Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł premii gotówkowej za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

350 zł premii gotówkowej za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, proponuje udział w kolejnej promocji, tym razem pod hasłem "Dobry start", w której przygotowano pulę tylko 3000 zgłoszeń.

W promocji trwającej do 23 stycznia 2022 r. do zdobycia jest 350 zł. Premia zostanie wypłacona w 3 ratach: 100 + 125 + 125 zł.

Karencja 12 miesięcy

Promocja skierowana jest do nowych klientów – osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w ramach tej akcji. Z udziału wyklucza bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o rachunek osobisty.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

350 zł w zasięgu każdego

Wymagania stawiane przed uczestnikami tej akcji nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 23 stycznia 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 23 stycznia 2022 r.

Pamiętaj, aby we wniosku podać te same dane co przy rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 6 lutego 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

W lutym 2022 r.:

  • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline;
  • zrealizuj przynajmniej 3 płatności Blikiem.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 100 zł w gotówce.

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu wspomnianej premii otrzymasz do 22 marca 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji.

W wiadomości od organizatora znajdziesz link z unikalnym kodem, którym powinieneś zalogować się na specjalnej stronie, a następnie podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 27 marca 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Przelew na kwotę 100 zł trafi do Ciebie do 31 marca 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W marcu i w kwietniu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • wykonaj przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł;
  • zrealizuj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą.

Wykonanie tych działań sprawi, że za każdy miesiąc aktywności otrzymasz po 125 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody za aktywność w marcu otrzymasz do 26 kwietnia 2022 r., za kwiecień – do 26 maja 2022 r. Pieniądze wpłyną na Twoje nowo otwarte konto – odpowiednio – do 30 kwietnia i 31 maja 2022 r.

Kilka objaśnień

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz wykonać w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile). Nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Płatności Blikiem

Regulamin nie zawiera informacji o specjalnych wymaganiach wobec transakcji tego typu. Opis tej usługi w regulaminie:

transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK;

wskazuje jednak, że wymagań aktywności w lutym nie spełnią przelewy na telefon.

Transakcje bezgotówkowe

Płatność za towary lub usługi w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych, w tym zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media.

Wymagań regulaminu nie spełnią transakcje zrealizowane w punktach posiadających kod MCC wymieniony w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne.

Płacenie Google Pay lub Apple Pay jest dozwolone.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

O tym także pamiętaj

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeśli nie przekażesz numeru nowo otwartego rachunku w podanym wyżej terminie, to musisz się skontaktować z organizatorem mailowo, pisząc na adres, z którego otrzymasz prośbę o podanie niezbędnych danych. Możesz to zrobić do 23 stycznia 2023 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał konto osobiste z oferty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 300 zł na Allegro i inne bonusy

Jako klient BNP Paribas możesz skorzystać też z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i zwraca uwagę przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

350 zł na prostych warunkach

Proste i łatwe do zrealizowania wymagania, krótki okres aktywności i na dodatek atrakcyjna premia – oto najkrótsze podsumowanie opisywanej promocji. Z realizacją zadań dających prawo do nagrody z pewnością każdy sobie poradzi bez problemów. Wobec tych faktów przewidujemy, że pula promocyjnych zgłoszeń szybko zostanie wyczerpana. Nie warto długo zwlekać z decyzją o przystąpieniu do tej akcji.

Przypominamy także o dodatkowej premii za kartę kredytową – może warto sięgnąć i po nią, aby powiększyć zysk o dodatkowe 300 zł? 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dobry start"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.