Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Do 770 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska

HIT! Do 770 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet promocji dostępnych we wrześniu.

W akcji "Gotówka na start za Konto" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce, którą bank wypłaci w dwóch ratach: 50 zł wkrótce po założeniu rachunku i 250 zł po 3 miesiącach aktywnego korzystania z Konta Jakie Chcę. Zdobycz możesz powiększyć o 50 zł, otwierając konto w ramach programu poleceń i o kolejne 50 zł za zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile.

Z kolei w promocji "Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select - edycja II" za sam fakt otwarcia ROR otrzymasz 70 zł do wykorzystania w sklepie internetowym CCC.eu.

Już jako klient Santandera, będąc posiadaczem Konta Jakie Chcę, będziesz miał możliwość odzyskania nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki z konta tego typu. Łącznie do zdobycia jest więc nawet 770 zł

Przejdźmy zatem do omówienia szczegółów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 września 2020 r. posiadały w Santander Banku konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) lub Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć premie gotówkowe i 70 zł na CCC.eu?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji. Na szczęście nie jest ich wiele i są wyjątkowo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową (wybierz kartę Mastercard – szczegóły niżej), pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, w formularzu wpisz kod polecenia. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Krok 3
Krok 3

Do 15 października 2021 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do 31 października 2021 r. musisz wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym celach marketingowych, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Nagroda
Nagroda

70 zł do wykorzystania na CCC.eu za sam fakt otwarcia Konta Jakie Chcę otrzymasz w wiadomości e-mail w bankowości elektronicznej lub sms-em do końca października.

Krok 5
Krok 5

W październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. (czyli w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na kwotę min 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
Nagroda
Nagroda

Do 30 listopada 2021 r. na nowo otwarty rachunek w Santander Bank Polska otrzymasz 50 zł premii za nawiązanie współpracy.

Krok 6
Krok 6

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Przelew z drugą częścią nagrody w wysokości 250 zł otrzymasz na swoje Konto Jakie Chcę do 31 stycznia 2022 r.

+ 50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 300 zł – możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia.

UWAGA: w programie poleceń musisz posiadać kartę debetową!

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santandera i wykonaj transakcje kartą oraz Blikiem na min. 300 zł (uwaga: przynajmniej jedna płatność musi być Blikiem!).

Kod podaj już we wniosku o rachunek, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na korespondencję elektroniczną (EKK):

Kliknij, aby powiększyć

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

+ 50 zł w Bezcennych Chwilach

W promocji warto wybrać kartę debetową Mastercard. Za jej rejestrację w programie Bezcenne Chwile zyskasz 4000 punktów stanowiących równowartość 50 zł w bonie zakupowym. Jedyny warunek to dokonanie transakcji "plastikiem" na min. 50 zł.

O czym warto wiedzieć?

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą lub Blikiem? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji nie są wliczane wypłaty z bankomatów, niezależnie od tego, czy zrobisz to kartą, czy korzystając z Blika.

Kod na CCC.eu

Kod na CCC.eu możesz wykorzystać do 30 listopada 2021 r. przy zakupach na CCC.eu o wartości min. 200 zł dokonywanych jako zalogowany członek Klubu CCC (jeśli jeszcze do niego nie należysz, musisz wcześniej do niego przystąpić).

Istotne szczegóły

Zwróć również uwagę na to, że powinieneś choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy.

Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Select przeznaczone jest dla bardziej wymagających klientów.

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR:

Dodatkowe bonusy

Jeśli nie czujesz się jeszcze usatysfakcjonowany propozycjami Santandera, to dorzucamy informacje o kolejnych bonusach:

Premie na początek współpracy

Jak wspomnieliśmy, Santander lubi hojnie nagradzać nowych klientów, Na dodatek bank wymaga bardzo łatwych do zrealizowania warunków aktywności – teraz oprócz wpływu wystarczy zaledwie jedna transakcja kartą na min. 10 zł w miesiącu i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Warto także pamiętać, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma też przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego i zgarniał kolejne bonusy.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Gotówka na start za Konto"
  2. Regulamin promocji "Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select - edycja II"
  3. Regulamin programu "Polecam mój bank - edycja 11"
  4. Taryfa opłat i prowizji Santander Bank Polska

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.