Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2 bilety do kina za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku

2 bilety do kina za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku
Źródło: strona promocji

Oferta dla dzieci w wieku poniżej 13 lat, które nie mają jeszcze nawet częściowej zdolności do czynności prawnych, to rzadkość na rynku finansowym. Promocje bankowe dla tej grupy wiekowej to już absolutny rarytas. Trzeba więc docenić ruch mBanku, który zaprasza do udziału w prostej i sympatycznej akcji.

Kto może zdobyć bilety do kina?

Adresatami akcji „Dwa bilety do kina z eKontem Junior z kartą” są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające konto osobiste w mBanku. Wniosek o otwarcie rachunku dla dziecka można złożyć do 30 czerwca 2020 r., przy czym trzeba pamiętać, że do promocji może przystąpić tylko 5000 osób.

Informacja o aktualnej puli nagród będzie publikowana na specjalnej stronie internetowej w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.

Załóż konto dziecku, dopilnuj, by wypełniło rachunki

Jako że eKonto Junior przeznaczone jest dla dzieci poniżej 13 r.ż., które jeszcze nie mają nawet częściowej zdolności do czynności prawnych, to na Tobie, jako rodzicu, będą ciążyły wszystkie obowiązki związane z podpisaniem umowy i otwarciem rachunku. Ogólne informacje na ten temat znajdziesz w tekście pt.: „Jak otworzyć konto małemu dziecku? Rachunki bankowe do 13 lat”.

Przejdźmy do przedstawienia warunków promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2020 r. złóż wniosek o eKonto Junior z kartą debetową dla swojego dziecka, pamiętając o zaakceptowaniu regulaminu promocji. Pamiętaj, że nagrodę otrzyma tylko 5000 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Krok 2
Krok 2

Dopilnuj, by w ciągu 3 miesięcy od daty otwarcia rachunku Twoja pociecha wykonała kartą 5 transakcji bezgotówkowych w placówkach handlowo-usługowych (pojęcie to obejmuje także sklepy internetowe) oraz jedną wypłatę z bankomatu.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę – 2 bilety do Cinema City na seanse 2D – otrzymasz w postaci elektronicznego kodu przesłanego w wiadomości sms na numer telefonu zarejestrowany w mBanku. Stanie się to w ciągu 30 dni od daty spełnienia wymagań akcji.

Kartą lub opaską

Regulamin nie stawia żadnych wymagań co do kwoty transakcji „plastikiem” czy wysokości wypłaty z bankomatu. Mówi za to, że może to być również płatność kolorową opaską płatniczą.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, więc myśl o rozliczeniach z urzędem skarbowym nie popsuje Wam radości ze wspólnie spędzonego czasu.

eKonto Junior

Nowy rachunek z oferty mBanku przeznaczony jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Otwierany i prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne są też wypłaty dowolnych kwot ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warto wiedzieć, że dzieci mają do wyboru kilkanaście wzorów kart, ewentualnie mogą korzystać z opaski płatniczej. Jednorazowy koszt jej wydania to 25 zł.

Dodajmy, że mBank przygotował specjalną stronę, na której sympatyczny Sam zaprasza młodych klientów do udziału w trzech misjach, podczas których uczy ich, jak bezpiecznie posługiwać się otrzymaną kartą debetową.

Podkreślmy, że dziecko może wykorzystać tylko taką kwotę, jaką przelejesz na eKonto Junior. Dzięki powiadomieniom push otrzymasz informację po każdym użyciu karty przez pociechę. Wszystkie płatności będą też widoczne w historii rachunku.

Kieszonkowe na karcie

Propozycja mBanku to ciekawy pomysł na pokazanie dziecku walorów korzystania z karty, oswojenia go ze współczesną bankowością. Na dodatek dużo bezpieczniejszy niż tradycyjne kieszonkowe w postaci gotówki, którą dziecko może zgubić lub może mu zostać skradziona.

Przeczytaj nasz tekst pt. „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku” i zastanów się nad udziałem w tej promocji. Pociecha z pewnością podziękuje Ci za wspólnie spędzony czas w kinie.

A do mBanku mamy taką uwagę – nagrodą powinna być większa liczba biletów, by cała rodzina mogła wspólnie spędzić czas. :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dwa bilety do kina z eKontem Junior z kartą"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.