Nawet 400 zł do wykorzystania w sklepie Google za polecenie płatności Google Pay

Promocja została przedłużona i potrwa nie dłużej niż do 15 października 2018 r.

Nawet 400 zł do wykorzystania w sklepie Google za polecenie płatności Google Pay Źródło obrazka: strona Google Pay

Korzystasz z aplikacji Google Pay? Jeśli tak, to możesz teraz w bardzo łatwy sposób otrzymać voucher o wartości 40 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Google. Jedyne, co powinieneś zrobić, to polecić aplikację Google Pay innej, dowolnej osobie. Jeśli osoba polecona w ciągu 30 dni wykona przy jej użyciu przynajmniej 1 transakcję – nagroda będzie Twoja. A ponieważ maksymalnie możesz polecić aż 10 osób, łącznie do zyskania jest nawet 400 zł!

Nawet 400 zł dla polecającego i 40 zł dla poleconego

Jak już wspomnieliśmy, osoba polecająca Google Pay może zyskać 40 zł do wykorzystania w sklepie Google Play, przy czym usługę możemy polecić maksymalnie 10 osobom i zyskać karty podarunkowe na łączną kwotę 400 zł.

W akcji o nagrodę może ubiegać się także osoba polecona – wystarczy, że zarejestruje się w Google Pay z użyciem kodu otrzymanego od polecającego i wykona jedną, dowolną transakcję. Nagrodą dla poleconego również jest wart 40 zł voucher do Google Play.

Jeśli jesteś nowym klientem, zapoznaj się także z warunkami równoległej promocji Google: (dowiedz się więcej tutaj).

Kto może wziąć udział w promocji?

Zgodnie z obowiązującym regulaminem w promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby zamieszkałe na terytorium Polski, mające ukończony przynajmniej 13 rok życia. W przypadku osób niepełnoletnich do zarejestrowania w akcji niezbędna będzie zgodna prawnych opiekunów. Dodatkowym warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie zainstalowanej aplikacji Google Pay z dodaną do niej przynajmniej jedną kartą płatniczą.

Osobą polecającą może być każda osoba spełniająca powyższe warunki, która do tej pory posiadała konto w aplikacji Google Pay.

Osobą poleconą może być każda osoba spełniająca powyższe warunki, która wcześniej nie korzystała z aplikacji Google Pay.

Akcja promocyjna jest limitowana i zakończy się nie później niż 15 października 2018 roku.

Jak zdobyć voucher do wykorzystania w Google Play?

Zdobycie tytułowej nagrody jest banalnie proste i prawdopodobnie nikt z zainteresowanych nie powinien mieć większych problemów z jej zdobyciem. Aby otrzymać wart 40 zł voucher do Google Play, należy:

 1. Wygenerować indywidualny kod w aplikacji Google Pay (kod wygenerujemy po zalogowaniu na nasze konto w aplikacji Google Pay), a następnie wyrazić zgodę na udział w promocji.
 2. Przekazać wygenerowany kod innej osobie, która do tej pory nie była użytkownikiem usługi Google Pay ani Android Pay.
 3. Osoba polecona (nowy użytkownik Google Pay) podczas rejestracji, w polu „Dodaj kod promocyjny” powinna podać otrzymany od Ciebie kod, a następnie potwierdzić udział w promocji.
 4. Ostatnim krokiem w celu otrzymania nagrody jest wykonanie przez osobę poleconą jednej dowolnej transakcji z użyciem Google Pay. Transakcja powinna zostać przeprowadzona w ciągu 30 dni od daty przystąpienia do promocji. Wśród akceptowanych form płatności znajdują się:
  • płatności zbliżeniowe w terminalach płatniczych, akceptujących płatności Google Pay;
  • transakcje w aplikacjach mobilnych i sklepach online udostępniających płatności Google Pay.

Po spełnieniu powyższych warunków każdy uczestnik promocji - zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona otrzymają voucher o wartości 40 zł do wykorzystania w Google Play. Osoba polecona może zdobyć maksymalnie 1 taką nagrodę, natomiast osoba polecająca może polecić usługę maksymalnie 10 osobom i tym samym zgarnąć aż 10 voucherów o łącznej wartości 400 zł.

Przekazanie nagrody

Nagrody zostaną wydane uczestnikom promocji natychmiast po wykonaniu weryfikacji przez organizatora (wysyłka nagród nastąpi drogą mailową). Otrzymane vouchery należy zapisać na koncie Google Play w ciągu 28 dni od ich otrzymania. Zapisania dokonamy poprzez kliknięcie w link w wiadomości potwierdzającej otrzymanie nagrody lub przez dodanie ich do Google Pay.

Vouchery mogą zostać wykorzystane do 30 maja 2019 roku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Zdaniem redakcji

Po serii akcji promocyjnych dla nowych klientów firma Google przygotowała ofertę skierowaną do dotychczasowych użytkowników aplikacji Google Pay. W tym miejscu trzeba przyznać, że oferowane nagrody są więcej niż przyzwoite. Za skuteczne polecenie dowolnej osobie usługi Google Pay uczestnicy promocji otrzymają wart 40 zł voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Google. A ponieważ łącznie możemy polecić nawet 10 osób, suma nagród może wynieść aż 400 zł. To z kolei sprawia, że opisywana akcja pod względem atrakcyjności bije na głowę dużą część ofert promocyjnych przygotowywanych m.in. przez banki.

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.