eKonto z premią 140 zł od mBanku + 2,5% na rachunku Moje cele

eKonto z premią 140 zł od mBanku + 2,5% na rachunku Moje cele Źródło obrazka: strona promocji

Promocja „eKonto z premią” powraca! Kolejna odsłona popularnej akcji wystartowała natychmiast po zakończeniu poprzedniej. I tym razem nagroda jest solidna – mBank proponuje nowym posiadaczom konta osobistego 140 zł w gotówce, a dodatkowo promocyjne 2,5% na rachunku do autooszczędzania Moje cele.

Do V edycji promocji „eKonto z premią” można przystąpić do 9 sierpnia 2019 r.; a ponieważ nigdy nie możemy być pewni, czy okazja na zysk powtórzy się w przyszłości, warto się tej daty trzymać. Podobnie jak ostatnio nie obowiązuje żaden limit uczestników.

Dla kogo premia?

Niezmienne pozostały również warunki uczestnictwa. I tym razem wykluczone są osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały, byli współposiadaczami lub wciąż posiadają konto osobiste lub oszczędnościowe w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W promocji możesz założysz jedynie rachunek indywidualny – za konta zakładane jako wspólne nie przysługuje premia.

140 zł + 2,5% na Moje cele

Za otwarcie eKonta wraz z kartą i spełnienie warunków promocji przysługuje Ci premia gotówkowa 140 zł, a konkretnie dwie premie: 100 zł i 40 zł.

To jednak nie koniec. Jeśli dodatkowo otworzysz całkowicie darmowy rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele, to do końca roku będzie ono oprocentowane na poziomie 2,5%. Promocyjne oprocentowanie obejmie środki do 20 tys. zł.

Krótko mówiąc: warto skorzystać. Co musisz zrobić, by zgarnąć pełną pulę?

Droga do premii

Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki akcji:

 1. Do 9 sierpnia 2019 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową i rachunkiem Moje Cele. Skorzystaj z .
 2. We wniosku zaakceptuj wymagane oświadczenia.
 3. Podpisz umowę o otwarcie rachunku. Zależnie od wybranej we wniosku opcji, dokonasz tego w placówce lub w obecności kuriera.

Aby otrzymać 100 zł premii:

 • w ciągu 7 dni, licząc od dnia otwarcia eKonta osobistego, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł; dozwolone są wpływy z dowolnego źródła z wyjątkiem innych Twoich rachunków w mBanku;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 5 transakcji kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych; bank uzna również płatności dokonane telefonem.

Aby otrzymać kolejne 40 zł premii, wystarczy wykonać te same czynności w kolejnym miesiącu.

Podajemy przykład: otwierasz konto w czerwcu. W lipcu spełniasz warunki konieczne do uzyskania 100 zł premii, a o kolejne 40 zł ubiegasz się w sierpniu.

Oczywiście jednocześnie, od dnia podpisania umowy, obowiązuje już podwyższone oprocentowanie na rachunku Moje cele. Warunkiem naliczenia stawki 2,5% w danym miesiącu jest jednak zanotowanie na rachunku sumy wpływów przewyższającej sumę wypłat o co najmniej 100 zł.

Kiedy otrzymasz premię?

Obie premie – w formie uznania rachunku – otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Znów przyda się przykład: za spełnienie warunków otrzymania 100 zł w lipcu premia wpłynie na konto do końca sierpnia, a za powtórzenie tych samych czynności w sierpniu zostaniesz nagrodzony we wrześniu.

Premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin promocji „eKonto z premią – V edycja” znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBanku?

Dobra wiadomość: podstawowy rachunek osobisty w mBanku może się okazać całkowicie darmowy. Bank nie pobiera opłat za jego otwarcie i prowadzenie. Bezpłatne są też zwykłe przelewy internetowe w złotych.

Uważać należy jedynie na miesięczną opłatę 7 zł za korzystanie z karty, której uniknięcie jest na szczęście możliwe pod warunkiem dokonanie przy pomocy "plastiku" choćby jednej płatności (kwota nie ma znaczenia).

Nie zapłacisz też za wypłatę gotówki z krajowych bankomatów, o ile wypłacana kwota to przynajmniej 100 zł. Jeśli będziesz chciał wypłacić mniejszą kwotę, bank pobierze skromną prowizję w wysokości 1,30 zł.

Więcej o rachunku dowiesz się z tej analizy.

Rachunek Moje cele z 2,5%. Jak to działa?

Moje cele to jeden z (wciąż niewielu…) rachunków do automatycznego oszczędzania oferowanych przez banki. Zasada jest prosta: ustalasz w bankowości elektronicznej cel oszczędzania oraz procent transakcji lub kwotę zaokrąglenia, która ma trafiać do takiej wirtualnej „skarbonki”. Następnie cały proces odbywa się już automatycznie.

Dzięki promocji odkładane pieniądze będą do 31 grudnia 2019 r. pracowały w tempie 2,5% w skali roku. Po tym okresie zacznie obowiązywać znacznie niższe oprocentowanie standardowe w wysokości 0,4% lub 1%, jeśli saldo w danym miesiącu zwiększy się o co najmniej 100 zł.

Promocja raczej dla aktywnych

Uważni łowcy promocji z pewnością zauważyli, że oferowana obecnie premia jest w sumie o 10 zł niższa niż w poprzedniej edycji. To oczywiście zła wiadomość, ale i tak oferta mBanku zasługuje na uznanie.

Warunki uzyskania premii nie są szczególnie wygórowane, choć z pewnością wymagają dobrej organizacji i pamiętania o terminach. Dla osób, które i tak zamierzają aktywnie korzystać z konta i karty, nie powinno to jednak stanowić problemu. Chodzi w sumie o dwa wpływy min. 1000 zł i 10 transakcji – da się zrobić, prawda?

Dodatkowym bonusem jest podwyższone oprocentowanie na rachunku Moje cele. Biorąc pod uwagę, że podobna usługa wciąż nie jest na polskim rynku standardem, należy uznać to za sporą zachętę; dlatego, choć czas na skorzystanie z promocji upływa 9 sierpnia 2019 r., nie warto zwlekać. Im szybciej otworzysz konto, tym dłużej będziesz mógł cieszyć się wysokim oprocentowaniem!


Dotyczy:

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.