Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2 bilety do Cinema City za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku

2 bilety do Cinema City za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku
Źródło: strona promocji

Oferta dla dzieci w wieku poniżej 13 lat, które nie mają jeszcze nawet częściowej zdolności do czynności prawnych, to rzadkość na rynku finansowym. Promocje bankowe dla tej grupy wiekowej to już absolutny rarytas. Trzeba więc docenić ruch mBanku, który zaprasza do udziału w prostej i sympatycznej akcji.

Kto może zdobyć bilety do kina?

Adresatami akcji „Bilety do kina z eKontem Junior z kartą” są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające konto osobiste w mBanku. Wniosek o otwarcie rachunku dla dziecka można złożyć do 28 lutego 2022 r., przy czym trzeba pamiętać, że do promocji może przystąpić tylko 3000 osób.

Niezależnie od tego dla ilu dzieci otworzysz eKonto Junior i spełnicie wymagania regulaminu, zawsze otrzymasz tylko jedną nagrodę, czyli 2 bilety do Cinema City.

Informacja o aktualnej puli nagród będzie publikowana na specjalnej stronie internetowej w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.

Może masz ochotę na wyjście z dzieckiem do kina, ale nie korzystasz jeszcze z konta w mBanku. Nic straconego! Weź udział w promocji i sięgnij po nagrody także dla siebie.

Załóż konto dziecku, dopilnuj, by wykonało płatności

Jako że eKonto Junior przeznaczone jest dla dzieci poniżej 13 r.ż., które jeszcze nie mają nawet częściowej zdolności do czynności prawnych, to na Tobie, jako rodzicu, będą ciążyły wszystkie obowiązki związane z podpisaniem umowy i otwarciem rachunku. Ogólne informacje na ten temat znajdziesz w tekście pt.: „Jak otworzyć konto małemu dziecku? Rachunki bankowe do 13 lat”.

Przejdźmy do przedstawienia warunków promocji:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie jesteś jesteś klientem mBanku, zacznij od założenia konta dla siebie. Złóż wniosek o eKonto wraz z kartą i zdobądź nagrody powitalne.

Współpracujesz już z mBankiem? Od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 28 lutego 2022 r. złóż w bankowości elektronicznej mBanku wniosek o eKonto Junior z kartą debetową dla swojego dziecka, pamiętając o zaakceptowaniu regulaminu promocji. Przypominamy, że nagrodę otrzyma tylko 3000 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by w ciągu 30 dni od daty przystąpienia do promocji Twoja pociecha wykonała kartą 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach lub placówkach handlowo-usługowych.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę – 2 bilety do Cinema City na seanse 2D – otrzymasz w postaci elektronicznego kodu przesłanego w wiadomości sms na numer telefonu zarejestrowany w mBanku. Stanie się to w ciągu 30 dni od daty spełnienia wymagań akcji.

Kody możesz wymienić na bilety do 31 maja 2022 r.

Kartą lub opaską

Regulamin nie stawia żadnych wymagań co do kwoty transakcji „plastikiem”, ale wspomina, że płatności nie mogą zostać anulowane w trakcie trwania promocji. Mówi za to, że może to być również płatność kolorową opaską płatniczą.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, więc myśl o rozliczeniach z urzędem skarbowym nie popsuje Wam radości ze wspólnie spędzonego czasu.

eKonto Junior

Nowy rachunek z oferty mBanku przeznaczony jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Otwierany i prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne są też wypłaty dowolnych kwot ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warto wiedzieć, że dzieci mają do wyboru kilkanaście wzorów kart, ewentualnie mogą korzystać z opaski płatniczej. Jednorazowy koszt jej wydania to 25 zł.

Dodajmy, że mBank przygotował specjalną stronę, na której sympatyczny Sam zaprasza młodych klientów do udziału w trzech misjach, podczas których uczy ich, jak bezpiecznie posługiwać się otrzymaną kartą debetową.

Podkreślmy, że dziecko może wykorzystać tylko taką kwotę, jaką przelejesz na eKonto Junior. Dzięki powiadomieniom push otrzymasz informację po każdym użyciu karty przez pociechę. Wszystkie płatności będą też widoczne w historii rachunku.

Kieszonkowe na karcie

Propozycja mBanku to ciekawy pomysł na pokazanie dziecku walorów korzystania z karty, oswojenia go ze współczesną bankowością. Na dodatek dużo bezpieczniejszy niż tradycyjne kieszonkowe w postaci gotówki, którą dziecko może zgubić lub która może mu zostać skradziona.

Przeczytaj nasz tekst pt. „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku” i zastanów się nad udziałem w tej promocji. Pociecha z pewnością podziękuje Ci za wspólnie spędzony czas w kinie.

A do mBanku mamy taką uwagę – nagrodą powinna być większa liczba biletów, przynajmniej trzy, by cała rodzina mogła wspólnie spędzić czas 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bilety do kina z eKontem Junior z kartą"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.