Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Dobry start".

Łączna premia w wysokości 400 zł składa się z trzech części: 70 + 165 + 165 zł.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 13 marca 2023 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 9000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 13 marca 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 9000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 13 marca 2023 r.

Krok 3
Krok 3

Do 31 marca 2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

Wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody - 70 zł za otwarcie konta, otrzymasz do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym aktywowałeś kartę. W korespondencji znajdziesz link, który zaprowadzi Cię do strony, na której musisz podać numer konta założonego w promocji. Zadanie to powinieneś wykonać do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację.

Krok 5
Krok 5

W pierwszym miesiącu po miesiącu aktywacji karty spełnij warunki uzyskania drugiej nagrody:

  • zrealizuj 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 700 zł;
  • wykonaj przelewy w bankowości elektronicznej na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu 165 zł za aktywność w miesiącu po aktywacji karty otrzymasz do 22. dnia drugiego miesiąca po dacie aktywacji karty, a pieniądze wpłyną na Twój rachunek do jego końca.

Krok 6
Krok 6

W drugim miesiącu po aktywacji karty spełnij dokładnie te same warunki co w pierwszym, czyli:

  • zrealizuj 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 700 zł;
  • wykonaj przelewy w bankowości elektronicznej na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Trzecia część premii wpłynie na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca.

Brak dat może rodzić wątpliwości co do przebiegu wszystkich działań. Dlatego w regulaminie zamieszczono tabelkę, która usuwa niejasności. Dla wariantu z założeniem konta i aktywacją karty w grudniu lub w styczniu terminy wyglądają następująco:

Kliknij, aby powiększyć
Warianty dla pozostałych miesięcy znajdziesz w regulaminie

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych rodzajów aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Aktywacja karty

W tej promocji terminy na spełnienie warunków liczone są od miesiąca aktywacji karty. Regulamin definiuje to następująco:

Aktywacja Karty dokonana przez jej posiadacza:
a) w Systemie Bankowości Internetowej lub Aplikacji Mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, Private Line lub w Centrum Bankowości
Prywatnej (opłata według cennika operatora), lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u, lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi), lub
e) w oddziale Banku.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Ostatnie ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP.

Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Pieniądze nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych przelewów; nie ma znaczenia, czy wykonasz je na swój rachunek w innym banku, czy do kogoś innego.

Transakcje Blik

Regulamin dopuszcza płatności przy użyciu kodu Blik w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Przelewy elektroniczne

W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w kolejnym okresie.

Gdybyś nie podał numeru konta we wskazanym terminie, to nie wpadaj w panikę, nic straconego. Możesz to też zrobić później, tyle tylko, że wtedy będziesz musiał się skontaktować z organizatorem mailowo. Ostateczny termin na podanie rachunku do przesłania nagrody to 10 marca 2024 r.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay / Apple Pay). Wniosek jest taki, że choć w promocji wymagane są transakcje Blik, to ich wykonywanie nie pomoże w uniknięciu opłaty za korzystanie z plastiku.

Aż 400 zł premii za kilka operacji

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Z decyzją, czy zechcesz się w niej zarejestrować, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dobry start"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.