Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Zobacz aktualne promocje obowiązujące w banku BNP Paribas.

Nawet 650 zł za 7 miesięcy aktywnego korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Nawet 650 zł za 7 miesięcy aktywnego korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

BNP Paribas rzadko poprzestaje na jednej promocji swojego Konta Otwartego na Ciebie. Dzięki temu klienci mogą wybrać, w jakiej akcji chcą wziąć udział i rozważyć, czy będą w stanie spełnić jej warunki. Dzięki działaniom organizatora – spółki Hagen – możesz wybierać, czy wolisz szybkie działania i ok. 300 zł premii, czy też chcesz związać się z bankiem na dłużej i, korzystając w tym czasie z jego produktów, zgarnąć jeszcze więcej, np. 650 zł.

Tyle jest do zdobycia w najnowszej promocji pod hasłem „Działaj i zgarniaj”. Nagroda będzie wypłacane  po każdym miesiącu spełnienia warunków aktywności w "ratach" wynoszących 50, 100, 50, 150, 100 i 150 zł. Za ostatni miesiąc korzystania z rachunku, bez konieczności wykonywania konkretnych działań, otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 50 zł.

Przypatrzmy się bliżej warunkom tej promocji.

Uczestnicy akcji

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich (z pełną zdolnością do czynności prawnych), które są obywatelami Polski, posiadają polski dowód osobisty i w dniu składania wniosku o otwarcie konta w ramach promocji nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Dodajmy, że regulamin nie pozwala, by w promocji brali udział ci, którzy w okresie 12 miesięcy przed dniem wnioskowania o konto byli posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w BNP Paribas.

Regulamin mówi, że akcja potrwa do 31 grudnia 2021 r., ale zawiera też zastrzeżenie, że zakończy się wcześniej, jeśli zostanie wyczerpana pula 3000 promocyjnych wniosków.

7 miesięcy aktywności

Jak wspomnieliśmy, warunkiem zgarnięcia pełnej puli, czyli 650 zł, jest aktywne korzystanie z rachunku przez kolejnych 7 miesięcy. Wykaz niezbędnych działań wygląda następująco:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej, podając imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Wyraź także zgody dotyczące przetwarzania danych w akcji.

Przypominamy o ograniczonej puli promocyjnych wniosków!

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka, który wyświetli się na ekranie i zostanie także wysłany mailowo, do 31 grudnia 2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z jedną z trzech kart debetowych z oferty BNP Paribas.

Krok 3
Krok 3

Do 21 stycznia 2022 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną na stronie internetowej banku za pośrednictwem kuriera lub w aplikacji mobilnej z Wideoweryfikacją (w obu przypadkach odbywa się to z użyciem kodu SMS w systemie partnera banku, Autenti).

Najpóźniej do wspomnianej daty powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych wskazane jest, byś aktywował kartę w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

Jeśli zarejestrowałeś się do promocji w kwietniu, spełniaj warunki w okresie maj – listopad 2021 r. Wymagania w kolejnych miesiącach różnią się od siebie (spójrz na tabelkę poniżej).

Informacja
Informacja

Do 23. dnia kolejnego miesiąca otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu każdej z premii.

Krok 5
Krok 5

Do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o przyznaniu Pierwszej Nagrody (50 zł), musisz zalogować się na stronie, do której zaprowadzi Cię link podany w wiadomości e-mail, i przekazać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma trafić Twoja nagroda.

To jednorazowa operacja. Kolejne premie będą przekazywane na wskazany rachunek automatycznie.

Nagroda
Nagroda

Każda z nagród trafi na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość o przyznaniu Ci bonusu.

Poniżej tabelka z listą aktywności, które musisz wykonać w kolejnych miesiącach przy założeniu, że zarejestrowałeś się w promocji w kwietniu (kliknij na tabelkę, aby ją powiększyć).

Kliknij, aby powiększyć

Jeśli zarejestrujesz się w promocji w innym miesiącu, warunki będziesz spełniał odpowiednio później. Zajrzyj do regulaminu, w którym organizator przygotował przydatną rozpiskę.

Działania rozciągnięte są w czasie i trudno to „ogarnąć” czysto teoretycznie. Najlepiej jest się posłużyć przykładem.

Załóżmy, że zarejestrowałeś się w promocji w kwietniu. W tej sytuacji w maju musisz wykonać przynajmniej 1 przelew, za co w czerwcu 2021 r. otrzymasz 50 zł.

Kolejne ruchy to zrealizowanie 3 przelewów i zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł w czerwcu (100 zł zostanie wypłacone w lipcu), 3 transakcje Google Pay/Apple Pay w lipcu (50 zł premii wpłynie na Twój rachunek w sierpniu) oraz większa aktywność w sierpniu - wpływy na konto min. 1000 zł, 3 przelewy i min. 5 transakcji kartą (z bonusu 150 zł będziesz się cieszył we wrześniu).

Później, we wrześniu, zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonaj transakcje kartą na min. 500 zł, za co w październiku otrzymasz 100 zł. Kolejna większa liczba zadań czeka w październiku - min. 1000 zł wpływów na rachunek, min. 3 przelewy, min. 5 transakcji przez Google Pay/Apple Pay na łączną kwotę min. 200 zł. Wówczas w listopadzie zyskasz 150 zł.

No i na koniec – w listopadzie – korzystaj z konta w dowolny sposób, by organizator w grudniu 2021 r. przekazał Ci ostatnią część nagrody – 50 zł do Biedronki.

Bardzo ważne informacje

Wiesz już, co musisz zrobić, by zgarnąć premię. Dla uniknięcia „głupich” błędów przedstawiamy kilka ważnych informacji zawartych w regulaminie.

Wymagane zgody

Rejestrując swój udział w promocji, musisz zaakceptować jej regulamin, wyrazić zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych, a także upoważnić BNP Paribas do przekazania organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Nie obawiaj się, nie chodzi o nic szczególnego. Rzecz w tym, by bank mógł poinformować spółkę Hagen, że spełniłeś warunki promocji i zasłużyłeś na premię.

Na etapie załatwiania formalności bardzo ważne jest, byś we wniosku o zawarcie umowy ramowej podał dokładnie te same dane, które wpisałeś w formularzu rejestracyjnym.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin definiuje je jako operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w sklepach stacjonarnych i internetowych (dopuszczalne są także zamówienia telefoniczne lub pocztowe). Wymagań promocji nie spełnią natomiast operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego (np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media) oraz wykonane w miejscach o „zakazanych” kodach MCC (np. w kasynach gier hazardowych, u pośredników ubezpieczeniowych) wymienionych w załączniku do regulaminu.

Dodajmy, że do spełnienia warunków zostaną zaliczone operacje w aplikacjach Google Pay i Apple Pay.

Wpływy na rachunek

W regulaminie znajdziesz też dokładny opis wymagań dotyczących wpływów na rachunek, które są niezbędne do uzyskania nagrody. Nie mogą one pochodzić z:

  • innych Twoich kont (także z tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym rachunków prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas. Wykluczenie obejmuje również produkty kredytowe, z których korzystałeś w Raiffeisen Polbanku;
  • wpłat gotówkowych.

Przelew z konta

Wymagania dotyczące zrealizowania przelewu spełni polecenie przekazania środków z Konta Otwartego na Ciebie wykonane w bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile), o ile nie będzie to przelew natychmiastowy oraz dokonany w systemach typu PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Dobra i zła wiadomość

Na koniec mamy jeszcze dwie wiadomości.

Pierwsza – zła – brzmi, że jeśli „potkniesz się” się na którymś z etapów i nie wywiążesz się z wymaganych zadań, to niestety wykluczy Cię to z dalszego udziału w promocji.

Druga informacja jest dobra – wszystkie nagrody, które otrzymasz, są do Twojej wyłącznej dyspozycji, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie z 3 kartami do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Opłaty wiążą się natomiast z wydawanymi do niego kartami debetowymi. Prowizji za Kartę Otwartą na Dzisiaj możesz uniknąć, wykonując „plastikiem” choćby jedną operację bezgotówkową. Pozostałe "plastiki" to już sztywne opłaty co miesiąc.

650 zł premii za regularną aktywność

650 zł premii nie pozwala przejść obok siebie obojętnie i nic dziwnego, w końcu to jedna z najwyższych premii w promocjach w ostatnim czasie. Łatwo się jednak domyślić, że tak wysoka premia wiąże się ze znaczną aktywnością. Gdyby warunki co miesiąc były takie same, wszystko byłoby proste, niestety w promocji "Działaj i zgarniaj" wymagania są różne i łatwo się na nich potknąć. Niemniej jednak nie są one zbyt skomplikowane i przy odrobinie samodyscypliny i organizacji można je "ogarnąć", choć wymaga to dłuższej współpracy z bankiem.

Warunki tej akcji są mocno rozciągnięte w czasie, rozważ więc, czy chcesz się „wiązać” z BNP Paribas na dłużej, czy też wolisz niższą premię, ale w zamian za łatwiejsze do wykonania zadania. Wybór jest Twój :)

A gdy już skorzystasz z promocji konta osobistego, zorientuj się, czy nie możesz powiększyć swojego zysku uczestnicząc w akcji promocyjnej dotyczącej karty kredytowej z oferty BNP Paribas.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Działaj i zgarniaj"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.