Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 1850 zł premii dla aktywnych posiadaczy iKonta Biznes i firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem w Alior Banku

Nawet 1850 zł premii dla aktywnych posiadaczy iKonta Biznes i firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem w Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Alior Bank przygotował bardzo ciekawy zestaw promocyjny dla przedsiębiorców. Ze wszystkich trzech jego elementów mogą skorzystać osoby, które dotąd nie współpracują z Aliorem jako klienci biznesowi. Dla tych, którzy już mają w tym banku rachunek firmowy, dostępne są dwie akcje z tego promocyjnego pakietu. Rozwikłajmy tę łamigłówkę, uporządkujmy fakty, bo maksymalna łączna premia - nawet 1850 zł - z pewnością działa na wyobraźnię.

Atrakcyjny zestaw promocyjny

Zacznijmy od tego, kto i jakie bonusy może otrzymać.

1500 zł za aktywność na rachunku dla nowych klientów

Bonus za aktywność na rachunku firmowym, w maksymalnej wysokości 1500 zł, mogą zdobyć przedsiębiorcy, którzy do dnia przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego produktu dla klientów biznesowych. Po założeniu konta firmowego należy aktywnie korzystać z niego przez rok. Różne czynności mają swoją "wycenę", im więcej ich zrealizujesz, tym wyższą premię zdobędziesz.

Zasady tej akcji opisaliśmy szczegółowo w osobnym tekście:

350 zł z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem dla nowych i obecnych klientów

Osoby, które w ciągu 3 miesięcy przed dniem startu promocji (23 września 2021 r.) nie posiadały w Alior Banku firmowej karty debetowej, mogą zdobyć voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na stacjach Circle K, o ile sięgną po "debetówkę" Mastercard z Plusem i wykonają transakcje wymagane przez regulamin akcji „Voucher na paliwo na stacjach Circle K dla Posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”.

Organizator, czyli Alior Bank, przygotował 6000 nagród tego typu.

Zarejestrowanie wspomnianej karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile oraz realizacja zadań z regulaminu promocji „Punkty powitalne w Programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Klientów Biznesowych - posiadaczy Karty debetowej z plusem” pozwala zdobyć 20 000 punktów w tym programie. Stanowią one równowartość 300 zł, które możesz wydać na nagrody z katalogu. Są wśród nich m.in. vouchery do RTV Euro AGD, Circle K, Empiku czy Decathlonu, bilety do kina, miesięczna subskrypcja prasy adresowanej do firm, czy kody na wynajem samochodów w firmie Panek.

Tę akcję zorganizował Mastercard, który rozda 450 zestawów punktów powitalnych.

Uczestnictwo w Bezcennych Chwilach z inną kartą nie jest przeszkodą w udziale w tej akcji.

Maksymalnie 1850 zł premii

Czas przejść do przedstawienia działań niezbędnych dla zdobycia bonusów.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. złóż wniosek o iKonto Biznes z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem i zawrzyj z Alior Bankiem umowę ramową o prowadzenie rachunków rozliczeniowych oraz lokat dla przedsiębiorców, akceptując przy tym regulamin akcji.

Pamiętaj o ograniczonej puli nagród za skorzystanie z firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem i aktywowaniu "plastiku".

Nagroda
Nagroda

Aktywnie korzystaj z rachunku przez 12 miesięcy. Jeśli w danym miesiącu zrealizujesz min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą, to bank przyzna Ci premię według „cennika”, który przedstawiliśmy w przywołanym wyżej tekście. Należną Ci nagrodę otrzymasz na iKonto Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś premiowane transakcje.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Uwaga: dla umów o zawartych w grudniu 2021r. ostateczny termin to 31 stycznia 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Nagroda zostanie przekazana przez spółkę IQ Marketing (Poland) w formie wiadomości e-mail z adresu [email protected]darmowetankowanie.pl na adres e-mail wskazany przez Ciebie we wniosku o iKonto Biznes. Dodatkowo otrzymasz wiadomość sms na numer telefonu podany bankowi. Stanie się to w ciągu 60 dni kalendarzowych od spełnienia przez Ciebie wszystkich wymagań regulaminu.

Krok 3
Krok 3

Do 31 grudnia 2021 r. zarejestruj firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić w placówce Alior Banku lub w bankowości internetowej.

Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w Bezcennych Chwilach, będzie się to wiązało z utworzeniem Twojego profilu w tym programie, który zostanie uruchomiony w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji.

Pamiętaj, by przystępując do programu Mastercard Bezcenne Chwile, wyrazić zgody marketingowe za pomocą telefonu i/lub adresu e-mail.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 14 kalendarzowych od daty rejestracji karty wykonaj nią choć jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Możesz to zrobić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nagroda
Nagroda

Zdobyte przez Ciebie 20 000 punktów powitalnych znajdzie się na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu. Będziesz mógł je wymienić na nagrody z katalogu programu przez 2 miesiące. Po tym okresie punkty zostaną anulowane.

Zwróć na to uwagę

Jak wspomnieliśmy na wstępie, w tym przypadku mamy do czynienia z zestawem kilku promocji. Bardzo ważne jest, by dobrze zrozumieć wymagania poszczególnych regulaminów, zwłaszcza czym są płatności bezgotówkowe.

Transakcje bezgotówkowe

Za spełniającą warunki regulaminu uznana zostanie zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty, jak i płatność na odległość. Do wymaganych transakcji bezgotówkowych nie zostaną zaliczone płatności w punktach o określonych kodach MCC:

  • 4829 internetowe przekazy pieniężne;
  • 6012 instytucje finansowe;
  • 6211 brokerzy ubezpieczeniowi;
  • 6051, 6540 przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 7995, 7993, 7994, 9406 określających kasyna, kolektury oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999 identyfikującym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zostanie zidentyfikowana jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Zwracamy uwagę, że w akcji dotyczącej punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile katalog wykluczeń opisany jest bardzo szczegółowo. Zawiera informacje, że nie zostaną uznane operacje przeniesienia sald; transakcje z wykorzystaniem czeków (w tym czeków podróżnych); płatności dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń, a także wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych kodów MCC.

Przy ocenie spełnienia warunków akcji pod uwagę nie zostaną oczywiście wzięte płatności anulowane i zwrócone.

Warto wiedzieć, że w Alior Banku bez trudu sprawdzisz kod MCC miejsca transakcji, gdyż jest on widoczny w bankowości internetowej w szczegółach płatności.

To też jest ważne

Do chwili otrzymania poszczególnych nagród nie możesz rozwiązać umowy rachunku firmowego ani zrezygnować z powiązanej z nim karty.

Zdobyte przez Ciebie bonusy za aktywność na rachunku oraz voucher na Circle K. będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz je ująć po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczyć się z nich z fiskusem w taki sam sposób, jak rozliczasz się z innych wpływów.

iKonto Biznes w Alior Banku

Na zakończenie warto przedstawić rachunek firmowy iKonto Biznes oferowany przedsiębiorcom przez Alior Bank. Choć bank oferuje kilka "plastików" do wyboru, to chcąc zgarnąć premie w opisanych akcjach promocyjnych, musisz skorzystać z firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem.

Czas na decyzję

Znasz już zasady wszystkich trzech akcji specjalnych, wiesz, jakie nagrody są do zdobycia. Czas, byś podjął decyzję, w jakim zakresie chcesz z nich skorzystać. Sięgnięcie po 350 zł za korzystanie z karty Mastercard z Plusem jest banalnie proste. Dorzucenie kilku stówek za aktywność na rachunku firmowym też nie powinno Ci sprawić kłopotów. Jednak maksymalna premia dostępna jest dla przedsiębiorców wykonujących bardzo różnorodne operacje i dysponujących znacznymi zasobami gotówki. Cóż, nikt nie powiedział, że wszystkie akcje są dla każdego 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Voucher na paliwo na stacjach Circle K dla Posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”
  2. Regulamin promocji „Punkty powitalne w Programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Klientów Biznesowych - posiadaczy Karty debetowej z plusem”

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.