Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Hulaj bez spalin – 30 minut bezpłatnej eko jazdy od ING Banku Śląskiego dla wszystkich

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Hulaj bez spalin – 30 minut bezpłatnej eko jazdy od ING Banku Śląskiego dla wszystkich
Źródło: strona promocji

Działania proekologiczne stają się coraz modniejsze wśród instytucji finansowych. Banki chętnie podkreślają swoje zaangażowanie w edukację ekologiczną, ograniczanie zanieczyszczania środowiska. ING Bank Śląski należy do najaktywniejszych w tym względzie, a propozycja wypróbowania elektrycznych hulajnóg i skuterów ma bardzo praktyczny wymiar.

Eko jazda – kto i jak może skorzystać?

W promocji „Hulaj bez spalin” może wziąć udział dorosła osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Jedyny wymóg to zaakceptowanie regulaminu akcji oraz zasad korzystania z usługi blinkee.city.

Drukuj

Uwaga: W przypadku złych warunków atmosferycznych (śnieg, mróz itp.) świadczenie usługi blinkee.city może zostać zawieszone.

Dodatkowe informacje

  • Darmowe minuty możesz wykorzystać na jeden lub kilka przejazdów.
  • Masz prawo wypróbować zarówno hulajnogę, jak i skuter.
  • W zależności od Twojego wieku, aplikacja poprosi Cię o dodanie zdjęcia dowodu osobistego lub prawa jazdy. Będąc uczniem lub studentem, załącz fotografię legitymacji szkolnej lub studenckiej – otrzymasz 15% zniżki na kolejne, już płatne przejazdy.
  • Zasady eKooltury jazdy poznasz w tym poradniku.

Jesienne przejażdżki

Pogoda sprzyja skorzystaniu z zachęty ING Banku Śląskiego i wypróbowaniu hulajnogi i/lub skutera elektrycznego. Fakt, że można zrobić to za darmo, uważamy za dodatkową motywację do przekonania się o zaletach poruszania się w taki sposób po mieście. Ciekawi jesteśmy Twoich wrażeń z eko podróży.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Hulaj bez spalin"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej