Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: mBank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: eKonto osobiste w mBanku ponownie z premią 140 zł oraz 2,5% na rachunku Moje cele.

eKonto z premią 150 zł od mBanku + 2,6% na rachunku Moje cele

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

eKonto z premią 150 zł od mBanku + 2,6% na rachunku Moje cele
Źródło: strona promocji

Kolejna odsłona promocji „eKonto z premią” pozwala zyskać więcej niż poprzednia. Nagroda gotówkowa została podniesiona do 150 zł, a oprocentowanie rachunku do autooszczędzania Moje cele do 2,6% w skali roku. Zmianie nie uległy natomiast warunki do spełnienia, które nadal są stosunkowo łatwe do zrealizowania.

To już 6. edycja tej atrakcyjnej promocji. Tym razem można do niej przystąpić do 30 października 2019 r. Ponownie nie ma limitu uczestników.

Kto może wziąć udział?

Warunki uczestnictwa nie zostały zmienione. Nadal wykluczone są osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały/współposiadały lub wciąż są właścicielami konta osobistego albo oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W promocji możesz założysz jedynie rachunek indywidualny – za konta zakładane jako wspólne nie przysługuje premia.

Bonusy - 150 zł + 2,6% na Moje cele

W tej akcji do zgarnięcia są tak naprawdę aż 3 nagrody – 100 zł + 50 zł w gotówce i promocyjne oprocentowanie 2,6% w skali roku na koncie Moje cele.

Przyjrzyjmy się więc działaniom, które są niezbędne do otrzymania nagrody:

Drukuj

Zasady realizacji działań i wypłaty nagród wyglądają dość skomplikowanie, więc przedstawmy je na konkretnym przykładzie:
otworzyłeś eKonto osobiste w ramach promocji w sierpniu. W ciągu 7 dni od daty podpisania umowy musisz zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł, a do końca września dokonać 5 transakcji kartą lub Blikiem. Te same zadania musisz zrealizować w październiku.
Nagrodę za szybki wpływ (100 zł) otrzymasz do końca października, a bonus za transakcje (50 zł) do końca listopada 2019 r.

To musisz wiedzieć

Warunki promocji spełnią wpływy z dowolnego źródła z wyjątkiem innych rachunków w mBanku, których jesteś właścicielem lub współposiadaczem.

Przekształcenie eKonta osobistego w rachunek wspólny wykluczy Cię z udziału w promocji.

Warunek nadwyżki wpływów nad wydatkami, uprawniający do otrzymania promocyjnego oprocentowania konta Moje cele, będzie weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym kontem osobistym.

Premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Kilka informacji o produktach mBanku

Jak widzisz, w promocji biorą udział dwa produkty mBanku. Spójrzmy, czym się charakteryzuje każdy z nich.

eKonto osobiste

eKonto osobiste w mBanku może być całkowicie darmowe. Bank nie pobiera opłat za jego otwarcie i prowadzenie. Bezpłatne są też zwykłe przelewy internetowe w złotych. Uważać należy jedynie na miesięczną opłatę 7 zł za korzystanie z karty. Można jej uniknąć, wykonując „plastikiem” choćby jedną płatność na dowolną kwotę.

Rachunek Moje cele

Moje cele to konto służące do automatycznego oszczędzania. Zasada jest prosta: w bankowości elektronicznej ustalasz cel oszczędzania oraz procent transakcji lub kwotę zaokrąglenia, która ma trafiać do takiej wirtualnej „skarbonki”. Następnie cały proces odbywa się już automatycznie.

Dzięki promocji, w miesiącu, w którym spełnisz warunki akcji, odkładane pieniądze (maksymalnie do 20 000 zł) będą pracowały w tempie 2,6% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do 29 lutego 2020 r.

Po tym okresie zacznie obowiązywać znacznie niższe oprocentowanie standardowe w wysokości 0,4% lub 1%, jeśli saldo w danym miesiącu zwiększy się o co najmniej 100 zł.

Promocja dla zdyscyplinowanych

Warunki otrzymania premii nie są specjalnie „wyśrubowane’. Wymagają zdyscyplinowania, wykonania niezbędnych działań w konkretnych terminach. Najprościej to sobie wytłumaczyć tak: w ciągu tygodnia od podpisania umowy muszę zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości 1000 zł, w kolejnym miesiącu muszę wykonać 5 transakcji kartą lub Blikiem, a w jeszcze następnym zrobić obie te rzeczy. Temat jest do ogarnięcia nawet przez początkujących Łowców Promocji. „Przypominajkę” możesz sobie ustawić w smartfonie lub zapisać w kalendarzu, by często na nią spoglądać.

Zwracamy uwagę, że choć regulamin daje wiele tygodnie na podjęcie decyzji o otwarciu rachunku, to szybkie działanie przyniesie Ci większe zyski. Po prostu wcześniej zaczniesz oszczędzać na koncie Moje cele i tym samym większe kwoty będą objęte promocyjnym oprocentowaniem przez dłuższy czas.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "eKonto z premią"

O banku

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. mBank od początków swojej działalności rozwija się dość dynamicznie i wprowadza do oferty nowoczesne i innowacyjne produkty i usługi, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i korporacji.

Czytaj więcej

Komentarze