająca na rynku od połowy 2017 r., oferująca około 350 różnych kryptowalut.
BitBay to największa polska platforma do handlu cyfrowymi walutami, która została założona w 2014 r. w Katowicach.
Grupa Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on-line.
Cinkiarz.pl oferuje m.in. wymianę walut, przekazy pieniężne, płatności online, karty wielowalutowe, pożyczki wielowalutowe i transakcje na rynku Forex.
Giełda Coinbase to amerykańska giełda kryptowalut, która powstała w 2012 r. Głównymi kryptowalutami na giełdzie są Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin...
Huobi to singapurska giełda kryptowalut, założona w 2013 r. przez Leona Li.
Serwis internetowy zajmujący się wymianą walut działający od kwietnia 2010 r. Internetowykantor.pl obsługuje 20 walut.
Kasa Stefczyka to jedna z największych instytucji pozabankowych w Polsce zorganizowanych w formie spółdzielni. W jej ofercie znajdziemy konta...
Giełda Kraken została założona w 2011 r. w San Francisco i korzysta z niej 4 mln użytkowników.
Kantor internetowy, którego właściciel prowadził w przeszłości dużą sieć kantorów stacjonarnych na Pomorzu. Słynie z dużej liczby dostępnych walut i...
LoanMe sp. z o.o. umożliwia Klientom dostęp do szybkiego, ale i bezpiecznego finansowania na korzystnych warunkach.
Lumi - część Grupy Kapitałowej PGE, lidera rynku energetycznego w Polsce dostarczającego energię elektryczną dla ponad 5 milionów użytkowników.
Net Credit to platforma pośrednicząca w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych (do jednego miesiąca) na niewielkie kwoty (do 5000 zł) zgodnie z przepisami...
Walutomat umożliwia szybką i bezpieczną wymianę walut po atrakcyjnym kursie.
Porówneo pl. to serwis, w którym za darmo porównasz oferty ubezpieczeń i kredytów.
pozyczka.plus.pl to platforma pośrednicząca w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych (do 45 dni) na niewielkie kwoty (do 10 000 zł) zgodnie z prawem RP.
Refunder.pl - zwroty za zakupy w sklepach internetowych. Wybieraj, aktywuj promocję, płać, a część wydatków wróci do Ciebie.
Smartpozyczka.pl pośredniczy w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych na niewielkie kwoty (do 7000 zł) zgodnie z przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.
SuperGrosz oferuje pożyczki ratalne z możliwością rozłożenia ich na 50 wygodnych rat. Dla stałych klientów maksymalna kwota pożyczki może wynieść 15 000 zł.
Jedna z kilku dostępnych w Polsce społecznościowych giełd wymiany walut. Jej właścicielem jest spółka Igoria Trade S.A. która została założona w 2011 roku.