Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 150 zł na Allegro za Konto za Zero + 200 zł za rachunki dla dzieci w PKO BP.

Otwórz konto dziecku i zgarnij 100 zł do Smyka lub Empiku. Gdzie? W PKO BP!

Otwórz konto dziecku i zgarnij 100 zł do Smyka lub Empiku. Gdzie? W PKO BP!
Źródło: najlepszekonto.pl

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czy warto oswajać dziecko z finansami, a jeśli tak, to kiedy zacząć to robić. Naszym zdaniem odpowiedź na pierwsze pytanie jest oczywista – trzeba to robić. Każdy moment jest dobry, byle tylko metody i środki działań edukacyjnych dobrać do percepcji pociechy. O tym, dlaczego warto wprowadzać najmłodszych w tajniki nowoczesnej bankowości, pisaliśmy w tekście 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku. Z kolei w artykule Jak namówić rodziców na konto w banku? zawarliśmy podpowiedzi dla nastolatków, których rodzice nie są przekonani do tego kroku.

100 zł na zakupy

Dodatkowych argumentów dla rodziców i dzieci dostarcza teraz bank PKO BP, oferując premię w wysokości 100 zł za założenie rachunku dla małoletniego. Bonus ma postać vouchera do wykorzystania w placówkach stacjonarnych lub sklepie internetowym Smyk (za PKO Konto dla Dziecka, które jest adresowane do klientów poniżej 13 r.ż.) albo na Empik.com (za PKO Konto Pierwsze przeznaczone dla nastolatków w wieku 13 – 18 lat).

Uwaga: bank przygotował tylko po 1400 szt. każdej z nagród. Będą one przyznawane według kolejności wywiązania się ze wszystkich wymagań regulaminu.

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji formalnie jest przedstawiciel ustawowy osoby małoletniej. Ważne, by do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji (25 stycznia 2021 r.) dziecko nie było posiadaczem rachunku osobistego w PKO BP.

W momencie przystępowania do tej akcji rodzic nie musi być klientem PKO BP. Założenie przez niego dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku może nastąpić później. Ważne, by w dniu przekazywania nagrody konto było aktywne, uczestnik promocji posiadał dostęp do bankowości internetowej iPKO oraz wyrażone zgody marketingowe.

Posiadanie rachunku Inteligo nie uprawnia do otrzymania premii.

Sprawdź, czy nie trwa akurat akcja dla dorosłych, w której i Ty możesz zgarnąć premię za otwarcie rachunku, i jakie inne bonusy bank przygotował dla swoich klientów.

Łatwa premia

Działania na drodze po stówę dla pociechy nie są wcale skomplikowane. Zresztą sam przeczytaj:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r.

 • jeśli Twoje dziecko nie skończyło jeszcze 13 r.ż. – złóż wniosek i zawrzyj umowę o PKO Konto Dziecka oraz (odrębnie) o kartę PKO Junior;
 • w przypadku, gdy Twoja pociecha jest w wieku 13 – 18 lat – wyraź zgodę na zawarcie przez małoletniego umowy o PKO Konto Pierwsze wraz z kartą debetową.

Możesz to zrobić w placówce, na stronie internetowej banku, jak i w serwisie iPKO.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 marca 2021 r.

Formularz rejestracji w promocji "Z dziećmi warto się liczyć"

 • wyraź zgodę przynajmniej na otrzymanie od banku informacji marketingowych za pomocą urządzeń elektronicznych. Jeśli jesteś już klientem PKO BP, a nie masz pewności, czy masz wyrażoną taką zgodę, przeczytaj, jak to sprawdzić.
Krok 3
Krok 3

Do 16 kwietnia 2021 r. Twoje dziecko musi wykonać otrzymaną kartą przynajmniej 2 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

W celu odebrania nagrody zaloguj się do serwisu iPKO i otwórz skrzynkę pocztową. Premie zostaną przekazane w formie kodów elektronicznych w dwóch turach:

 • do 26 lutego 2021 r. dla osób, które spełnią wymagania regulaminu do 12 lutego 2021 r.;
 • do 2 kwietnia 2020 r. dla tych, którzy wywiążą się z zadań do 19 marca 2021 r.;
 • do 30 kwietnia 2021 r. dla osób, które zrealizują warunki promocji do 16 kwietnia 2021 r.

  Ważne szczegóły

  Definicja transakcji bezgotówkowej zawarta w regulaminie promocji mówi, że jest nią każda płatność w sklepie stacjonarnym (także w formie zbliżeniowej telefonem) lub internetowym.

  Uczestnik promocji może otrzymać jedną nagrodę dla każdego swojego dziecka.

  Przed przekazaniem premii bank zweryfikuje, czy konto i karta dziecka są nadal aktywne, czy zgoda marketingowa nie została cofnięta lub rachunek małoletniego nie został przekształcony w inny typ.

  Obie nagrody mają postać kodu elektronicznego z terminem ważności do 31 sierpnia 2021 r. i można z nich korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania wszystkich środków.

  Szczegółowe zasady posługiwania się kartami podarunkowymi do Smyka zawarte są na tej stronie internetowej, zaś reguły dotyczące nagrody na Empik.com znajdziesz tutaj.

  Premia jest zwolniona z opodatkowania.

  Informacje o ofercie PKO BP

  W opisywanej promocji mamy do czynienia z dwoma rachunkami. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich.

  PKO Konto Dziecka

  Ten bezwarunkowo bezpłatny rachunek przeznaczony jest dla dzieci, które nie skończyły 13 r.ż. Jako jeden z nielicznych oferuje oprocentowanie zgromadzonych na nim środków.

  Więcej informacji znajdziesz w analizie PKO Konta Dziecka.

  W tym miejscu należy przyjrzeć się również karcie dla dziecka, PKO Junior, wymaganej w promocji. Wydanie i odnowienie "plastiku" to koszt 15 zł, którego nie da się uniknąć.

  PKO Konto Pierwsze

  To z kolei propozycja dla nastolatków w wieku 13 – 18 lat, także bezwarunkowo darmowa. Trzeba tylko uważać na opłatę za kartę.

  Szczegółowy opis funkcjonalności i opłat dotyczących tego rachunku zawiera analiza PKO Konta Pierwszego.

  Aplikacja mobilna

  Warto też wspomnieć o wszechstronnej i nowoczesnej aplikacji mobilnej IKO.

  Na pewno warto skorzystać

  Jak wspomnieliśmy na wstępie, każdy moment jest dobry, by zacząć oswajać dziecko z nowoczesną bankowością. Niezbędne działania nie są wcale trudne, zwłaszcza że przygotowaliśmy poradniki Jak założyć konto małemu dziecku ? Rachunki bankowe do 13 lat oraz „Jak założyć konto nastolatkowi. Praktyczne porady”, w których opisaliśmy całą procedurę krok po kroku.

  Realizacja warunków opisywanej promocji też nie powinna nikomu sprawić kłopotów, wszak poza założeniem konta wystarczy wykonać 2 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Nieco problemów może się pojawić przy uzgadnianiu w rodzinnym gronie, na co zostanie przeznaczona nagroda.😀

  Po raz kolejny mamy zastrzeżenia do PKO BP, że o przydziale nagród nie decyduje kolejność przystąpienia do promocji lecz szybkość spełniania warunków aktywności. Może się więc zdarzyć, że nie załapiesz się – a w zasadzie Twoja pociecha – do grona laureatów. Pozostanie wtedy dylemat, czy nie wypłacić dziecku premii ze swoich zasobów…

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji z dziećmi warto się liczyć - edycja 2"

  O banku

  Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

  W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.