Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 24 maja 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Do 40 zł za płatności mobilne dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 40 zł za płatności mobilne dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego
Źródło: strona promocji

Oto kolejny dowód, że ING Bank Śląski docenia swoich klientów. Tym razem wytypowane przez bank osoby mogą otrzymać 40 zł za zrealizowanie 10 płatności mobilnych. Zaproszenia do udziału w tej promocji szukajcie w bankowości elektronicznej.

Akcja adresowana jest do posiadaczy Konta z Lwem w jednej z wersji – Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne lub Komfort. Korzystasz, z któregoś z nich?

Co musisz zrobić?

Zaloguj się do Moje ING i sprawdź, czy znajdujesz się w gronie zaproszonych do udziału w niej. Jeśli tak, to:

  1. Do 24 maja 2019 r. zapisz się do udziału w promocji poprzez wniosek dostępny w bankowości elektronicznej i zaakceptuj regulamin akcji.
  2. Do 2 czerwca 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe w złotych polskich kartą Mastercard w telefonie lub Visa zbliżeniowa w telefonie na kwotę min. 5 zł każda. Oczywiście nie będą uwzględniane transakcje wycofane i anulowane.
    • wykonasz min. 5 operacji – otrzymasz 15 zł,
    • zrealizujesz min. 10 transakcji – bank przekaże Ci 40 zł.

Wypłata nagrody

Niezależnie od tego, ile masz kart i kont w ING, możesz zdobyć tylko jedną nagrodę – 15 lub 40 zł. Bank przekaże ją na Twoje konto najpóźniej 14 czerwca 2019 r. Oznacza to, że do tego dnia musisz być posiadaczem konta osobistego w ING.

Rozliczeniem z urzędem skarbowym nie musisz się martwić. Bank zrobi to za Ciebie.

Szybka akcja, miła nagroda

Takie promocje lubimy najbardziej – konkretne wymagania, szybka akcja, sympatyczna nagroda na koncie. Szkoda, że akcja skierowana jest tylko do wybranych przez bank klientów.

Spodobała Ci się ta promocja, ale nie jesteś jeszcze klientem ING Banku Śląskiego? Pomyśl nad założeniem Konta z Lwem, za co bank nagrodzi Cię premią w wysokości 140 zł, a potem może zostaniesz zaproszony przez ING do kolejnej akcji, np. związanej z przeniesieniem wynagrodzenia czy sięgnięciem po kartę kredytową.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji: Im częściej płacisz, tym więcej zyskujesz

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze