HIT! Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Ta promocja bardzo szybko się rozchodzi. Jest prawie pewne, że zakończy się sporo przed czasem. Warto korzystać póki jest dostępna.

HIT! Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas Źrodło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas wraca do najlepszej formy z ostatnich lat. W nowej promocji możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Warunek to skorzystanie z oferty kart kredytowych i aktywne korzystanie z karty w kolejnych miesiącach. Sprawdź, czy to propozycja dla Ciebie.

Organizatorem promocji jest bank BGŻ BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 31 marca 2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu 4000 uczestników. Mimo iż pula nagród wydaje się spora, to nie warto zwlekać - bywały już sytuacje, że podobne akcje rozchodziły się grubo przed czasem.

Nagrodą w promocji są 4 karty podarunkowe do Allegro o wartości 100 zł każda. Łącznie możesz więc zyskać nawet 400 zł.

Podpowiadamy, że istnieje możliwość powiększenia premii o 320 zł! Mogą z niej skorzystać osoby, które założą w BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne i będą w 2019 r. aktywnie korzystały z wydanej do niego karty debetowej. Szczegóły tej propozycji opisaliśmy w tym artykule.

Po założeniu rachunku możesz wnioskować o kartę kredytową. Powróćmy więc do promocji z "kredytówkami" i szansą zdobycia 400 zł do Allegro.

Kto może skorzystać?

Jak większość promocji, również ta skierowana jest do nowych, pełnoletnich klientów banku, tym razem BGŻ BNP Paribas. Wystarczy w okresie 18 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę kredytową nie posiadać w tej instytucji takiego produktu. Nie ma natomiast przeszkód, aby z promocji skorzystali posiadacze np. konta osobistego w tym banku.

Jak zyskać 400 zł do Allegro?

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać bony do Allegro, nie są szczególnie skomplikowane:

 1. Najpóźniej 31 marca 2019 r. (lub do wyczerpania puli nagród) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold - najpierw wypełnij , a konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty.
 2. W każdym z kolejnych 4 miesięcy, liczonych od kolejnego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, otrzymasz kartę prezentową do Allegro o wartości 100 zł.

Najłatwiej będzie to zobrazować na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w lutym, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w marcu, kwietniu, maju i czerwcu. ​Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny miesiąc.

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Istotne w tej promocji jest to, jak bank rozumie pojęcie transakcji kartą. Zgodnie z regulaminem są to zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Jako transakcje spełniające warunki akcji nie będą zaliczane natomiast transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • dokonane kartami dodatkowymi,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenia elektronicznych portmonetek).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jak odebrać nagrodę?

Jeśli spełnisz warunki promocji, z pewnością będziesz chciał jak najszybciej odebrać bony do Allegro. BGŻ BNP Paribas udostępni karty podarunkowe na stronie programu mamBonus w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje Ci nagroda.

W celu odbioru nagrody, powinieneś zarejestrować się w programie mamBonus, podając identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL, w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia nagrody przez bank.

Pamiętaj, że podczas jednej transakcji na Allegro możesz wykorzystać tylko jeden bon. Vouchery są ważne do 15 lutego 2020 r. Regulamin wykorzystania kart podarunkowych znajdziesz również na tej stronie.

Karta kredytowa Mastercard Standard i Gold

Zanim skorzystasz z oferty banku, zapoznaj się z parametrami kart kredytowych, które możesz zamówić w ramach promocji. Każda z nich umożliwia przystąpienie do progamu mamBonus i wymianę punktów na nagrody, a w ramach specjalnej powitalnej oferty możesz otrzymać 5000 pkt na start (warunek to wykonanie 4 transakcji na min. 50 zł w ciągu 2 miesięcy).

Pierwszą z kart jest Mastercard Standard - okres bezodsetkowy wynosi dla niej 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Podstawowa opłata roczna za obsługę karty to 72 zł - na szczęście możesz jej uniknąć w pierwszym roku posiadania karty dzięki powiązanej promocji, dokonując w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych transakcji na min. 500 zł (wliczając wypłaty z bankomatów). Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie to aż 150 zł rocznie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ominąć ten koszt w pierwszym roku użytkowania na podobnej zasadzie, jak w przypadku karty Standard, jednak wartość transakcji w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych powinna wynieść min. 1000 zł.

Z pełną taryfą opłat i prowizji zapoznasz się tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z karty kredytowej.

Rekordowa premia na zakupy

BGŻ BNP Paribas przyzwyczaił już nas do licznych akcji promocyjnych swoich kont i kart kredytowych, zatem kolejna specjalna oferta nie budzi wielkiego zaskoczenia. Tym razem do zyskania jest nawet 400 zł na zakupy na Allegro. W porównaniu do innych aktualnie obowiązujących promocji bankowych taka nagroda naprawdę robi wrażenie.

A jak na tle takiego bonusu prezentują się warunki promocji? Odpowiedź nie jest prosta. Z jednej strony wizja wydania 1000 zł kartą kredytową w miesiącu może odstraszać, z drugiej jednak można to zrobić zarówno przez płatności w sklepach, jak i wypłaty gotówki z bankomatów. Ta ostatnia opcja wydaje się szczególnie kusząca, jednak należy być tu ostrożnym. Pamiętaj, że transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego i powodują natychmiastowe naliczanie przez bank odsetek.

Po drugie wypłaty z bankomatów kartą kredytową są zwyczajnie drogie - dla kart w BGŻ BNP Paribas to koszt 4,9% min. 10 zł. Jeśli będziesz chciał w taki sposób spełnić warunki promocji, za każdą wypłatę 1000 zł zapłacisz 49 zł (+ ewentualne odsetki). Dokonując takiej operacji w każdym z 4 miesięcy, mamy aż 196 zł dodatkowych kosztów. To sprawia, że nasz realny zysk z akcji wyniesie nie 400 zł, a jedynie 204 zł. Warto się zastanowić, czy to się opłaca. Być może prościej i bezpieczniej będzie po prostu wykonać transakcje kartą w punktach stacjonarnych lub Internecie? :)

Jeśli jesteś zdecydowany na udział w promocji i zamierzasz aktywnie płacić kartą kredytową, nie zwlekaj - limit uczestników to tylko 4000 osób. Potem wystarczy tylko spełnić warunki akcji i możesz cieszyć się 400 zł za zakupy na Allegro.

Rozważ też wspomnianą na wstępie podpowiedź, by współpracę z BGŻ BNP Paribas zacząć od założenia Konta Optymalnego. Po wykazaniu się aktywnością w korzystaniu z wydanej do niego karty debetowej możesz zyskać dodatkowo 320 zł.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.