Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 450 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

HIT! Aż 450 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (+ 5% na lokacie)

HIT! Aż 450 zł do Biedronki za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (+ 5% na lokacie)
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Grilluj z bankiem".

Łączna premia w wysokości aż 450 zł do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Biedronka została podzielona na 2 części: do zgarnięcia są kody o wartości 150 zł oraz 300 zł.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna; istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 5 czerwca 2022 r., to zakończy się ona dużo wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do 450 zł premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 5 czerwca 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 5 czerwca 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 19 czerwca 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W czerwcu 2022 r. spełnij warunki uzyskania pierwszego e-kodu do Biedronki o wartości 150 zł, czyli zrealizuj przynajmniej jeden przelew z poziomu bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile).

Krok 5
Krok 5

W każdym z 3 kolejnych miesięcy (lipiec, sierpień i wrzesień 2022 r.) spełnij warunki otrzymania kolejnego e-kodu, tym razem o wartości 300 zł:

  • wykonaj min. 5 przelewów w bankowości internetowej lub mobilnej,
  • zapewnij wpływ lub wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 250 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu kodów otrzymasz na adres e-mail:

  • do 22 lipca 2022 r. (kod o wartości 150 zł)
  • do 21 października 2022 r. (kod o wartości 300 zł)

Z kolei kody otrzymasz SMS-em najpóźniej do końca miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o spełnieniu warunków.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Bank uzna każdy przelew z konta osobistego zlecony w serwisie GOonline oraz w aplikacji mobilnej GOmobile z wyjątkiem przelewów natychmiastowych oraz zleconych z wykorzystaniem zewnętrznych systemów w rodzaju Dotpay, PayU czy Blik.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejny kod, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności w czerwcu, to przepadnie Ci również premia za kolejne miesiące. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

E-kod do Biedronki to ciąg znaków, który należy podać kasjerowi podczas dokonywania płatności. Można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich środków. Bony są ważne bezterminowo.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

5% na Lokacie GOmobile

Jako posiadacz konta osobistego możesz też otworzyć 5-miesięczną Lokatę GOmobile oprocentowaną na 5% w skali roku. Depozyt jest dostępny dla kwot od 1000 do 50 000 zł, a jego otwarcie możliwe jest w aplikacji GOmobile.

Sprawdźmy, jakie efektywne oprocentowanie otrzymamy, gdy potraktujemy premię 450 zł jako dodatkowy zysk ze wspomnianej lokaty:

Kwota lokaty Odsetki + premia 450 zł Oprocentowanie efektywne
1000 zł 467 zł 138,33%
2000 zł 484 zł 71,67%
5000 zł 534 zł 31,67%
10 000 zł 619 zł 18,33%
20 000 zł 788 zł 11,67%
50 000 zł 1294 zł 7,67%

A zatem, jeśli połączymy promocję konta osobistego (450 zł) z depozytem na maksymalną kwotę (50 tys. zł), otrzymamy zysk jak na lokacie z oprocentowaniem 7,67%.

Sprawdź też pozostałe propozycje oszczędnościowe BNP Paribas.

Aż 450 zł za standardową aktywność

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i aż 450 zł premii z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Pamiętaj również o dodatkowej premii za kartę kredytową i atrakcyjnie oprocentowanej lokacie dla posiadaczy konta osobistego.

Powodzenia! 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Grilluj z bankiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.