Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Serialowy Miesiąc z PKO BP! 30 dni HBO GO bez dodatkowych opłat!

Serialowy Miesiąc z PKO BP! 30 dni HBO GO bez dodatkowych opłat!
Źródło: strona promocji

Kto i do kiedy może wziąć udział?

Zanim jednak przejdziemy do omówienia warunków akcji, zacznijmy od dość istotnej informacji. Jak to z bankowymi promocjami bywa, oferta „Serialowy miesiąc z PKO Bankiem Polskim” skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. O nagrodę mogą się starać osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski, które w okresie od 1 lipca 2018 r. do 17 grudnia 2019 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym Inteligo) ani nie są w trakcie wnioskowania o konto w tym banku.

Spełniasz te warunki? W takim razie na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 31 stycznia 2020 r. Ostrzegamy jednak, że do rozdania jest tylko 12 000 nagród, którymi są kody promocyjne uprawniające do 30-dniowego bezpłatnego dostępu do usługi HBO GO.

Mega proste warunki

Jeśli chcesz otrzymać kod i przez miesiąc za darmo oglądać ulubione filmy, musisz spełnić trzy bardzo proste warunki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2020 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL.

Krok 2
Krok 2

Złóż wniosek o wybrane przez siebie konto (PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, PKO Konto bez Granic lub Konto indywidualne Inteligo). Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od banku PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Ważne! Nie odwołuj zgody do dnia przekazania premii!

Krok 3
Krok 3

Także do 31 stycznia 2020 r. podpisz z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową.

Krok 4
Krok 4

W przeciągu 30 dni od podpisania umowy wykonaj:

  • min. 1 transakcję bezgotówkową kartą o łącznej wartości co najmniej 100 zł ORAZ
  • min. 1 transakcję o łącznej wartości 40 zł przy użyciu aplikacji mobilnej IKO.
Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci kod promocyjny w powiadomieniu w aplikacji mobilnej IKO maksymalnie w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty spełnienia powyższych warunków.

Po otrzymaniu kodu musisz zarejestrować go na stronie HBO GO najpóźniej do 15 marca 2020 r. Od tego momentu będzie Ci przysługiwał 30-dniowy bezpłatny dostęp do platformy HBO GO.

Przydatne informacje

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. Podobnie jest też i w tym przypadku, warto więc, abyś wiedział, co bank rozumie przez „transakcje kartą” oraz „transakcje wykonane za pomocą aplikacji mobilnej”.

  1. W tym pierwszym przypadku chodzi po prostu o dowolną płatność kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Z kolei do transakcji bezgotówkowych przy użyciu aplikacji mobilnej IKO są zaliczane następujące operacje: przelew zwykły (z wyjątkiem przelewu między własnymi rachunkami w banku PKO BP), przelew walutowy oraz przelew z wykorzystaniem kodu bądź też czeku BLIK.  
  2. Z regulaminu wynika, że o przyznaniu kodu decyduje nie kolejność zgłoszeń, a kolejność wywiązania się z zadań w ramach tej promocji (a dokładniej – data rozliczeń transakcji wykonanych z użyciem aplikacji mobilnej oraz karty debetowej).
  3. Zadbaj też o to, aby na dzień przekazania promocyjnego kodu Twoja aplikacja mobilna IKO była wciąż aktywna!

  4. Pamiętaj również, że po zakończeniu promocyjnego okresu serwis HBO GO automatycznie przedłuży Ci abonament, niestety, tym razem na standardowych czyli płatnych warunkach. Jeśli więc nie chcesz płacić za kolejny miesiąc, musisz samodzielnie anulować subskrypcję.

Które konto wybrać?

Jak już wiesz, w tej promocji możesz otworzyć jedno z 5 kont osobistych z oferty PKO BP. Naszym zdaniem warto byś przyjrzał się bliżej następującym rachunkom.

Konto za Zero

Konto za Zero w PKO Banku Polskim to interesująca oferta dla aktywnych klientów i osób korzystających z programu Rodzina 500+. Spełniając kilka prostych warunków, zostaniesz zwolniony z opłat za prowadzenie konta oraz obsługę karty debetowej, a także zyskasz dostęp do nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Konto dla Młodych

Z kolei Konto dla Młodych to rachunek przeznaczony dla klientów w wieku 18-26 lat. PKO BP nie pobiera opłat za jego otwarcie i prowadzenie. Wydana do niego karta może być darmowa pod warunkiem wykonania „plastikiem” lub Blikiem przynajmniej 4 operacji w danym miesiącu (w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł). Z bankomatów w Polsce i na świecie będziesz mógł korzystać, nie ponosząc żadnych kosztów za operację wypłaty.

Konto Inteligo

Natomiast Konto Inteligo to mobilny i tani rachunek prowadzony za darmo bez żadnych dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może Cię kosztować 4 zł miesięcznie, o ile w danym miesiącu nie wykonasz nią transakcji na kwotę min. 99,99 zł. Wypłaty z bankomatów własnych PKO BP i Santander Bank Polska są bezpłatne, w przypadku pozostałych zapłacisz 5 zł.

Podsumowanie

Zasady akcji „Serialowy miesiąc z PKO Bankiem Polskim” są tak klarowne i proste, że nie będziesz miał problemów z ich spełnieniem. Wystarczy, że otworzysz jedno z kont objętych promocją, wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą oraz min. 1 transakcję przy użyciu aplikacji mobilnej IKO (na określone w regulaminie kwoty), a otrzymasz w nagrodę sympatyczny upominek w postaci miesięcznego bezpłatnego abonamentu na HBO GO.

Być może jednak uznasz, że wysokość bonusu nie spełnia Twoich oczekiwań i wolałbyś bardziej konkretną nagrodę. Nic straconego – na naszym portalu znajdziesz wiele ofert z atrakcyjną premią gotówkową.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Serialowy miesiąc z PKO Bankiem Polskim"