Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Elektrycznym rowerem (o wartości 9433 zł) na wakacje z BOŚ Bankiem – konkurs dla posiadaczy profilu na Facebooku

Elektrycznym rowerem (o wartości 9433 zł) na wakacje z BOŚ Bankiem – konkurs dla posiadaczy profilu na Facebooku
Źródło: Wpis o konkursie na Facebooku

Jednym z elementów misji Banku Ochrony Środowiska jest wspieranie rozwiązań proekologicznych. Konkurs „Elektrycznym rowerem na wakacje z BOŚ” świetnie wpisuje się w tę strategię i na dodatek adresowany jest nie tylko do klientów tego banku, ale wszystkich posiadaczy profilu osobistego na Facebooku.

Tak więc zakwalifikowanie się do grona potencjalnych uczestników nie wymaga wiele trudu. Dopiero wzięcie udziału w zabawie oznacza konieczność wykazania się kreatywnością, o czym za chwilę. Do wygrania jest rower z napędem elektrycznym Kross Trans Hybrid 3.0 o wartości 9433 zł oraz 15 plecaków Peanut Lexon.

Wystarczy być na Facebooku

W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają profil osobisty na tym portalu społecznościowym.

Napisz plan wyprawy

Szansę na wygraną ma każdy, kto wykaże się kreatywnością.

Krok 1
Krok 1

Do 28 czerwca 2020 (włącznie) na profilu BOŚ Banku na Facebooku opublikuj swoją odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod postem konkursowym z hasztagami #WakacjezBOŚ i #EkoRower. Bank oczekuje, że prześlesz plan swojej niesamowitej ekowyprawy rowerowej. Im będzie ciekawszy, przedstawiony w kreatywny sposób, tym Twoje szanse na wspaniałą nagrodę będą większe.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 3 dni roboczych od zakończenia konkursu specjalna komisja wyłoni jego zwycięzców. Po tym terminie operator techniczny, czyli firma Well Done sp. z o.o., odpowiadająca na zlecenie BOŚ Banku za przeprowadzenie konkursu, skontaktuje się z laureatami w komentarzu pod ich wpisem konkursowym lub poprzez prywatną wiadomość na Facebooku.

Informacja
Informacja

Musisz być czujny, śledzić rozwój wydarzeń na tym portalu, bo jeśli nie odpowiesz na wiadomość z informacją o nagrodzie w ciągu 2 dni roboczych, stracisz do niej prawo. Rower Kross Trans Hybrid 3.0 lub jeden z 15 plecaków Peanut Lexon trafi do kogoś innego.

Ważne informacje o nagrodach

Jeśli zdobędziesz jedną z nagród, nie będziesz się musiał martwić zobowiązaniami wobec urzędu skarbowego, bo BOŚ Bank zapłaci należny podatek za Ciebie.

W przypadku wygrania głównej nagrody, po Twojej stronie będzie opłacenie podróży do i z Warszawy oraz transport roweru do miejsca zamieszkania, bo przekazanie jednośladu odbędzie się w uzgodnionym z Tobą terminie w centrali banku.

Takiego kłopotu nie będziesz miał, jeśli wygrasz jeden z 15 plecaków. Zostaną one wysłane pocztą lub kurierem w ciągu 7 dni roboczych licząc od daty podania operatorowi technicznemu adresu do wysyłki.

Zaplanuj podróż, zawalcz o rower

Co prawda we wstępie do regulaminu jest mowa, że jest on adresowany do fanów profilu Banku Ochrony Środowiska SA na Facebooku i w dokumencie znajduje się definicja słowa fan, ale wśród warunków uczestnictwa nie ma wymogu polubienia profilu banku. W poście konkursowym jest tylko stwierdzenie, że Będzie nam miło, jeśli polubicie nasz profil na Facebooku.

Tak więc Twoje zadanie sprowadza się do stworzenia planu super ekowyprawy rowerowej. Podejrzewamy, że ważne będą nie tylko zaproponowana trasa i miejsca, jakie się na niej znajdą, ale przede wszystkim sposób ich przedstawienia.

Masz pomysł na interesujący opis? Nie zastanawiaj się czy warto, nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Tym bardziej, że akcja nie jest intensywnie promowana w sieci.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Elektrycznym rowerem na wakacje z BOŚ"

O banku

BOŚ Bank należy do 20 największych banków w Polsce i specjalizuje się we wspieraniu przedsięwzięć i działań na rzecz ochrony środowiska. Głównym akcjonariuszem banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (52,41% ogólnej liczby głosów).

Oferta BOŚ S.A. skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, w tym sektora małych i średnich przedsiębiorstw.