Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: mBank
Ocena redakcji:

eKonto dla młodych w mBanku i 110 zł premii za otwarcie

eKonto dla młodych w mBanku i 110 zł premii za otwarcie
Źródło: strona mBanku

Konto studenckie w mBanku to propozycja dla młodych ludzi między 18 a 26 rokiem życia. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty z bankomatów w kraju, a opłaty za kartę debetową można dość łatwo uniknąć.Jeżeli założysz konto do 30 listopada 2017 r., i będziesz aktywnie korzystał z karty, dodatkowo otrzymasz 110 zł premii.

W naszej analizie znajdziesz najważniejsze informacje związane z eKontem dla młodych w mBanku – podstawowe opłaty i prowizje oraz dodatkowe produkty i usługi, z których może korzystać posiadacz tego rachunku.

Podstawowe parametry eKonta dla młodych

Studenci nie zawsze posiadają stałe źródło dochodów, dlatego koszty prowadzenia rachunku, karty debetowej czy wypłat z bankomatów są dla tej grupy klientów szczególnie istotne. Poniżej przedstawiamy najważniejsze opłaty i prowizje związane z eKontem dla młodych w mBanku:

110 zł w promocji „Zyskaj z eKontem m”

Młodzi klienci mBanku mogą obecnie zyskać 110 zł premii za założenie eKonta m i umiarkowaną aktywność w posługiwaniu się kartą. Aby uzyskać bonus, muszą spełnić następujące warunki:

 1. Do 30 listopada 2017 r. złożyć promocyjny wniosek o eKonto m wraz z kartą debetową, a następnie podpisać umowę o eKonto m oraz kartę.
 2. W dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu, w których zostało otworzone konto, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku i wykonać min. 8 płatności kartą na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych.

Promocję szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Produkty i usługi powiązane

Młodzi ludzie często podążają za nowościami na rynku i cenią sobie swobodę i wygodę korzystania z konta. Poniższe produkty i usługi mogą to ułatwić:

 • płatności NFC - jeśli jesteś abonentem sieci T-Mobile lub Orange, możesz płacić zbliżeniowo smartfonem, wystarczy włączyć usługę u operatora, zamówić specjalną kartę SIM oraz posiadać odpowiedni telefon z anteną NFC. Korzystanie z karty NFC w mBanku jest bezpłatne.

 • BLIK – płatności mobilne BLIK są częścią aplikacji mobilnej mBanku. Pozwalają na płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłaty z bankomatów, a system opiera się na jednorazowych kodach generowanych w aplikacji.

 • eMax walutowy – konto walutowe w mBanku prowadzone jest w euro, dolarach, funtach i frankach. Do każdego rachunku z wyjątkiem tego w CHF można zamówić kartę płatniczą (koszt wydania i obsługi za pierwszy rok to 30 zł).

 • mSaver – rachunek do oszczędzania na codziennych wydatkach. Metoda opiera się na zaokrąglaniu np. transakcji kartą do pełnych złotych i przelewaniu nadwyżki na mSaver. Konto oszczędnościowe może nie jest wysoko oprocentowane, ale sama zasada funkcjonowania tej usługi sprawi, że naprawdę możesz odłożyć drobne kwoty bez konieczności monitorowania wydatków.

 • aplikacja mobilna – aplikacja mBanku na smartfony jest ciągle rozwijana i udoskonalana. Można w niej wykonać przelew, zmienić limit na karcie czy zapłacić zbliżeniowo telefonem.

 • mOkazje - oferta znanych marek i sieci sklepów dostępna w serwisie transakcyjnym mBanku. Za zakupy można płacić kartą, przelewem lub mTransferem, a bank zwraca klientowi część poniesionych wydatków. Wysokość jednorazowo naliczonego zwrotu w ramach jednej transakcji nie może przekroczyć kwoty 760 zł.

 • zniżki w szkołach językowych – posiadacze konta studenckiego w mBanku mogą korzystać ze zniżek do 25% w wybranych szkołach językowych;

 • 10% zniżki na bilety w Cinema City;

 • inwestycje – mBank udostępnia swoim klientom Supermarket Funduszy Inwestycyjnych oraz usługę eMakler, dzięki którym można inwestować w fundusze oraz w akcje na GPW.

Naszym zdaniem

eKonto dla młodych w mBanku to nowoczesny i funkcjonalny rachunek dla studentów. Pod kątem kosztów jest to lepsza opcja od tradycyjnego eKonta, gdzie trudniej uniknąć opłaty za kartę debetową, a bezpłatne wypłaty z bankomatów są ograniczone do niektórych sieci.

eKonto dla młodych oferuje sporo korzyści – płatności mobilne (w tym zbliżeniowe smartfonem), automatyczne oszczędzanie (mSaver), nowoczesną aplikację mobilną czy możliwość inwestowania na giełdzie. Należy również pamiętać, że po ukończeniu 26 lat bank przekształci eKonto dla młodych w wersję z darmowymi bankomatami (też dość atrakcyjną). Warto rozważyć taką ofertę.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

 1. Tabela opłat i prowizji
 2. Regulamin promocji Zyskuj z eKontem m

O banku

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. mBank od początków swojej działalności rozwija się dość dynamicznie i wprowadza do oferty nowoczesne i innowacyjne produkty i usługi, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i korporacji.

Czytaj więcej

Komentarze