Głośnik JBL Flip 3 o wartości 359 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Promocja zakończyła się dnia 4 września 2018 r.

Głośnik JBL Flip 3 o wartości 359 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku Źródło obrazka: Strona internetowa Citibanku

Na uczestników najnowszej akcji Citibanku czeka dość nietypowa nagroda rzeczowa - głośnik JBL o wartości 359 zł. Aby zdobyć bonus, wystarczy wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego i spełnić kilka prostych warunków. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które zdecydują się na udział w akcji.

Najwyraźniej City Handlowy postanowił dołączyć do grona banków, które oferują uczestnikom promocji mniej banalne nagrody niż bon zakupowy do wybranego sklepu czy premia gotówkowa. Nagrodą w najnowszej akcji jest przenośny głośnik JBL Flip 3, wyposażony w technologię Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki. Jego wartość wynosi 359 zł.

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

Zacznijmy od podstawowej informacji, czyli kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Zgodnie z regulaminem z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Weź pod uwagę, że aby móc wnioskować o kartę kredytową, będziesz musiał też spełnić określone kryteria dochodowe. Prezentują się one następująco:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji możliwa jest do 4 września 2018 roku.

Jak otrzymać głośnik JBL Flip 3 o wartości359 zł?

Jeśli chcesz zdobyć wysokiej klasy sprzęt muzyczny, powinieneś wykonać kilka prostych czynności:

 1. Do 4 września 2018 r. wypełnij i wyślij formularz kontaktowy na stronie promocji, a następnie poczekaj na telefon od pracownika banku. Doradca zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i ułatwi dalsze przejście procedury rejestracyjnej.
 2. W trakcie rozmowy z doradcą złóż wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, zawrzyj umowę o wnioskowany produkt i aktywuj kartę. Możesz wnioskować o dowolną kartę kredytową emitowaną przez Citi Handlowy, jednak w naszej opinii najbardziej opłacalną opcją będzie wyrobienie darmowej Citi Simplicity.
 3. Kolejnym krokiem przed podpisaniem umowy będzie dostarczenie wymaganych przez bank dokumentów dochodowych (np. skanu z Twojego wyciągu z konta). Listę wymaganych oświadczeń znajdziesz w załączniku do regulaminu.
 4. Po przejściu procedury rejestracyjnej czekają Cię jeszcze dwa proste zadania:
  • przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podpowiadamy - pamiętaj o terminach! Logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Przykładowo - jeśli zawarłeś umowę w czerwcu, na zalogowanie się będziesz miał czas do końca sierpnia.
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł. Także na wywiązanie się z tego zadania będziesz miał czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Zanim wykonasz płatność, zwróć uwagę na drobny haczyk - bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Pamiętaj, że nagrodę zdobędziesz tylko wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoja karta będzie nadal aktywna!

Przekazanie nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz za pośrednictwem bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki akcji. W ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości trafi co Ciebie przesyłka kurierska, a w niej - Twój nowiutki głośnik. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i objęta 24-miesięczną gwarancją producenta.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

Mamy też dla Ciebie dobrą nowinę - kiedy już zostaniesz posiadaczem karty kredytowej Citibanku, będziesz mógł skorzystać z programu poleceń i w bardzo prosty sposób zdobyć kolejne bonusy (jednak tym razem, dla odmiany, pieniężne). Wystarczy, że skutecznie polecisz znajomemu dowolną „kredytówkę” z oferty banku, a otrzymasz 100 zł premii. Z kolei osoba polecona – po spełnieniu kilku warunków – otrzyma w nagrodę smartfon LG K8 o wartości 439 zł. Promocja obowiązuje do 31 lipca 2018 roku. Szczegóły tej akcji opisaliśmy tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Aktualnie w ofercie Citibanku znajduje się aż sześć różnych „kredytówek”, dość istotnie różniących się parametrami. Zdecydowanie najciekawszą propozycją jest jednak praktycznie darmowa Citi Simplicity. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie oraz obsługę, nie nalicza też prowizji za przesłanie monitów i obsługę kart dodatkowych. Pozostałe koszty związane z kartą przedstawiają się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

Ze szczegółową oceną karty Citi Simplicity zapoznasz się tutaj. Natomiast omówienie pozostałych kart kredytowych wraz z analizą ich najważniejszych parametrów zamieściliśmy w tym artykule.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że City Handlowy konsekwentnie odpala kolejne promocje swoich kart kredytowych i, zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego”, kusi nowych klientów cennymi nagrodami. Raz jest to bon zakupowy, raz - gotówkowa premia, kiedy indziej - premia rzeczowa. Tak jest też w przypadku najnowszej akcji, w której można zdobyć sprzęt muzyczny o wartości 359 zł. W tym celu należy jedynie skutecznie zawnioskować o wydanie karty, a następnie wykonać za jej pomocą transakcje na min. 1000 zł.

Warunki akcji są więc bardzo proste i mogą się spodobać wielu osobom. Niemniej promocje z nagrodami rzeczowymi mają to do siebie, że są atrakcyjne dla określonej grupy klientów. Jeśli więc chcesz łatwym kosztem zdobyć całkiem niezły głośnik – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z najnowszej oferty. Jeśli jednak nagroda w postaci sprzętu grającego Ci nie odpowiada, zawsze możesz zdecydować się na równoległą promocję, w której na uczestników czeka 400 zł w gotówce.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.