Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Hulaj bez spalin – 30 minut bezpłatnej eko jazdy od ING Banku Śląskiego dla wszystkich

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Hulaj bez spalin – 30 minut bezpłatnej eko jazdy od ING Banku Śląskiego dla wszystkich
Źródło: strona promocji

ING Bank Śląski zachęca do ekologicznych dojazdów do pracy, na uczelnię, na zakupy czy do kina, słowem wszędzie tam, gdzie chcesz dotrzeć. Chcąc Cię dodatkowo zmotywować do porzucenia pojazdów spalinowych, bank proponuje 30 minut darmowego korzystania z elektrycznych hulajnóg i skuterów w usłudze blinkee.city. Oferta dostępna jest także dla tych, którzy nie są klientami ING.

Działania proekologiczne stają się coraz modniejsze wśród instytucji finansowych. Banki chętnie podkreślają swoje zaangażowanie w edukację ekologiczną, ograniczanie zanieczyszczania środowiska. ING Bank Śląski należy do najaktywniejszych w tym względzie, a propozycja wypróbowania elektrycznych hulajnóg i skuterów ma bardzo praktyczny wymiar.

Eko jazda – kto i jak może skorzystać?

W promocji „Hulaj bez spalin” może wziąć udział dorosła osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Jedyny wymóg to zaakceptowanie regulaminu akcji oraz zasad korzystania z usługi blinkee.city.

Drukuj

Uwaga: W przypadku złych warunków atmosferycznych (śnieg, mróz itp.) świadczenie usługi blinkee.city może zostać zawieszone.

Dodatkowe informacje

  • Darmowe minuty możesz wykorzystać na jeden lub kilka przejazdów.
  • Masz prawo wypróbować zarówno hulajnogę, jak i skuter.
  • W zależności od Twojego wieku, aplikacja poprosi Cię o dodanie zdjęcia dowodu osobistego lub prawa jazdy. Będąc uczniem lub studentem, załącz fotografię legitymacji szkolnej lub studenckiej – otrzymasz 15% zniżki na kolejne, już płatne przejazdy.
  • Zasady eKooltury jazdy poznasz w tym poradniku.

Jesienne przejażdżki

Pogoda sprzyja skorzystaniu z zachęty ING Banku Śląskiego i wypróbowaniu hulajnogi i/lub skutera elektrycznego. Fakt, że można zrobić to za darmo, uważamy za dodatkową motywację do przekonania się o zaletach poruszania się w taki sposób po mieście. Ciekawi jesteśmy Twoich wrażeń z eko podróży.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Hulaj bez spalin"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze