„eKonto z premią” do 150 zł za transakcje kartą lub Blikiem w mBanku

Ta promocja zakończyła się 14 stycznia 2019 r. Obecnie możesz założyć w promocji eKonto osobiste i zyskać nawet 150 zł premii.

„eKonto z premią” do 150 zł za transakcje kartą lub Blikiem w mBanku Źródło obrazka: strona promocji

Poszukujesz konta osobistego, które pozwala w łatwy sposób zyskać konkretną premię? Dzięki drugiej edycji oferty „eKonto z premią” w mBanku do zdobycia jest aż 150 zł. Warunkiem otrzymania tej premii jest aktywne korzystanie z rachunku, m.in. z karty lub Blika.

W ten sposób mBank już po raz kolejny zachęca nowych klientów do otwierania eKonta w taryfie standard lub plus. Z oferty w ramach drugiej edycji promocji „eKonto z premią” możesz skorzystać do 14 stycznia 2019 r.

mBank kieruje propozycje do tych, którzy po 1 stycznia 2016 r. nie posiadali (bądź nie byli współposiadaczami) jakiegokolwiek rachunku w tym banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 oraz 1140 2017.

Liczy się aktywność i regularność

Maksymalnie do zdobycia jest 150 zł w formie przelewu na konto. Co istotne, premia nie jest wypłacana jednorazowo – w każdym z kolejnych 5 miesięcy możesz zdobyć do 30 zł premii cząstkowej. Znaczenie ma więc nie tylko liczba dokonywanych transakcji, ale także regularność w korzystaniu z rachunku.

To tyle z informacji wstępnych – pora, by poznać szczegółowe warunki otrzymania premii.

Ile płatności musisz wykonać, by zgarnąć pełną premię?

Oto instrukcja „krok po kroku” dla tych, którzy chcieliby skorzystać z oferty:

 1. Złóż wniosek o eKonto w taryfie standard lub plus wraz z kartą debetową. Możesz tego dokonać za pośrednictwem strony promocji. We wniosku zaznacz wymagane oświadczenia, w tym o zapoznaniu się z regulaminem.
 2. Najpóźniej 14 stycznia 2019 r. podpisz umowę o otwarcie eKonta (musi to być umowa indywidualna, gdyż konta wspólne nie biorą udziału w promocji).
 3. W każdym z kolejnych 5 miesięcy, licząc od pierwszego pełnego miesiąca od otwarcia konta:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (wpływ nie może pochodzić z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem);
  • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości mobilnej mBanku;
  • dokonuj transakcji kartą (w tym płatności telefonem) lub Blikiem.

Wysokość premii za dany miesiąc uzależniona jest od liczby wspomnianych płatności:

 • od 5 do 9 transakcji – 10 zł;
 • od 10 do 14 transakcji – 20 zł;
 • 15 i więcej transakcji – 30 zł.

Uwaga! Bank uwzględni jedynie płatności dokonane w punktach handlowo-usługowych (nie w sklepach internetowych). Pod uwagę nie zostaną wzięte transakcje anulowane przed 15. dniem miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania. Do transakcji kartą zaliczane są również mobilne płatności zbliżeniowe (Google Pay i Apple Pay).

Pamiętaj też, by w trakcie udziału w akcji nie przekształcać eKonta z rachunku indywidualnego na wspólny – w przeciwnym razie stracisz prawo do premii.

Przyznanie premii cząstkowej

Premia za transakcje dokonane w danym miesiącu otrzymasz w formie przelewu na konto w kolejnym miesiącu. Dla jasności przedstawiamy przykład. Załóżmy, że umowę o eKonto podpisałeś we wrześniu. Tym samym pierwszą premia będzie dotyczyła transakcji dokonanych w październiku, a otrzymasz ją najpóźniej do końca listopada. Ostatni miesiącem, w którym będziesz mógł ubiegać się o premię, będzie w tym przypadku luty 2019 r., a ostatnia premia zasili Twoje eKonto w marcu 2019.

Wszystkie premie wypłacane w ramach promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Z regulaminem zapoznasz się tutaj. Na marginesie: warto docenić sposób jego sformułowania. Forma ze zwracaniem się wprost do potencjalnego uczestnika sprawia, że dokument wydaje się bardziej przyjazny.

eKonto standard czy plus – którą wersję rachunku wybierzesz?

W promocji mogą wziąć udział nowi posiadacze eKonta w jednej z dwóch wersji – standard lub plus. Jak łatwo się domyślić, obie wersje różnią przede wszystkim opłaty. Poniższa tabela z pewnością ułatwi Ci wybór odpowiedniej dla Ciebie taryfy:

eKonto standard

eKonto plus

Prowadzenie rachunku

0 zł

5 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli co miesiąc na rachunek wpływa min. 1000 zł)

Wydanie karty debetowej

0 zł

Obsługa karty debetowej

4 zł - opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych

Wypłata z bankomatów krajowych

 • 0 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł

 • 1,30 zł za wypłatę z powyższych bankomatów, jeśli wypłata wynosi mniej niż 100 zł

 • 7 zł za wypłatę w innych bankomatach

 • 0 zł we wszystkich bankomatach krajowych dla kwot od min. 100 zł

 • 1,30 zł za wypłatę z bankomatów, jeżeli wypłacana kwota jest niższa od 100 zł

Wypłata z bankomatów zagranicznych

3%, min. 9 zł

0 zł

Przelewy standardowe

0 zł

Przelewy ekspresowe

5 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Przelew w oddziale banku

 • 5 zł – przelew wewnętrzny

 • 8 zł – przelew zewnętrzny

0 zł

Wpłata/wypłata środków w oddziale banku

9 zł

0 zł

Jak druga edycja akcji wygląda na tle pierwszej?

Choć nagromadzenie warunków stawianych przez mBank jest dość spore (wpływy, transakcje, zalogowania), to nie są one szczególnie skomplikowane. Po ich spełnieniu bank co miesiąc nagrodzi Cię premią, a ich łączna wysokość po 5 miesiącach może wynieść nawet 150 zł.

Skoro to już druga edycja akcji, to warto pokusić się o małe porównanie. W nowej odsłonie promocji rzuca się w oczy przede wszystkim nieznacznie niższa premia (wcześniej było to nie 150, a 160 zł). Ma to związek z rezygnacją z przyznawania 10 zł jednorazowej premii za korzystanie z rachunku do regularnego oszczędzania „Moje cele”. Pozostałe warunku ubiegania się o premię pozostały właściwie niezmienione.

Niezmienne – w porównaniu z poprzednią edycją - są również opłaty za eKonto standard lub plus. Jeśli nie odstrasza Cię 1,30 zł prowizji za wypłaty z bankomatów niższych kwot, to warto rozważyć otwarcie konta w promocji. Zwróć uwagę, że spełnienie warunków aktywności w poszczególnych miesiącach zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku (w przypadku eKonta plus) oraz za korzystanie z karty debetowej. To istotny atut tej promocji, gdyż dzięki temu udział w niej nie musi się wcale wiązać z jakimikolwiek kosztami.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.