Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Fintechy

Czym jest fintech?

Płacąc za zakupy na Allegro możesz skorzystać z odroczenia płatności dzięki Allegro Pay.
Zyskujący popularność maltański Blackcatcard oferuje konto i kartę w euro wraz z interesującym moneybackiem.
Dzięki Curve możesz lepiej zorganizować swoje finanse, łącząc posiadane karty płatnicze w jedną, a następnie kontrolując swoje wydatki w aplikacji mobilnej.
Szwedzka Klarna to fintech specjalizujący się w oferowaniu odroczonych płatności za zakupy online.
Karta KupujTeraz powala na odroczenie płatności za zakupy nie tylko w Internecie, ale również w sklepach stacjonarnych.
Monese umożliwia otwarcie konta w euro i w funtach chociażby imigrantom zarobkowym nieposiadającym stałego adresu zamieszkania za granicą.
N26
W N26 możesz szybko założyć konto w euro wraz z kartą. Bank działa wyłącznie mobilnie, a środki klientów są gwarantowane.
Tankując na Orlenie, możesz zapłacić za paliwo już przy dystrybutorze dzięki aplikacji Orlen Pay.
Jednym z rozwiązań tworzących rynek odroczonych płatności w Polsce jest Pay24NOW oferowany przez operatora platformy Przelewy24.
Jednym z liderów na polskim rynku odroczonych płatności jest PayPo – dostępny w 25 tys. sklepów online i umożliwiający spłatę ratalną.
PayPal to międzynarodowy system płatności, które służy do przesyłania pieniędzy znajomym i płacenia za zakupy w sklepach internetowych.
Skrill to jeden z najpopularniejszych e-walletów na świecie, który służy nie tylko do wygodnych płatności za zakupy w Internecie.
Dzięki TransferGo możesz zlecić przelew walutowy, unikając przy tym prowizji pobieranych przez tradycyjne banki.
Wise (dawniej TransferWise) to tanie i szybkie przelewy międzynarodowe. Środki przeliczane są po rzeczywistym kursie wymiany.
Twisto to czeski fintech działający w strategicznym partnerstwie z ING. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację...