Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja została zakończona. Sprawdź aktualne promocje.

Gra Children of Morta (o wartości 79,99 zł) za darmo za płatność kartą Visa na platformie GOG.COM

Gra Children of Morta (o wartości 79,99 zł) za darmo za płatność kartą Visa na platformie GOG.COM
Źródło: strona promocji

Organizacje płatnicze i banki coraz mocniej zwracają uwagę na możliwości biznesowe, jakie wiążą się z oczekiwaniami i potrzebami fanów gier komputerowych. Wyrazem tego są specjalne karty debetowe, programy lojalnościowe, konkursy i promocje dedykowane specjalnie dla nich.

Przedstawiamy akcję przygotowaną przez platformę cyfrowej dystrybucji gier GOG.COM przy współpracy z Visa. Wybierając kartę tej organizacji do rozliczeń za zakupione produkty, możesz otrzymać za darmo grę Children of Morta, która standardowo kosztuje 79,99 zł.

Promocja trwa do wyczerpania puli nagród, których jest 53 tysiące, a więc całkiem sporo.

Kto może zdobyć bonus?

O jedną z kopii wspomnianej gry mogą się ubiegać wszyscy pełnoletni zarejestrowani użytkownicy platformy GOG.COM pod warunkiem, że są głównymi posiadaczami dowolnej karty płatniczej Visa.

Warunki otrzymania gry za free

Wymagania postawione przed uczestnikami promocji sprowadzają się do dopełnienia kilku formalności i wykonania płatności kartą Visa na kwotę min. 99 zł. Oto szczegółowy plan działania.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż darmowe konto na platformie GOG.COM, akceptując przy tym jej regulamin. Jeśli masz już tam swój profil, to oczywiście pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Przypisz przynajmniej jedną kartę Visa na potrzeby przyszłej płatności (Card-On-File) do swojego konta na GOG.COM. Możliwe, że zrobiłeś to już wcześniej, więc i ten krok będziesz mógł pominąć.

Krok 3
Krok 3

Wydaj na GOG.COM min. 99 zł (albo 25 USD / 21 EUR / 19 GBP lub równowartość w innej walucie określoną w regulaminie promocji), płacąc przypisaną do swojego profilu kartą Visa.

Krok 4
Krok 4

Zarejestruj udział w promocji w specjalnym formularzu zgłoszeniowym, podając adres e-mail przypisany do konta na GOG.COM oraz zaznaczając wymagane oświadczenia.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli kod promocyjny pozwalający odebrać za darmo grę Children of Morta, otrzymasz na adres e-mail w ciągu 14 dni od daty dokonania zgłoszenia udziału w promocji. Bonus musisz aktywować w ciągu tygodnia od dnia otrzymania kodu.

Zwracamy uwagę, że do chwili odebrania nagrody nie możesz „odpiąć” karty Visa od swego konta na GOG.COM.

Nagroda bez żadnego wysiłku

Opisywana promocja to przykład akcji, w której nagrodę zdobywa się bez żadnego wysiłku, po prostu przy okazji dokonywania zakupów; wystarczy jedynie wybrać odpowiednią metodę płatności, w tym przypadku kartę Visa, by zgarnąć dostęp do gry, na którą musiałbyś wydać 8 dych.

Naszym zdaniem warto skorzystać z tej propozycji, nawet jeśli gra nie przypadnie Ci do gustu. Jak to mówią – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).