600 zł premii moneyback i gwarancja niezmiennych opłat za założenie eKonta w mBanku

Promocja zakończyła się 31 lipca 2017 r. Obecnie trwa druga edycja, w której można zdobyć jeszcze wyższą premię w ramach moneybacku.  

600 zł premii moneyback i gwarancja niezmiennych opłat za założenie eKonta w mBanku Żródło obrazka: strona internetowa mBanku

W najnowszej promocji mBanku na nowych klientów czekają naprawdę atrakcyjne bonusy: 600 zł zwrotu za zakupy dokonane kartą, dwuletnia gwarancja niezmienności opłat za niektóre operacje bankowe i - także dwuletni - brak opłat za użytkowanie karty. Do akcji można przystąpić najpóźniej do 31 lipca 2017 roku.

600 zł zwrotu za zakupy kartą i zwolnienie z niektórych opłat

Nagrodą w promocji „Lepiej z eKontem” jest 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową lub Blikiem. Maksymalnie można zdobyć 100 zł przez 6 miesięcy – łącznie nawet 600 zł premii za zakupy.

Dodatkowym bonusem jest gwarancja niezmienności opłat (i warunków zwalniających z poboru prowizji) obejmująca następujące czynności bankowe: prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe. Ponadto bank nie będzie pobierał opłaty za użytkowanie karty debetowej. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy z bankiem o prowadzenie eKonta, nie dłużej jednak niż do 30 września 2019 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zgarnąć premię moneyback w mBanku?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. Aby uzyskać premię w ramach moneybacku, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 lipca 2017 r. otworzyć eKonto na stronie mBanku wraz z kartą debetową, pamiętając wszakże, że promocją są objęte wyłącznie rachunki indywidualne;
  • podczas składania wniosku o rachunek zaakceptować wymagane przez bank oświadczenia.
 2. Przez sześć kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym został otworzony rachunek wykonać następujące czynności:
  • co najmniej raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej;
  • zasilić saldo nowo otworzonego eKonta kwotą min. 1000 zł miesięcznie (wpływ ten nie może pochodzić z innych rachunków, które uczestnik posiada w mBanku, w tym także jako współwłaściciel);
  • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę łączną kwotę min. 250 zł w punktach handlowo-usługowych.

Bank będzie honorował płatności zarówno kartą debetową, jak i kartą kredytową powiązaną z nowym rachunkiem. Pamiętajmy jednak, że wyrobienie karty debetowej jest obligatoryjnym wymogiem tej promocji.

Przekazanie nagrody

Organizator przekaże cząstkową premię w wysokości do 100 zł na konto uczestnika w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki promocji. Jeżeli więc uczestnik wywiązał się z warunków w lipcu, wypłata premii za ten miesiąc nastąpi w sierpniu.

Nieco bardziej skomplikowane terminy obowiązują w przypadku osób, które przystąpią do akcji w połowie miesiąca – w ich przypadku bank naliczy premię po upływie pełnego miesiąca liczonego od tego, w którym dana osoba skorzystała z oferty. Jeśli więc uczestnik przystąpi do akcji w połowie czerwca, pierwsze naliczenie premii nastąpi w lipcu, a wypłata nagrody dopiero w sierpniu.

Premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym dla osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

eKonto standard czy eKonto plus? - porównanie

Objęte ofertą specjalną eKonta - standard i plus – posiadają dość zróżnicowane parametry. W tabelce prezentujemy najważniejsze opłaty związane z prowadzeniem tych rachunków.

eKonto standard

eKonto plus

Prowadzenie rachunku

0 zł

5 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli co miesiąc na rachunek wpływa min. 1000 zł)

Wydanie karty debetowej

0 zł

Obsługa karty debetowej

4 zł - opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych

Wypłata z bankomatów krajowych

 • 0 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z powyższych bankomatów, jeśli wypłata wynosi mniej niż 100 zł
 • 7 zł za wypłatę w innych bankomatach
 • 0 zł we wszystkich bankomatach krajowych dla kwot od min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z bankomatów, jeżeli wypłacana kwota jest niższa od 100 zł

Wypłata z bankomatów zagranicznych

3%, min. 9 zł

0 zł

Przelewy standardowe

0 zł

Przelewy ekspresowe

5 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Przelew w oddziale banku

 • 5 zł – przelew wewnętrzny
 • 8 zł – przelew zewnętrzny

0 zł

Wpłata/wypłata środków w oddziale banku

9 zł

0 zł

Więcej o obu wersjach rachunku piszemy w naszej analizie eKonta w mBanku.

Komentarz redakcji: "mBank tym razem naprawdę się postarał"

Najnowsza promocja mBanku stanowi miłe zaskoczenie – w porównaniu do wcześniejszych akcji bank podwoił wysokość moneybacku (z 2% do 4%) i zaproponował dwa razy wyższą premię. Wcześniej wynosiła ona 50 zł przez 6 miesięcy, czyli maksymalnie 300 zł, obecnie bank wypłaci uczestnikom akcji 600 zł. Co ciekawe, warunki umożliwiające uzyskanie zwrotu pozostały identyczne – aby otrzymać bonus, należy raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku, wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł oraz zapewnić stały wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Dodatkowym profitem do premii gotówkowej jest dwuletnia gwarancja niezmienności opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowe, a także zwolnienie z opłat za użytkowanie karty debetowej. W dobie podwyżek wprowadzanych przez różne banki taka deklaracja może spodobać się wielu potencjalnym uczestnikom.

Reasumując, zdecydowanie warto rozważyć najnowszą ofertę mBanku: warunki udziału nie są skomplikowane, aczkolwiek wymagają aktywnego posługiwania się plastikiem (należy co miesiąc wydać kwotę 2500 zł, aby uzyskać maksymalną stuzłotową premię).

eKonto w obu swoich wersjach: standard i plus – jest zaliczane do czołówki rachunków osobistych. Warto jednak zastanowić się nad wyborem wariantu rachunku, ponieważ zmiana wersji konta w trakcie trwania akcji będzie skutkowała wykluczeniem z promocji.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.