Nawet 400 zł do wykorzystania w sklepie Google za polecenie płatności Google Pay

Promocja została przedłużona i potrwa nie dłużej niż do 15 października 2018 r.

Nawet 400 zł do wykorzystania w sklepie Google za polecenie płatności Google Pay Źródło obrazka: strona Google Pay

Korzystasz z aplikacji Google Pay? Jeśli tak, to możesz teraz w bardzo łatwy sposób otrzymać voucher o wartości 40 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Google. Jedyne, co powinieneś zrobić, to polecić aplikację Google Pay innej, dowolnej osobie. Jeśli osoba polecona w ciągu 30 dni wykona przy jej użyciu przynajmniej 1 transakcję – nagroda będzie Twoja. A ponieważ maksymalnie możesz polecić aż 10 osób, łącznie do zyskania jest nawet 400 zł!

Nawet 400 zł dla polecającego i 40 zł dla poleconego

Jak już wspomnieliśmy, osoba polecająca Google Pay może zyskać 40 zł do wykorzystania w sklepie Google Play, przy czym usługę możemy polecić maksymalnie 10 osobom i zyskać karty podarunkowe na łączną kwotę 400 zł.

W akcji o nagrodę może ubiegać się także osoba polecona – wystarczy, że zarejestruje się w Google Pay z użyciem kodu otrzymanego od polecającego i wykona jedną, dowolną transakcję. Nagrodą dla poleconego również jest wart 40 zł voucher do Google Play.

Jeśli jesteś nowym klientem, zapoznaj się także z warunkami równoległej promocji Google: (dowiedz się więcej tutaj).

Kto może wziąć udział w promocji?

Zgodnie z obowiązującym regulaminem w promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby zamieszkałe na terytorium Polski, mające ukończony przynajmniej 13 rok życia. W przypadku osób niepełnoletnich do zarejestrowania w akcji niezbędna będzie zgodna prawnych opiekunów. Dodatkowym warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie zainstalowanej aplikacji Google Pay z dodaną do niej przynajmniej jedną kartą płatniczą.

Osobą polecającą może być każda osoba spełniająca powyższe warunki, która do tej pory posiadała konto w aplikacji Google Pay.

Osobą poleconą może być każda osoba spełniająca powyższe warunki, która wcześniej nie korzystała z aplikacji Google Pay.

Akcja promocyjna jest limitowana i zakończy się nie później niż 15 października 2018 roku.

Jak zdobyć voucher do wykorzystania w Google Play?

Zdobycie tytułowej nagrody jest banalnie proste i prawdopodobnie nikt z zainteresowanych nie powinien mieć większych problemów z jej zdobyciem. Aby otrzymać wart 40 zł voucher do Google Play, należy:

 1. Wygenerować indywidualny kod w aplikacji Google Pay (kod wygenerujemy po zalogowaniu na nasze konto w aplikacji Google Pay), a następnie wyrazić zgodę na udział w promocji.
 2. Przekazać wygenerowany kod innej osobie, która do tej pory nie była użytkownikiem usługi Google Pay ani Android Pay.
 3. Osoba polecona (nowy użytkownik Google Pay) podczas rejestracji, w polu „Dodaj kod promocyjny” powinna podać otrzymany od Ciebie kod, a następnie potwierdzić udział w promocji.
 4. Ostatnim krokiem w celu otrzymania nagrody jest wykonanie przez osobę poleconą jednej dowolnej transakcji z użyciem Google Pay. Transakcja powinna zostać przeprowadzona w ciągu 30 dni od daty przystąpienia do promocji. Wśród akceptowanych form płatności znajdują się:
  • płatności zbliżeniowe w terminalach płatniczych, akceptujących płatności Google Pay;
  • transakcje w aplikacjach mobilnych i sklepach online udostępniających płatności Google Pay.

Po spełnieniu powyższych warunków każdy uczestnik promocji - zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona otrzymają voucher o wartości 40 zł do wykorzystania w Google Play. Osoba polecona może zdobyć maksymalnie 1 taką nagrodę, natomiast osoba polecająca może polecić usługę maksymalnie 10 osobom i tym samym zgarnąć aż 10 voucherów o łącznej wartości 400 zł.

Przekazanie nagrody

Nagrody zostaną wydane uczestnikom promocji natychmiast po wykonaniu weryfikacji przez organizatora (wysyłka nagród nastąpi drogą mailową). Otrzymane vouchery należy zapisać na koncie Google Play w ciągu 28 dni od ich otrzymania. Zapisania dokonamy poprzez kliknięcie w link w wiadomości potwierdzającej otrzymanie nagrody lub przez dodanie ich do Google Pay.

Vouchery mogą zostać wykorzystane do 30 maja 2019 roku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Zdaniem redakcji

Po serii akcji promocyjnych dla nowych klientów firma Google przygotowała ofertę skierowaną do dotychczasowych użytkowników aplikacji Google Pay. W tym miejscu trzeba przyznać, że oferowane nagrody są więcej niż przyzwoite. Za skuteczne polecenie dowolnej osobie usługi Google Pay uczestnicy promocji otrzymają wart 40 zł voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Google. A ponieważ łącznie możemy polecić nawet 10 osób, suma nagród może wynieść aż 400 zł. To z kolei sprawia, że opisywana akcja pod względem atrakcyjności bije na głowę dużą część ofert promocyjnych przygotowywanych m.in. przez banki.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.