Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 10 000 zł dla najaktywniejszego użytkownika Kantoru Walutowego Alior Banku.

Elektryczny Nissan Leaf + voucher na zakup ładowarki domowej z montażem – oto nagroda główna w Ekoloterii Alior Banku!

Elektryczny Nissan Leaf + voucher na zakup ładowarki domowej z montażem – oto nagroda główna w Ekoloterii Alior Banku!
Źródło: najlepszekonto.pl

Loterie dla klientów Alior Banku chyba na stałe wejdą do kalendarza i staną się bardzo miłą tradycją. Kolejna akcja tego typu, ponownie zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem, należy do bardzo atrakcyjnych, gdyż przynosi wiele ciekawych nagród i na dodatek nie wymaga wykonywania niczego nadzwyczajnego. Już jedna płatność "plastikiem" na kwotę min. 5 zł może oznaczać zdobycie nagrody.

Co można wygrać i jak zdobyć los?

Do wygrania są:

 • nagroda I stopnia - samochód elektryczny Nissan Leaf + voucher na zakup ładowarki domowej z montażem; łączna wartość zestawu to blisko 144 000 zł;
 • nagrody II stopnia:
  • 17 x rower eliptyczny Orbitrek marki DOMYOS EL520 (wartość 1823 zł);
  • 18 x hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Essential (1349 zł);
  • 26 x smartwatch Garmin Vivoactive 3 (680 zł).

Rejestracji do udziału w loterii można dokonać do 30 listopada 2021 r., natomiast 1 grudnia 2021 r. to ostatni dzień na dokonywanie płatności kartą.

Kwestie dotyczące losów wyglądają następująco:

 • każda transakcja o wartości min. 5 zł = 1 los w losowaniu nagrody II stopnia. Dokonanie kilku transakcji w jednym punkcie tego samego dnia nic nie da, bo los zostanie przypisany tylko do pierwszej z nich (liczy się tylko jedna transakcja w danym punkcie w ciągu jednego dnia);
 • 20 transakcji na kwotę min. 5 zł = 1 los w losowaniu nagrody I stopnia;
 • każda karta Mastercard zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile zgłoszona do loterii = 50 losów w losowaniu samochodu.

Czas na szczegółowe informacje o uczestnikach loterii i niezbędnych działaniach.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o nagrody przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma przy tym znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową, czy "kredytówką"

Nie jesteś klientem Aliora? Poczekaj chwilę!

Może to i dobrze, że nie współpracujesz jeszcze z Alior Bankiem. Możesz zacząć od otwarcia Konta Jakże Osobistego i zdobycia premii gotówkowej za jego założenie. Nie ma przeszkód, byś skorzystał także z promocji dotyczących kart Mastercard.

Jak dać sobie szansę na wygraną?

  Niezbędne działania są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

  Krok 1
  Krok 1

  Jak najszybciej zawnioskuj o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, by zdobyć premię "na start" i rozpocząć zbieranie losów w "Ekoloterii".

  Jeśli jesteś już klientem indywidualnym Alior Banku, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

  Krok 2
  Krok 2

  Do 30 listopada 2021 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej, podając dane zawarte w formularzu (personalia, adres e-mail, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia loterii.

  Krok 3
  Krok 3

  Do 30 listopada 2021 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Alior Banku o wartości min. 5 zł.

  Informacja
  Informacja

  Nagrody będą losowane wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcji. Emocje sięgną zenitu 20 grudnia 2021 r., kiedy to odbędzie się losowanie nagrody głównej.

  Krok 4
  Krok 4

  Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 72 godziny na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci nagrody.

  Nagroda
  Nagroda

  Nagrody II stopnia zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską nie później niż 16 lutego 2022 r. Wspomniana data to także ostateczny termin przekazania samochodu, który będzie do odebrania w salonie jednego z dealerów w Warszawie.

  Dodatkowe informacje

  Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

  W loterii mogą brać udział posiadacze wszystkich kart płatniczych wydanych przez Alior Bank. Nie ma znaczenia, czy w dniu startu loterii byłeś klientem Aliora, czy zostałeś nim dopiero później.

  Możesz tylko raz zarejestrować dany „plastik”, ale jeśli posiadasz kilka kart od Aliora, to regulamin pozwala na zgłoszenie do loterii każdej z nich.

  W loterii uwzględniane są transakcje wykonane najwcześniej kolejnego dnia po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Inaczej mówiąc, wysyłając zgłoszenie w poniedziałek, płatności możesz zacząć wykonywać we wtorek. Tylko wtedy system przypisze je do puli, z której będzie losował nagrody. Płatności dokonane w poniedziałek nie wezmą udziału w losowaniu.

  Pakiet 20 płatności kartą to 1 los w losowaniu nagrody głównej. Jeśli wykonasz 40 operacji – będziesz miał 2 szanse na wygranie samochodu, 60 transakcji – 3 szanse, i tak dalej.

  Regulamin dopuszcza możliwość, żeby jej uczestnik wygrał więcej niż jedną nagrodę, gdyż transakcje wylosowane w losowaniu nagród II stopnia wliczają się również do puli 20-stu transakcji składających się na los w losowaniu nagrody I stopnia.

  Szczegółowy harmonogram losowań nagród zawarty jest w regulaminie loterii. Będą się one odbywały w każdym tygodniu od 21 października do 13 grudnia 2021 r. We wspomnianym dokumencie są też opisane szczegółowo warunki przekazania samochodu jego zdobywcy.

  Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagrody I stopnia i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc szczęśliwiec, któremu los przydzieli auto, nie będzie musiał się martwić rozliczeniami z fiskusem.

  Daj sobie szansę na nagrodę

  Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Każda transakcja kartą płatniczą Alior Banku na kwotę min. 5 zł to szansa wygrania nagrody II stopnia. Pakiet 20 płatności „plastikiem” to 1 los w losowaniu nagrody głównej.

  Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najczęściej. Życzymy szczęścia w losowaniu.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Ekoloterii Alior Banku"

  O banku

  Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

  Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.