Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Otwórz konto dziecku i zgarnij 100 zł do Smyka lub Empiku. Gdzie? W PKO BP!.

20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP
Źródło: strona promocji

Korzystanie z karty kredytowej jest miłe i wygodne, jeśli robi się to mądrze, pamięta się o terminowym oddawaniu bankowi wydanych pieniędzy. A jeśli można jeszcze przy tym zyskać jakieś bonusy, to nic, tylko się cieszyć. Fakt, że PKO BP proponuje punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a wspomniana organizacja płatnicza też zorganizowała promocję dla swoich uczestników, skłonił nas do opisania akcji „Ekstra punkty na start”.

Zgodnie z regulaminem ma ona potrwać do 31 sierpnia 2020 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank nagrodzi tylko 2000 osób.

Kto może ubiegać się o nagrodę?

Uczestnikiem opisywanej promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna, która złoży wniosek o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum i uzyska pozytywną decyzję kredytową.

Aktywnie korzystaj z karty

Warunki zdobycia nagrody nie są trudne:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. (zwracamy uwagę na ograniczona pulę nagród) zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. W tym celu złóż wniosek w serwisie iPKO lub zostaw swoje zgłoszenie na stronie internetowej.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 sierpnia 2020 r. zarejestruj za pośrednictwem PKO BP otrzymaną „kredytówkę” w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2020 r. wykonaj swoją kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 20 000 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile, otrzymasz na swój profil do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie wymagania.

Przydatne informacje o nagrodzie

Zdobyte punkty stanowią równowartość ok. 300 zł. Będziesz mógł je wymienić na nagrody z katalogu programu w ciągu 6 miesięcy od chwili ich naliczenia. Po tym terminie stracisz je bezpowrotnie.

Pamiętaj, że punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania będziesz nadal związany z PKO BP umową o kartę kredytową.

Pomnażaj punkty

Program Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów i wymienianiu ich później na nagrody. Na co dzień trwa to dość długo, ale Mastercard przedstawia co pewien czas zindywidualizowane oferty „przyspieszające”. Obecnie trwa dostępna dla wszystkich uczestników programu promocja „Dodatkowe punkty”.

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum

Pora wyjaśnić dlaczego na wstępie zaznaczyliśmy, że ta „kredytówka” nie jest dla każdego. Wynika to z faktu, iż opłata roczna za korzystanie z niej wynosi aż 250 zł. Można ją ograniczyć do 125 zł, wydając nią w ciągu roku średnio 2,5 tys. zł/miesiąc. Możliwe też jest całkowite uniknięcie prowizji, ale wówczas średniomiesięczna kwota transakcji musi wynieść 5 tys. zł.

Dodajmy, że transakcja bezgotówkowa dokonana w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory to koszt 10 zł za każdą operację, a wypłata gotówki – 3% pobieranej kwoty.

Z drugiej strony warto wiedzieć, że posiadając „kredytówkę” PKO Mastercard Platinum, będziesz mógł korzystać z pakietu concierge i prestiżowych ubezpieczeń.

Inne propozycje

Być może zainteresował Cię pomysł zbierania punktów za wykonywane na co dzień płatności, ale nie przypadła Ci do gustu karta kredytowa oferowana przez PKO BP. Spieszymy więc z informacją, że podobne akcje trwają obecnie także w banku Citi Handlowy i Pekao SA.

Temat do przemyślenia

Pomysł zdobycia równowartości 300 zł za wydanie „kredytówką” w krótkim czasie 300 zł brzmi kusząco. Może więc rozważasz pomysł skorzystania z promocji i rozwiązania umowy o kartę, gdy tylko zgarniesz bonus. Musimy nieco ostudzić Twoje emocje – rezygnując z „plastiku” przed upływem roku, zapłacisz ułamek opłaty rocznej za „kredytówkę”, proporcjonalnie do okresu, gdy byłeś jej posiadaczem.

Zanim więc podejmiesz decyzję, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie „za” i „przeciw”. Pamiętaj, że karta kredytowa ma nie tylko zalety, ale i wady.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Ekstra punkty na start"
  2. Regulamin wydawania i używania karty kredytowej PKO Banku Polskiego
  3. Tabela opłat dotycząca kart kredytowych

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.

Więcej o PKO BP