Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Kupuj online i zdobywaj dodatkowe punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Kupuj online i zdobywaj dodatkowe punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile
Źródło: strona programu Mastercard Bezcenne Chwile

Zakupy przez Internet są obecnie bezpieczniejsze i wygodniejsze, pozwalają realizować plany i marzenia bez wychodzenia z domu. Badania zlecone przez Mastercard w kwietniu pokazują, że z uwagi na zagrożenie koronawirusem wielu klientów zmieniło swoje zwyczaje zakupowe i zaczęło korzystać z sektora e-‑commerce. 83% „ubankowionych” Polaków deklaruje, że w czasie pandemii zrobiło zakupy w Internecie, a 38% z nich, że robi to teraz częściej niż przed pojawieniem się Covid-19. 79% przewiduje, że po ustaniu epidemii również będzie kupować online.

Dobrą zachętą do odwiedzania sklepów internetowych jest możliwość zdobycia dodatkowych punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Akcja „Dodatkowe punkty” trwa do 31 sierpnia 2020 r. W okresie promocji punkty i związane z pasjami nagrody można gromadzić szybciej niż do tej pory.

Kto zyska dodatkowe punkty?

Uczestnikiem promocji „Dodatkowe punkty” może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada kartę płatniczą Mastercard zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sprawdź, czy nie trwa aktualnie akcja, w której możesz zdobyć punkty powitalne.

Jak przyspieszyć zdobywanie nagród?

Zasada jest niezmiernie prosta, a wymagania sprowadzają się do dokonywania płatności odpowiednią kartą.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. dokonaj zakupów w sklepie internetowym zlokalizowanym na terenie Polski na kwotę min. 50 zł. Za każde 50 zł wydane „plastikiem” zarejestrowanym w programie Bezcenne Chwile otrzymasz 1 dodatkowy punkt.

Nagroda
Nagroda

Bonus trafi na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 15 dni roboczych od daty wykonania transakcji.

Kilka słów o naliczaniu punktów

Dla uniknięcia wątpliwości, w regulaminie akcji precyzyjnie opisano zasady przyznawania punktów.

Najważniejsze, by płatność opiewała na kwotę min. 50 zł, tylko wtedy otrzymasz bonus. 2 płatności po 26 zł nie dają prawa do premii. Niewykorzystana część transakcji nie może być zsumowana z poprzednimi lub następnymi płatnościami. Tak więc zapłacenie 120 zł oznacza zdobycie przynajmniej 2 dodatkowych punktów.

Nie są przyznawane punkty częściowe (ta zasada dotyczy tylko „punktów standardowych”) i nie jest stosowane zaokrąglenie wydatków. Tak więc rachunek na 49,99 zł nie da Ci nagrody.

Dodatkowych punktów nie otrzymasz w związku z pewnymi transakcjami wymienionymi w regulaminie. Są wśród nich m.in. płatności z wykorzystaniem czeków, dotyczące składek ubezpieczeniowych i podatków, wydatki związane z grami hazardowymi oraz wszelkie doładowania portfeli elektronicznych.

Przyznane Ci bonusowe punkty będą ważne przez 3 lata od dnia zasilenia rachunku w Bezcennych Chwilach, sam zdecydujesz, na jaką nagrodę z katalogu programu i kiedy je wykorzystasz.

Płać i korzystaj

Propozycja Mastercarda to przykład akcji, w której cały wysiłek sprowadza się do wyboru odpowiedniego sposobu płatności – możesz zapłacić za zakupy internetowe dowolną kartą i nic nie zyskać albo użyć „plastiku” zarejestrowanego w programie Bezcenne Chwile i zdobyć dodatkowe punkty, które przybliżą Cię do zdobycia wymarzonej nagrody, realizacji postawionego sobie celu. Pamiętaj, że warunkiem zdobycia bonusu jest płatność na kwotę min. 50 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dodatkowe punkty"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.