50 zł premii za założenie EnveloKonta w prostej promocji EnveloBanku

Pula wniosków została osiągnięta. Promocja została zakończona.

50 zł premii za założenie EnveloKonta w prostej promocji EnveloBanku Źródło obrazka: strona promocji

Łatwe warunki, 50 zł premii, ograniczona pula nagród – tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą ofertę specjalną EnveloBanku. Wystarczy, że otworzysz  EnveloKonto i wykonasz 3 transakcje kartą, a bonus trafi w Twoje ręce. To jedna z najprostszych promocji w ostatnim czasie.

Zacznijmy od dwóch istotnych informacji. Organizatorem promocji oraz fundatorem nagród jest Trader.com (Polska) sp. z o.o., natomiast Bank Pocztowy – właściciel marki EnveloBank – występuje w roli partnera akcji.

Ostatnim dniem, w którym możesz złożyć promocyjny wniosek, jest dzień 15 lipca 2018 r. Pamiętaj jednak, że pula wniosków wynosi 2800 sztuk, a po jej przekroczeniu dalsza rejestracja nie będzie już możliwa. Oznacza to, że w praktyce akcja może się zakończyć sporo przed czasem (poprzednia trwała zaledwie 24 godziny). Na szczęście w przypadku najnowszej oferty organizator wprowadził mechanizm limitujący wnioski do 250 sztuk dziennie. Aktualne informacje o liczbie zgłoszeń w promocji będziesz mógł znaleźć na tej stronie.

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji "EnveloKonto z premią" mogą być osoby, które:

 • nie posiadają i nie są w trakcie składania wniosku o EnveloKonto;
 • nie mają podpisanej umowy o prowadzenie rachunku w Banku Pocztowym;
 • nie są pracownikami organizatora i EnveloBanku;
 • "nie będą nabywały prawa do premii oraz premii dodatkowej w związku z tą prowadzoną działalnością gospodarczą".

Prosty sposób na zdobycie 50 zł

Przejdźmy teraz do warunków, które musisz spełnić, aby otrzymać gotówkową premię. Jak już wspominaliśmy, nie są one trudne, warto jednak pamiętać o kilku zasadach.

 1. W pierwszej kolejności zadbaj o poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego . W formularzu musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Wypełnienie formularza jest tożsame z przystąpieniem do akcji oraz założeniem Profilu Uczestnika.
 2. Zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj jego postanowienia oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych.
 3. Potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu.
 4. Do 3 sierpnia 2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o EnveloKonto wraz z EnveloKartą oraz o usługi bankowości elektronicznej i telefonicznej. Ważne! - jeśli chcesz otrzymać premię, nie rezygnuj z karty do 21 września 2018 r.
 5. Do 24 sierpnia 2018 r. wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 100 zł. Pamiętaj jednak, że bank nie będzie uwzględniał płatności anulowanych lub zwróconych.

I ostatnia podpowiedź - nawet jeśli złożysz większą liczbę wniosków o otwarcie EnveloKonta, a następnie założysz kilka takich rachunków, będzie Ci przysługiwała tylko jedna premia.

Przekazanie nagrody

Informację o przyznaniu premii w wysokości 50 zł otrzymasz najpóźniej do 7 września 2018 r. Wiadomość zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Po odebraniu zawiadomienia będziesz musiał spełnić jeszcze jeden istotny warunek - zalogować się na stronie promocji, a następnie podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, numer nowo założonego EnveloKonta (na który zostanie przelana premia) oraz swój adres zamieszkania. Na wykonanie tej czynności masz czas do 14 wrześnie 2018 r. Pamiętaj, że jeśli nie dopełnisz tej formalności, organizator nie będzie mógł przekazać Ci nagrody!

Premia – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych – zostanie przelana na Twoje nowo otworzone konto najpóźniej do 21 września 2018 r. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

EnveloKonto: niskie opłaty i tanie płatności zagraniczne

Dużym atutem EnveloKonta są niskie opłaty oraz ciekawe usługi dodatkowe, które mogą przypaść do gustu potencjalnym klientom.

Prowadzenie rachunku jest całkowicie bezpłatne, a prowizji za kartę debetową (5 zł) można uniknąć, o ile w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostanie wykonana przynajmniej 1 transakcja kartą. Na szczęście bank nie wymaga zapewniania wpływów z tytułu wynagrodzenia, wystarczy więc, że zasilisz konto przelewem ze swojego rachunku w innym banku. W przypadku osób poniżej 26 roku życia obsługa karty jest bezwarunkowo darmowa.

Bezpłatne są także przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (zwolnienie obowiązuje do końca 2018 r., potem opłata wyniesie 2 zł). Za wykonanie przelewu natychmiastowego przez Internet zapłacisz 5 zł, niemniej jeśli skorzystasz z aplikacji mobilnej, bank obniży prowizję do 2,50 zł.

Kolejną zaletą rachunku jest możliwość przeprowadzania transakcji zagranicznych kartą do EnveloKonta bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Waluty obce są przeliczane na polskie złote po kursie Visy, który jest dużo korzystniejszy od bankowego. Dzięki temu płacąc kartą podczas zagranicznych wojaży lub robiąc zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, możesz sporo oszczędzić na kosztach przewalutowania.

Dodatkowe 200 zł zwrotu za zakupy internetowe

Uczestnicy promocji "EnveloKonto z premią 50 zł" mogą wziąć też udział w akcji „EnveloBonus za e-zakupy” i w prosty sposób powiększyć pulę wszystkich nagród. Jeżeli więc połączysz obie propozycje, możesz zdobyć następujące profity:

 • premię powitalną wysokości 50 zł za spełnienie warunków otwarcia rachunku EnveloKonto,
 • do 200 zł zwrotu za zakupy internetowe – wystarczy, że po założeniu konta będziesz płacił za zakupy w Internecie szybkim przelewem pay-by-link lub kartą debetową na kwotę min. 30 zł i wybierzesz sposób dostawy przez Pocztę Polską (np. paczkę pocztową, Pocztex itp.), a za każdą taką operację otrzymasz 2 zł premii. Miesięcznie będziesz mógł w ten sposób zyskać nawet 20 zł, a w ciągu roku - aż 200 zł.

Komentarz redakcji:

Naszym zdaniem najnowsza promocja EnveloBanku ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów. Warunki akcji są jasne i klarowne, a w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków - aby otrzymać 50 zł premii, wystarczy założyć EnveloKonto wraz z kartą i wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe o łącznej wartości 100 zł. Jak więc widać, wymagania banku nie są zbyt wygórowane i nie powinieneś mieć większych problemów z ich spełnieniem. Oprócz tego możesz połączyć obecną akcję z równoległą promocją i zarobić dodatkowe 200 zł w ramach moneybacku.

Także sam rachunek prezentuje się całkiem korzystnie: prowadzenie konta jest bezpłatne, karta staje się darmowa po spełnieniu prostych warunków, a mobilne przelewy natychmiastowe należą do najtańszych na rynku. Do tego dochodzą tanie płatności zagraniczne, które z pewnością ucieszą nie tylko podróżników, lecz również osoby często robiące zakupy w zagranicznych sklepach internetowych.

Słowem – oferta EnveloBanku może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku. Jeśli zaliczasz się do ich grona, warto byś skorzystał z tej okazji. Pamiętaj tylko o niewielkiej puli nagród. Poprzednia edycja tej promocji zakończyła się już po kilku godzinach od uruchomienia.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.