Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

90 dni dostępu do TIDAL Premium za 2 płatności Blikiem dla klientów PKO BP

90 dni dostępu do TIDAL Premium za 2 płatności Blikiem dla klientów PKO BP
Źródło: strona promocji

Często prezentujemy w naszym serwisie promocje, w których dokonanie płatności Blikiem wystarcza do tego, by uzyskać rabat wyrażony procentowo lub kwotowo.

Tym razem nagroda jest nieco inna – jest nią 90-dniowy dostęp do serwisu TIDAL Premium (wartość bonusu to ok. 60 zł), a do tego, by ją zdobyć, wystarczy dokonanie 2 transakcji Blikiem na łączną kwotę min. 20 zł.

Podstawowe informacje

Promocja „Dostęp do TIDAL na 90 dni” potrwa do 6 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli 2000 nagród.

W akcji mogą brać udział wszyscy posiadacze rachunków osobistych w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), o ile mają pełną zdolność do czynności prawnych, adres zamieszkania na terytorium Polski i aktywny dostęp do aplikacji mobilnej IKO.

2 transakcje Blikiem i nagroda będzie Twoja

Zasady są bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 6 grudnia 2020 r.:

  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 20 zł;
  • upewnij się, że masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe ze strony banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub wyraź takie przyzwolenie. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz tutaj.
  • wypełnij i wyślij formularz dostępny na stronie promocji.

Formularz rejestracji w promocji "Dostęp do TIDAL na 90 dni"

Nagroda
Nagroda

Nagrodę – kod uprawniający do dostępu przez 90 dni do serwisu TIDAL Premium - otrzymasz w wiadomości sms lub w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO. Bank wyśle kod w ciągu 14 dni od daty zakończenia promocji.

Wykorzystanie nagrody

W celu uzyskania dostępu do zawartości serwisu TIDAL zarejestruj się w nim i w trakcie tego procesu wpisz kod otrzymany jako nagrodę lub zaloguj się do stworzonego wcześniej konta w TIDAL i aktywuj swój bonus.

Zwracamy uwagę na następujące zapisy w regulaminie:

  • Aby ukończyć rejestrację konta konieczne jest podanie danych do płatności;
  • Nagroda upoważnia do korzystania z Aplikacji TIDAL w wersji Premium przez pierwszych 90 dni (okres próbny) bez dodatkowych opłat od momentu aktywacji Nagrody. Po tym okresie korzystanie z Aplikacji TIDAL w wersji Premium będzie płatne: obowiązuje cena regularna za subskrypcję Aplikacji TIDAL Premium – 19.99 zł brutto miesięcznie;
  • Użytkownik Aplikacji TIDAL musi zrezygnować z subskrypcji przed zakończeniem okresu próbnego, aby nie została pobrana żadna opłata.

Wynika z nich, że jeśli nie zrezygnujesz samodzielnie z subskrypcji przed upływem okresu próbnego, to serwis będzie automatycznie pobierał opłaty z Twojej karty za kolejne miesiące.

Zwróć na to uwagę

Bonusy będą przyznawane w kolejności spełnienia przez uczestników promocji wszystkich warunków. Nie zwlekaj więc z realizacją płatności Blikiem ani z upewnieniem się, że masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe, no i nie zapomnij o wysłaniu formularza zgłoszeniowego.

Do chwili otrzymania bonusu musisz mieć aktywną aplikację IKO i nie możesz odwołać zgód marketingowych.

Aktywowanie kodu dostępu do serwisu TIDAL musi nastąpić do 31 grudnia 2020 r.

Ze zdobytej nagrody nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym, nic nie zmąci Ci więc radości ze słuchania ulubionej muzyki.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dostęp do TIDAL na 90 dni - edycja II"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.