30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem za płatność Google Pay

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2019 r.

30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem za płatność Google Pay

Świetna okazja dla podróżników. Jeśli korzystasz z aplikacji Google Pay, możesz w banalnie łatwy sposób otrzymać voucher o wartości 30 zł na dowolny przejazd FlixBusem (wcześniej PolskiBus.com).

Planujesz w przyszłym roku podróż i chcesz zaoszczędzić na kosztach biletu? Dzięki mini promocji uruchomionej przez FlixBusa w Twoim portfelu zostanie 30 zł.

Wystarczy, że rezerwując bilet na stronie przewoźnika, zapłacisz za niego za pomocą Google Pay. Za wykonanie tej prostej czynności otrzymasz elektroniczny voucher o wartości 30 zł i będziesz mógł go użyć podczas kolejnej rezerwacji. Trudno o mniej skomplikowane warunki.

Promocja ma być dostępna do odwołania (niestety, organizator nie podaje daty zakończenia) i można z niej skorzystać tylko jeden raz.

Gdyby nie było Ci po drodze z Flixbusem, to może skorzystasz z propozycji firmy Polonus. Kupując bilet na jej autobusy i płacąc za przejazd Visa Checkout możesz zyskać maksymalnie 20 zł.

Kilka szczegółów, o których warto pamiętać

Organizator nie wymaga minimalnej kwoty zamówienia, tak więc aby otrzymać zniżkę na kolejny przejazd, możesz zakupić bilet o dowolnej wartości. Po dokonanym zakupie na Twój adres e-mail zostanie wysłany kod vouchera – jednak dopiero w styczniu 2019 r. (jeśli więc zarezerwujesz bilet teraz, na nagrodę będziesz musiał nieco poczekać).

Voucher będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnej rezerwacji na dowolny przejazd z siatki połączeń FlixBusa.

Czym jest Google Pay?

Jeśli nie korzystałeś dotąd z płatności Google Pay, być może nadszedł czas, by wypróbować tę przydatną usługę. Tym bardziej, że aktualnie trwa kilka promocji, w których możesz zyskać rabat za za transakcje opłacone Google Pay.

Przypomnijmy - Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z systemem Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę. Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Rabaty i zniżki z Google Pay

Reasumując – Google Pay jest nie tylko wygodną formą płatności, lecz również pozwala na uzyskanie całkiem niezłych profitów. Szkoda, że opisywana promocja, to obecnie jedyna akcja dotycząca tej formy płatności.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.