Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT od Santander Bank Polska: nawet 650 zł za konto osobiste w kumulacji promocji!

HIT od Santander Bank Polska: nawet 650 zł za konto osobiste w kumulacji promocji!
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet promocji dostępnych w październiku.

W akcji "Gotówka na start za Konto - edycja II" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce, którą bank wypłaci w dwóch ratach: 50 zł wkrótce po założeniu rachunku i 250 zł po 3 miesiącach aktywnego korzystania z Konta Jakie Chcę. Ale to nie wszystko - możesz powiększyć zdobycz o 50 zł, otwierając rachunek w ramach programu poleceń. Dodatkowo jako klient Santandera będziesz miał możliwość odzyskania nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta. Łącznie kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi aż 650 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 października 2020 r. posiadały w Santander Banku konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć premie gotówkowe?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji. Na szczęście nie jest ich wiele i są na dobrą sprawę banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, w formularzu wpisz kod polecenia. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Krok 3
Krok 3

Do 15 listopada 2021 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do 30 listopada 2021 r. musisz wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym celach marketingowych, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Nagroda
Nagroda

50 zł za sam fakt otwarcia rachunku otrzymasz w formie przelewu na swoje nowe konto maksymalnie do 31 grudnia 2021.

Krok 5
Krok 5

W listopadzie i grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 r. (czyli w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
Krok 6
Krok 6

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Przelew z drugą częścią nagrody w wysokości 250 zł otrzymasz na swoje Konto Jakie Chcę do 28 lutego 2022 r.

+ 50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 300 zł – możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santandera i wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Kod podaj już we wniosku o rachunek, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na korespondencję elektroniczną (EKK):

Kliknij, aby powiększyć

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Istotne szczegóły

Zwróć również uwagę na to, że powinieneś choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy.

Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Select przeznaczone jest dla bardziej wymagających klientów.

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR:

Dodatkowe bonusy

Jeśli nie czujesz się jeszcze usatysfakcjonowany propozycjami Santandera, to dorzucamy informacje o kolejnych bonusach:

Premie na początek współpracy

Jak wspomnieliśmy, Santander lubi hojnie nagradzać nowych klientów, Na dodatek bank wymaga bardzo łatwych do zrealizowania warunków aktywności – teraz oprócz wpływu wystarczy zaledwie jedna transakcja kartą na min. 10 zł w miesiącu i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Warto także pamiętać, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma też przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego i zgarniał kolejne bonusy.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. 1. Regulamin promocji "Gotówka na start za Konto - edycja II"
  2. 3. Regulamin programu "Polecam mój bank - edycja 12"
  3. Taryfa opłat i prowizji Santander Bank Polska

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.