Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

100 zł do wykorzystania w H&M za PKO Konto Dziecka w PKO BP

100 zł do wykorzystania w H&M za PKO Konto Dziecka w PKO BP
Źródło: strona promocji

Wielokrotnie przekonywaliśmy, że warto jak najwcześniej rozpocząć oswajanie pociechy ze światem finansów, by mogła później płynnie przejść do korzystania z produktów dla nastolatków, a po latach sprawnie i bezpiecznie poruszać się wśród ofert dla dorosłych. O tym, że naukę nowoczesnej bankowości warto rozpocząć w jak najmłodszym wieku, pisaliśmy m.in. w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”, a dla ułatwienia całego procesu przygotowaliśmy poradnik „Jak założyć konto małemu dziecku. Rachunki bankowe do 13 lat”. Teraz bank PKO BP dostarcza jeszcze argumentów finansowych w postaci dwóch kart podarunkowych o wartości 50 zł. Otrzymają je rodzice, którzy założą Konto Dziecka i zasilą je kwotą min. 50 zł.

Promocja „Dziecięce wakacje” trwa do 24 lipca 2020 r., przy czym obowiązuje limit 500 nagród. Nie ma więc co zwlekać z decyzją.

Kto może zdobyć nagrody?

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne będące przedstawicielem ustawowym (rodzicem, opiekunem prawnym) osoby małoletniej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski.

Ważne, by dorosły w dniu wydania nagrody był posiadaczem co najmniej jednego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego dla osób fizycznych z aktywnym dostępem do serwisu internetowego iPKO, a dziecko nie posiadało do 8 lipca 2020 r. konta objętego promocją.

Załóż PKO Konto Dziecka, wpłać pieniądze, odbierz nagrodę

Tak w największym skrócie przedstawia się zakres działań niezbędnych do otrzymania premii. Spójrzmy na szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 24 lipca 2020 r. zawrzyj umowę o PKO Konto Dziecka lub złóż elektroniczny wniosek o otwarcie tego rachunku w serwisie internetowym iPKO, po czym doprowadź do jego uruchomienia.

Krok 2
Krok 2

Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, to teraz musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku PKO BP informacji marketingowych (w tym handlowych) za pośrednictwem komunikacji elektronicznej i telefonicznej. Możesz to zrobić podczas zakładania rachunku (w przypadku, gdy jesteś nowym klientem) lub w serwisie iPKO.

Krok 3
Krok 3

Także do 24 lipca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na jej stronie internetowej.

Krok 4
Krok 4

Do 31 lipca 2020 r. przelej na nowo otwarte PKO Konto Dziecka min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Wysyłka nagród nastąpi maksymalnie 15 dni roboczych po zakończeniu okresu promocji. W celu odebrania dwóch bonów po 50 zł należy zalogować się do bankowości internetowej iPKO i odwiedzić sekcję Wiadomości.

To też warto wiedzieć                                      

PKO Konto Dziecka możesz otworzyć dla każdej swojej pociechy.

Przypominamy, że warunkiem wydania przez bank nagrody jest, byś posiadał wyrażone wspomniane wyżej zgody. Ponadto, w dniu przekazywania premii PKO Konto Dziecka musi być aktywne.

Karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach stacjonarnych H&M lub podczas zakupów internetowych będą ważne do 30 września 2020 r. Można nimi płacić wielokrotnie do chwili wyczerpania dostępnych środków.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

PKO Konto Dziecka

PKO BP jest jednym z nielicznych banków, które oferują konto dla najmłodszych dzieci, tych, które nie ukończyły jeszcze 13 r.ż. Z omawianym rachunkiem nie wiążą się absolutnie żadne opłaty za otwarcie i codzienne prowadzenie.

Warto wiedzieć, że PKO BP zachęca najmłodszych do odkładania pieniędzy, oferując im Pierwsze Konto Oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem za systematyczne wpływy i brak wypłat przez 3 miesiące.

Atrakcyjna oferta dla każdego

Jesteśmy przekonani, że korzyści z udziału w tej promocji odniesie cała rodzina – dzieci zdobędą nowe umiejętności, rodzice będą mogli zautomatyzować wypłatę kieszonkowego i kontrolować wydatki pociechy, a wszyscy z pewnością ucieszą się ze wspólnych zakupów. Można je będzie zrealizować do końca września, a więc w okresie, gdy jest wiele wydatków związanych z nowym rokiem szkolnym; dodatkowe środki z pewnością się przydadzą.

Zachęcamy do spojrzenia na nasz ranking kont dla dzieci, w którym zobaczysz, jak PKO Konto Dziecka wypada na tle konkurencji i ocenisz atrakcyjność oferowanej premii w porównaniu z promocjami w innych bankach.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dziecięce wakacje"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.