Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju – aktualnie zajmuje 4 miejsce na rynku pod względem wartości aktywów. Od 1996 r. głównym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta".

ING Bank Śląski

Informacje o ING Bank Śląski

Prezes zarządu:

Brunon Bartkiewicz

Siedziba:

Katowice 40-086, ul. Sokolska 34

Data założenia:

1989 r.

Infolinia - klienci indywidualni

+48 32 357 00 69 lub 801 222 222

Kapitał zakładowy:

130 100 000 zł

Infolinia - mikro i małe firmy

+48 32 357 00 69 lub 801 222 222

NIP:

634-013-54-75

Kod BIC/Swift:

INGBPLPW

ING Bank Śląski - propozycje dla klientów detalicznych

Dla klientów indywidualnych bank przygotował aż 4 rachunki: Konto Mobi przeznaczone dla osób w wieku 13-18 lat, Konto z Lwem (w wersji „dorosłej” oraz studenckiej, z której mogą skorzystać osoby między 18. a 26. rokiem życia), Konto z Lwem Premium dedykowane wymagającym klientom oraz Konto Komfort prowadzone jako rachunek wspólny.

Konto z Lwem to wielofunkcyjny rachunek dostosowany do potrzeb aktywnych klientów, którzy większość operacji bankowych wykonują mobilnie lub przez Internet i którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania powiązane z kontem. Za prowadzenie rachunku bank nie pobiera opłat, podobnie jak za zwykłe przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash. Także obsługa karty się bezpłatna, o ile będziemy jej używać z umiarkowaną aktywnością. Wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe plastikiem na łączną kwotę min. 300 zł, a bank zrezygnuje z pobrania prowizji (w przypadku osób między 18 a 26 r.ż  jest to 200 zł).

Decydując się na Konto z Lwem w ING Banku Śląskim zyskamy dostęp do wielu przydatnych udogodnień i narzędzi. Warto wspomnieć chociażby o różnych formach płatności mobilnych (Blik, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub HCE), karcie wielowalutowej czy możliwości wymiany waluty po konkurencyjnych kursach. Na uwagę zasługuje także bezpłatny rachunek Smart Saver I Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Usługi online w ING Banku Śląskim

Bankowość internetowa „Moje ING” oferuje ponad 60 usług i funkcji ułatwiających zarządzanie kontem i własnymi finansami. Są wśród nich takie udogodnienia, jak uproszczone wykonywanie przelewów, saldo dostępne po każdej transakcji, konfiguracja strony startowej, przelewy na telefon, łatwa edycja danych osobowych (także PIN-u lub hasła do konta), dostęp do różnych oferowanych przez bank produktów, cele oszczędnościowe, a nawet trener finansowy (program do zarządzania domowym budżetem).

Za pomocą bankowości internetowej możemy też w prosty sposób doładować gry, multimedia i telefon na kartę, opłacić należności jednym kliknięciem w ramach usługi „Moje faktury”, założyć profil zaufany ePUAP oraz podpisać umowę z dostawcą gazu lub prądu.

Równie rozbudowana jest aplikacja mobilna, do której zalogujemy się odciskiem palca lub za pomocą skanu twarzy. W aplikacji Moje ING mobile znajdziemy też kilka unikalnych rozwiązań, które stawiają ją w czołówce bankowych apek w Polsce. Warto tu wspomnieć chociażby o możliwość zapisania zdjęcia paragonu, obsłudze głosowej przy pomocy Asystenta Google czy podglądzie stanu kont prowadzonych w innych bankach. Kolejną interesującą funkcją jest Klawiatura Moje ING - narzędzie umożliwiające szybkie i – co ważne – bezpieczne zlecanie przelewów i dokonywanie płatności bez uruchamiania aplikacji, np. w komunikatorach.

Oferta ING Banku Śląskiego dla przedsiębiorców

Konto Direct dla Firmy to jedno z bardziej interesujących kont dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych. Rachunek jest nowoczesny i daje dostęp do atrakcyjnych usług dodatkowych, takich jak system ING Księgowość, dzięki któremu możemy połączyć bankowość internetową z prowadzeniem KPiR oraz wystawianiem faktur. Klienci biznesowi mogą również skorzystać z kredytów i pożyczek, leasingu ING Auto, programu ING EKO oraz terminali płatniczych.

Sesje Elixir w ING Bank Śląski

Rodzaj sesji Godziny
Sesje wychodzące

08:10

11:30

14:30

Sesje przychodzące

11:00

15:00

17:00

Sesje wychodzące Sesje przychodzące

08:10

11:00

11:30

15:00

14:30

17:00

Konta bankowe: ING Bank Śląski