EnveloBonus, czyli nawet 200 zł zwrotu za e-zakupy od EnveloBanku

EnveloBonus, czyli nawet 200 zł zwrotu za e-zakupy od EnveloBanku Źródło obrazka: strona promocji

 EnveloBank przygotował receptę na zdobycie dodatkowych środków na zakupy. Oto jej treść: „zrób zakupy przez Internet za min. 30 zł, wybierz dostawę przez Pocztę Polską, odzyskaj do 200 zł w roku”. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie EnveloKonta.

Posiadacze EnveloKonta, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą korzystające z rachunku EnveloKonto Firmowe, mogą przystąpić do programu w banalnie prosty sposób. Korzystanie ze zwrotu części wydatków (moneyback) też nie nastręcza żadnych problemów.

Wystarczy 5 kroków

Droga po bonus sprowadza się do wykonania 5 kroków. Najtrudniejszy z nich to wybór kupowanego towaru:

 1. Zarejestruj się w programie przez bankowość internetową lub mobilną EnveloBanku, wybierając przycisk “Dołącz do programu”. Musisz przy tym zaakceptować regulamin programu EnveloBonus oraz wyrazić zgodę na uczestnictwo w nim.
 2. Zrób dowolne zakupy w Internecie za min. 30 zł.
 3. Zapłać za nie kartą EnveloBanku lub szybkim przelewem internetowym z EnveloKonta (tzw. pay-by-link).
 4. Wybierz jeden ze sposobów dostawy Poczty Polskiej (Paczka MINI, Paczka pocztowa, Paczka+, Paczka24, PACZKA48, Pocztex , Pocztex Procedura, List polecony, Przesyłka firmowa polecona).
 5. Zarejestruj w bankowości internetowej lub mobilnej EnveloBanku numer przesyłki, za którą chcesz otrzymać zwrot. Podaj przy tym identyfikator zrealizowanej płatności. Pieniądze otrzymasz w następny dzień roboczy.
  Uwaga: na zarejestrowanie przesyłki masz 30 dni od dnia dokonania płatności!

Zasady premiowania

System premiowania też jest bardzo prosty:

 • dostawa zamówienia w jeden z podanych wyżej sposobów to 2 zł z powrotem na Twoim EnveloKoncie;
 • każda dziesiąta przesyłka to dodatkowa premia – 10 zł.

Maksymalna kwota zwrotów w miesiącu wynosi 20 zł. W ciągu roku możesz odzyskać 200 zł (a nie 240 zł jak mogłoby się wydać).

W przypadku osób fizycznych nagroda nie jest opodatkowana. Ci, którzy uzyskają zwrot w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, muszą go ująć po stronie przychodów i rozliczyć przed urzędem skarbowym wg obowiązujących ich zasad.

EnveloKonto – prosty i przejrzysty rachunek

EnveloKonto to bezwarunkowo darmowy rachunek osobisty z podstawowymi funkcjonalnościami oraz przejrzystą tabelą opłat i prowizji. Standardowa opłata za prowadzenie wydanej do niego karty wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, zapewniając w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonując przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą. Warunki te nie dotyczą osób poniżej 26 r.ż.

Posiadacze EnveloKonta mogą korzystać z bezpłatnego przewalutowania transakcji w walutach obcych i cieszyć się przeliczaniem ich wg korzystnego kursu Visy.

Więcej szczegółów na temat EnveloKonta znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Czy to się opłaca?

Odpowiemy jak prawnicy: „To zależy”. Ci, którzy nie oczekują zbyt wiele od rachunku i bardzo często korzystają z dostawy zakupów internetowych przez Pocztę Polską, mogą rozważyć tę propozycję. Kwota zwrotu – 200 zł – nie jest najwyższa – ale może warto po nią sięgnąć.

Zwolenników szerszego spektrum opcji moneybacku odsyłamy do naszego rankingu kont z moneybackiem.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 6.02.2019 16:09

  320 zł - oto maksymalna premia w nowej promocji BGŻ BNP Paribas. Wymagane jest aktywne korzystanie z karty i aplikacji mobilnej od kwietnia do grudnia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.