Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku

100 zł za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku
Źródło: strona promocji

Oferta dla dzieci w wieku poniżej 13 lat, które nie mają jeszcze nawet częściowej zdolności do czynności prawnych, jest coraz szersza. Nie dziwi więc, że banki aktywnie zabiegają o najmłodszych klientów i specjalne promocje dla tej kategorii wiekowej nie są już rarytasem. Oto kolejny przykład - trwająca do 30 czerwca 2023 r. promocja "eKonto z kieszonkowym" zorganizowana przez mBank.

Kto może zdobyć premię?

Uczestnikami tej akcji mogą osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające konto osobiste w mBanku. Nie możesz wziąć w niej udziału, jeśli jesteś już posiadaczem eKonta Junior otwartego dla swojego dziecka lub zamknąłeś tego typu konto po 31 grudnia 2022 r. Wykluczenie nie dotyczy osób, które otworzą teraz rachunek dla innego małoletniego.

Może masz ochotę, by zapewnić dziecku 100 zł od mBanku, ale nie korzystasz jeszcze z jego oferty? Nic straconego! Weź udział w wybranej promocji dla dorosłych i sięgnij po nagrody także dla siebie.

Załóż konto dziecku, przelej pieniądze

Jako że eKonto Junior przeznaczone jest dla dzieci poniżej 13 r.ż., które jeszcze nie mają nawet częściowej zdolności do czynności prawnych, to na Tobie, jako rodzicu, ciążą wszystkie obowiązki związane z podpisaniem umowy i otwarciem rachunku. Ogólne informacje na ten temat znajdziesz w tekście pt.: „Jak otworzyć konto małemu dziecku? Rachunki bankowe do 13 lat”.

Przejdźmy do przedstawienia warunków promocji:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie jesteś jesteś klientem mBanku, zacznij od założenia konta dla siebie, np. eKonta osobistego wraz z kartą i zdobądź nagrody powitalne.

Współpracujesz już z mBankiem? Od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2023 r. złóż w bankowości elektronicznej mBanku wniosek o eKonto Junior z kartą debetową dla swojego dziecka, pamiętając o zaakceptowaniu regulaminu promocji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 7 dni od założenia dziecku eKonta Junior zasil ten rachunek jednorazowo kwotą min. 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę – 100 zł – bank przeleje na eKonto Junior do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały spełnione wszystkie wymagania regulaminu.

Środki na eKoncie Junior

Regulamin nie stawia praktycznie żadnych wymagań co sposobu zasilenia eKonta Junior wymaganą kwotą. Możliwa jest wpłata gotówkowa lub bezgotówkowa, dopuszczalne są również wpłaty we wpłatomacie i w oddziale banku. Najważniejsze, by 200 zł zasiliło rachunek w trakcie jednej operacji, nie może to być suma kilku transakcji.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, więc myśl o rozliczeniach z urzędem skarbowym nie popsuje Wam radości z otrzymanej premii.

eKonto Junior

eKonto Junior z oferty mBanku przeznaczone jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Rachunek otwierany i prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne są też wypłaty dowolnych kwot ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodajmy, że mBank przygotował specjalną stronę, na której sympatyczny Sam zaprasza młodych klientów do udziału w trzech misjach, podczas których uczy ich, jak bezpiecznie posługiwać się otrzymaną kartą debetową.

Podkreślmy, że dziecko może wykorzystać tylko taką kwotę, jaką przelejesz na eKonto Junior. Dzięki powiadomieniom push otrzymasz informację po każdym użyciu karty przez pociechę. Wszystkie płatności będą też widoczne w historii rachunku.

Kieszonkowe od mBanku

Propozycja mBanku to ciekawy pomysł na pokazanie dziecku walorów korzystania z karty, oswojenia go ze współczesną bankowością. Na dodatek dużo bezpieczniejszy niż tradycyjne kieszonkowe w postaci gotówki, którą dziecko może zgubić lub która może mu zostać skradziona.

Przeczytaj nasz tekst pt. „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku” i zastanów się nad udziałem w tej promocji. Po latach pociecha z pewnością podziękuje Ci za tego typu edukację.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "eKonto Junior z kieszonkowym"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.