EnveloBonus, czyli nawet 200 zł zwrotu za e-zakupy od EnveloBanku

EnveloBonus, czyli nawet 200 zł zwrotu za e-zakupy od EnveloBanku Źródło obrazka: strona promocji

EnveloBank przygotował receptę na zdobycie dodatkowych środków na zakupy. Oto jej treść: „zrób zakupy przez Internet za min. 30 zł, wybierz dostawę przez Pocztę Polską, odzyskaj do 200 zł w roku”. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie EnveloKonta.

Posiadacze EnveloKonta, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą korzystające z rachunku EnveloKonto Firmowe, mogą przystąpić do programu w banalnie prosty sposób. Korzystanie ze zwrotu części wydatków (moneyback) też nie nastręcza żadnych problemów.

Wystarczy 5 kroków

Droga po bonus sprowadza się do wykonania 5 kroków. Najtrudniejszy z nich to wybór kupowanego towaru:

 1. Zarejestruj się w programie przez bankowość internetową lub mobilną EnveloBanku, wybierając przycisk “Dołącz do programu”. Musisz przy tym zaakceptować regulamin programu EnveloBonus oraz wyrazić zgodę na uczestnictwo w nim.
 2. Zrób dowolne zakupy w Internecie za min. 30 zł.
 3. Zapłać za nie kartą EnveloBanku lub szybkim przelewem internetowym z EnveloKonta (tzw. pay-by-link).
 4. Wybierz jeden ze sposobów dostawy Poczty Polskiej (Paczka MINI, Paczka pocztowa, Paczka+, Paczka24, PACZKA48, Pocztex , Pocztex Procedura, List polecony, Przesyłka firmowa polecona).
 5. Zarejestruj w bankowości internetowej lub mobilnej EnveloBanku numer przesyłki, za którą chcesz otrzymać zwrot. Podaj przy tym identyfikator zrealizowanej płatności. Pieniądze otrzymasz w następny dzień roboczy.
  Uwaga: na zarejestrowanie przesyłki masz 30 dni od dnia dokonania płatności!

Zasady premiowania

System premiowania też jest bardzo prosty:

 • dostawa zamówienia w jeden z podanych wyżej sposobów to 2 zł z powrotem na Twoim EnveloKoncie;
 • każda dziesiąta przesyłka to dodatkowa premia – 10 zł.

Maksymalna kwota zwrotów w miesiącu wynosi 20 zł. W ciągu roku możesz odzyskać 200 zł (a nie 240 zł jak mogłoby się wydać).

W przypadku osób fizycznych nagroda nie jest opodatkowana. Ci, którzy uzyskają zwrot w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, muszą go ująć po stronie przychodów i rozliczyć przed urzędem skarbowym wg obowiązujących ich zasad.

EnveloKonto – prosty i przejrzysty rachunek

EnveloKonto to bezwarunkowo darmowy rachunek osobisty z podstawowymi funkcjonalnościami oraz przejrzystą tabelą opłat i prowizji. Standardowa opłata za prowadzenie wydanej do niego karty wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, zapewniając w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonując przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą. Warunki te nie dotyczą osób poniżej 26 r.ż.

Posiadacze EnveloKonta mogą korzystać z bezpłatnego przewalutowania transakcji w walutach obcych i cieszyć się przeliczaniem ich wg korzystnego kursu Visy.

Więcej szczegółów na temat EnveloKonta znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Czy to się opłaca?

Odpowiemy jak prawnicy: „To zależy”. Ci, którzy nie oczekują zbyt wiele od rachunku i bardzo często korzystają z dostawy zakupów internetowych przez Pocztę Polską, mogą rozważyć tę propozycję. Kwota zwrotu – 200 zł – nie jest najwyższa – ale może warto po nią sięgnąć.

Zwolenników szerszego spektrum opcji moneybacku odsyłamy do naszego rankingu kont z moneybackiem.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.