Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Do 460 zł z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne

Do 460 zł z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne
Źródło: strona promocji

„Premia z bonusem” jest bowiem ofertą nierozerwalnie związaną ze wspomnianą „Mobilną Premią”. Dzięki temu za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego możesz zyskać nawet 460 zł. W ramach samej tylko „Premii z bonusem” organizator przyznaje trzy nagrody o łącznej wartości 160 zł (80 zł + 40 zł + 40 zł), a udział w „Mobilnej Premii” oznacza szansę na zgarnięcie w ciągu roku nawet 300 zł.

Nowi klienci mile widziani

Niestety, z najnowszej propozycji banku skorzystają wyłącznie nowi klienci. Promocja „Premia z bonusem” skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas ani nie były jego współposiadaczem. Trzyletnia karencja obowiązuje również właścicieli kont osobistych prowadzonych w BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. (obie te instytucje dokonały połączenia w 2015 r.).

W teorii na rozpoczęcie udziału w promocji „Premia z bonusem” masz czas do 11 marca 2018 r. Warto jednak wiedzieć, że organizator przygotował tylko 1000 nagród, a po ich wyczerpaniu promocja zostanie wcześniej zamknięta. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany premią 160 zł – nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Prosty sposób na zdobycie 160 zł

Warunki, które musisz spełnić, są naprawdę proste i sprowadzają się do następujących czynności:

  1. W pierwszej kolejności powinieneś wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji. Zgłoszenie udziału wymaga podania danych osobowych, wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem oraz akceptacji regulaminu.
  2. Po dopełnieniu tych formalności kliknij w wyświetlony na stronie link do strony banku, za pośrednictwem którego złożysz wniosek o otwarcie konta wraz z kartą w promocji „Mobilna Premia”. Link otrzymasz także w wiadomości e-mail. Uwaga – jeśli złożymy wniosek o otwarcie rachunku inną drogą - czyli bez pośrednictwa linka – stracimy prawo do otrzymania premii.
  3. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy kurier, a Twoim zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 31 marca 2018 r., gdyż właśnie wtedy upływa termin promocji “Mobilna Premia”.

Teraz pozostaje jedynie aktywne korzystanie z rachunku. Aby otrzymać 80 zł, zarówno w kwietniu, jak i w maju 2018 r.:

  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości co najmniej 1000 zł (w grę wchodzi każdy wpływ z wyjątkiem wpływów z innego rachunku uczestnika w BGŻ BNP Paribas (także kredytowego) lub rachunku w BGŻOptima oraz wpływów gotówkowych);
  • dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą o wartości min. 200 zł (mogą to być również transakcje Android Pay lub MasterPass);
  • wykonaj przynajmniej jeden przelew za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.

Kolejne 40 zł przysługuje Ci za spełnienie powyższych warunków w czerwcu i w lipcu, a jeszcze kolejne – w sierpniu i wrześniu. Łatwo zatem obliczyć, że zgarnięcie łącznej premii 160 zł wymaga aktywnego korzystania z konta w okresie kwiecień-wrzesień 2018 r.

Kiedy i w jaki sposób otrzymasz nagrodę?

Dla każdego z 3 bonusów obowiązują osobne terminy. O przyznaniu premii 80 zł za aktywność w kwietniu i w maju dowiesz się z wiadomości e-mail najpóźniej 18 czerwca 2018 r., a powiadomienia o kolejnych premiach otrzymasz w terminie do 17 sierpnia oraz do 15 października. Wypłata premii w formie przelewu na Twoje Konto Optymalne nastąpi - kolejno - do 29 czerwca, 31 sierpnia oraz 31 października 2018 r.

Ważne! Oprócz powiadomienia o przyznaniu premii organizator umieści w wiadomości link oraz unikalny kod, który posłuży Ci do zalogowania się na jego stronie. Pamiętaj, by uczynić to najpóźniej do 27 czerwca – w przeciwnym razie stracisz prawo do bonusu! Z regulaminu wynika, że logowanie jest potrzebne jedynie przed odbiorem pierwszej premii (80 zł).

Wszystkie 3 bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych, co oznacza, że nie trzeba ich uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Dodatkowe łatwe 300 zł do zdobycia w ramach „Mobilnej Premii”

Jako że najnowsza oferta automatycznie łączy się z wewnętrzną akcją banku, możemy w prosty sposób powiększyć nasze zyski i zdobyć kolejne 300 zł – wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z aplikacji mobilnych.

Bank przyzna 1 zł zwrotu za każdą płatność mobilną dokonaną za pośrednictwem Android Pay oraz aplikacji mobilnej GOmobile. Jedynymi wyjątkami, które nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wysokości premii, są płatności BLIK-iem, transkacje przy pomocy elektronicznego portfela MasterPass oraz wpłaty na lokatę przez aplikację Gomobile. Maksymalna wysokość miesięcznej premii wynosi 25 zł.

Nasza rada: Płatności Android Pay są brane pod uwagę w przypadku obu akcji (w przeciwieństwie do MasterPass) – ich częste dokonywanie znacznie przybliży Cię do zgarnięcia premii zarówno w tej, jak i opisanej powyżej promocji.

Więcej o promocji „Mobilna premia” piszemy tutaj.

Czy Konto Optymalne to konto opłacalne?

Zanim jednak zdecydujemy się na udział w promocji, poświęćmy chwilę czasu na analizę parametrów Konta Optymalnego. Choć premia w najnowszej akcji jest całkiem atrakcyjna, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Otwarcie i prowadzenie Konta Optymalnego jest całkowicie bezpłatne, ponadto bank nie wymaga stałych wpływów na rachunek. Nie pobiera również opłat za wydanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty z własnych bankomatów oraz maszyn należących do sieci Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł). Także wypłaty z zagranicznych bankomatów będą dla nas całkowicie darmowe, o ile skorzystamy z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Ponadto osoby, które założą Konto Optymalne, mogą skorzystać z takich udogodnień jak aplikacja GOmobile (do której można się logować za pomocą odcisku palca), płatności Masterpass, Android Pay i Blik.

Dokładną analizę konta oraz wykaz pozostałych kosztów znajdziesz tutaj.

Chcesz zgarnąć pełną pulę? Pospiesz się

Od kilku miesięcy BGŻ BNP Paribas konsekwentnie promuje Konto Optymalne i zachęca nowych klientów do swojej oferty za pomocą atrakcyjnych nagród. W najnowszej akcji można zdobyć aż 160 zł łącznej premii. Aby otrzymać bonus, wystarczy spełnić dość proste warunki aktywności.

Co więcej, osoby korzystające z najnowszej oferty biorą jednocześnie udział w promocji, w której nagrodą jest 300 zł zwrotu za płatności mobilne w ciągu roku. Jeżeli więc jesteście zwolennikami takich transakcji, możecie w łatwy sposób zyskać kolejny gratis i łącznie zarobić nawet 460 zł.

Pamiętaj jednak, że szansę na zgarnięcie premii 160 zł ma tylko 1000 uczestników. Jeżeli więc najnowsza nagroda przypadła Ci do gustu – nie zwlekaj zbyt długo i łap okazję.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.