Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem za płatność Google Pay

30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem za płatność Google Pay

Planujesz w przyszłym roku podróż i chcesz zaoszczędzić na kosztach biletu? Dzięki mini promocji uruchomionej przez FlixBusa w Twoim portfelu zostanie 30 zł.

Wystarczy, że rezerwując bilet na stronie przewoźnika, zapłacisz za niego za pomocą Google Pay. Za wykonanie tej prostej czynności otrzymasz elektroniczny voucher o wartości 30 zł i będziesz mógł go użyć podczas kolejnej rezerwacji. Trudno o mniej skomplikowane warunki.

Promocja ma być dostępna do odwołania (niestety, organizator nie podaje daty zakończenia) i można z niej skorzystać tylko jeden raz.

Gdyby nie było Ci po drodze z Flixbusem, to może skorzystasz z propozycji firmy Polonus. Kupując bilet na jej autobusy i płacąc za przejazd Visa Checkout możesz zyskać maksymalnie 20 zł.

Kilka szczegółów, o których warto pamiętać

Organizator nie wymaga minimalnej kwoty zamówienia, tak więc aby otrzymać zniżkę na kolejny przejazd, możesz zakupić bilet o dowolnej wartości. Po dokonanym zakupie na Twój adres e-mail zostanie wysłany kod vouchera – jednak dopiero w styczniu 2019 r. (jeśli więc zarezerwujesz bilet teraz, na nagrodę będziesz musiał nieco poczekać).

Voucher będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnej rezerwacji na dowolny przejazd z siatki połączeń FlixBusa.

Czym jest Google Pay?

Jeśli nie korzystałeś dotąd z płatności Google Pay, być może nadszedł czas, by wypróbować tę przydatną usługę. Tym bardziej, że aktualnie trwa kilka promocji, w których możesz zyskać rabat za za transakcje opłacone Google Pay.

Przypomnijmy - Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z systemem Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Rabaty i zniżki

Reasumując – Google Pay jest nie tylko wygodną formą płatności, lecz również pozwala na uzyskanie całkiem niezłych profitów. Szkoda, że opisywana promocja, to obecnie jedyna akcja dotycząca tej formy płatności.

O instytucji

Google Pay (do 2018 r. Android Pay) to system płatności mobilnych opracowany przez firmę Google. Google Pay działa w oparciu o technologię HCE i służy do płatności zbliżeniowych telefonem tak, jak tradycyjną kartą debetową czy kredytową.