Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Getin Bank

Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 r. instytucja połączyła się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA, i w tym samym roku uruchomiła internetową platformę Getin Online. Nowy bank działa pod dwiema markami, skierowanymi do różnych grup klientów: Getin Bank zajmuje się bankowością detaliczną dla klientów indywidualnych, sektora MSP, samorządów i korporacji, natomiast Noble Bank działa w obszarze bankowości prywatnej dla zamożnych klientów.

Getin Bank

Informacje o Getin Bank

Prezes zarządu:

Artur Klimczak

Siedziba:

Warszawa 01-208, ul. Przyokopowa 33

Data założenia:

2004 r.

Infolinia - klienci indywidualni

19797 lub +48 664 919 797

Kapitał zakładowy:

2 851 630 418,91 zł

Infolinia - mikro i małe firmy

+48 608 019 700

NIP:

108-000-48-50

Kod BIC/Swift:

GBGCPLPK

W 2013 r. Getin Bank ogłosił strategię biznesową „Getin UP”, która zakłada uniwersalność i innowacyjność. Najważniejszym produktem, który wpisuje się w nowe plany tej instytucji, jest Konto Proste Zasady, oferujące swoim posiadaczom liczne korzyści i premie.

Getin Bank: propozycje dla klientów indywidualnych

Konto Proste Zasady jest dedykowanym klientom, którzy poszukują taniego i jednocześnie funkcjonalnego rachunku. ROR występuje w w dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 roku życia). W 2019 r. Getin Bank poszerzył swoją ofertę produktową o Konto Proste Zasady Junior przeznaczone dla nastolatków w wieku 13 - 18 lat. Wspólną cechą wszystkich trzech rachunków są niskie opłaty za podstawowe operacje bankowe oraz rozbudowany pakiet dodatkowych produktów i usług.

Młodzieżowe i studenckie konto osobiste są zwolnione z prowizji za prowadzenie rachunku oraz za wydanie karty debetowej. Bezpłatne jest także użytkowanie karty oraz wszystkie wypłaty z krajowych bankomatów. Natomiast w przypadku „dorosłej” wersji konta do uniknięcia opłaty za rachunek wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub Blikiem w miesiącu.

Dodatkowo posiadacze Konta Proste Zasady zyskują dostęp do wielu ciekawych udogodnień. Są wśród nich między innymi płatności mobilne (Blik, Google Pay, Apple Pay), karta wielowalutowa, nietypowa karta płatnicza Visa Simply One łącząca w sobie zalety karty debetowej oraz kredytowej, Pakiet Niezawodny (ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc medyczną i assistance domowy), czy wreszcie – fundusze inwestycyjne i rozbudowana oferta kredytowa.

Bankowość elektroniczna

Kolejnym plusem rachunku jest prosta i przejrzysta bankowość elektroniczna - zarówno internetowa, jak i mobilna. Aplikacja Getin Mobile zawiera wiele praktycznych funkcjonalności ułatwiających zarządzanie kontem. Możemy w niej wykonać przelew zwykły, natychmiastowy i na telefon Blik, doładować telefon, opłacić domowe rachunki, zastrzec kartę czy też zawnioskować o inne produkty banku. Aplikacja oferuje także kilka unikalnych rozwiązań, np. usługę Twoje Paragony oraz wirtualny Sejf, w którym w razie potrzeby można czasowo „zablokować” środki. Kolejną ciekawą opcją jest prezentowanie na ekranie głównym przychodów i wydatków w formie czytelnych bilansów finansowych (Mój Bilans).

Oferta Getin Banku dla klientów firmowych

W ofercie Getin Banku znajdziemy również produkty i usługi przeznaczone dla klientów biznesowych. Bank przygotował dla przedsiębiorców cztery pakiety firmowe (Moja Firma 3, Moja Firma 30, Moja Firma 100, Moja Firma Międzynarodowy). Poszczególne pakiety zawierają rachunek bieżący, rachunki pomocnicze złotowe i walutowe, produkty oszczędnościowe, określony limit bezpłatnych przelewów w miesiącu oraz dostęp do różnych przydatnych funkcjonalności. Ponadto klienci firmowi mogą skorzystać z rozbudowanej oferty kredytowej, akredytywy banku i gwarancji bankowej, terminali płatniczych i produktów skarbowych.

Sesje Elixir w Getin Bank

Rodzaj sesji Godziny
Sesje wychodzące

08:15

12:15

14:30

Sesje przychodzące

10:00

14:00

17:00

Sesje wychodzące Sesje przychodzące

08:15

10:00

12:15

14:00

14:30

17:00

Konta bankowe: Getin Bank