Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

5 dolarów (ok. 20 zł) rabatu na pierwsze zakupy na AliExpress dzięki płatności kartą Visa

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

5 dolarów (ok. 20 zł) rabatu na pierwsze zakupy na AliExpress dzięki płatności kartą Visa
Źródło: Visa

Wszystko za sprawą sympatycznej minipromocji, którą AliExpress zorganizował dla posiadaczy kart od tej organizacji płatniczej. Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2022 r. W regulaminie zastrzeżono jednak, że okres trwania promocji może zostać zmieniony.

Tylko nowi użytkownicy AliExpress

W każdym razie nie warto zwlekać. Jeśli dotąd nie robiłeś zakupów na AliExpress, możesz zapewnić sobie 5 dolarów rabatu.

W przypadku zakupów w innej walucie, np. w złotych, wartość zniżki zostanie oczywiście przeliczona na walutę transakcji. 5 dolarów to prawie 20 zł, które zostanie „w kieszeni”.

Po prostu złóż zamówienie i zapłać Visą

Oto krótka instrukcja:

Drukuj

Pamiętaj, że jeden użytkownik może tylko raz wykorzystać kod. Promocja obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski, a kod zadziała tylko w przypadku, gdy użytkownik poda polski adres wysyłki.

Okienko, w którym powinieneś wpisać kod, wygląda następująco:

Promocja AliExpress i Visa, rabat 5 dolarów
Kliknij, aby powiększyć

Prosty sposób na jeszcze tańsze zakupy

AliExpress słynie z niskich cen. Miłośnikom azjatyckich sklepów internetowych (a tych nad Wisłą są tysiące) nie przeszkadza nawet wątpliwa jakość towarów oraz długi czas oczekiwania. To właśnie niski koszt jest dla wielu z nas decydującym kryterium.

Dzięki mini promocji dla posiadaczy kart Visa tanie zakupy mogą być jeszcze tańsze. To dobry pretekst, by przynajmniej ten pierwszy raz spróbować poszukać czegoś dla siebie w tym najpopularniejszym chińskim serwisie zakupowym.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "I Pay Visa"

O instytucji

Visa Inc. to amerykańska spółka i organizacja członkowska zajmująca się wydawaniem kart płatniczych, powstała w 1958 roku pod nazwą BankAmericard.

Czytaj więcej