HIT! Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Ta promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r. Aktualnie trwa jednak podobna akcja, w której do zgarnięcia jest 400 zł do morele.net.

HIT! Nawet 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas Źrodło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas wraca do najlepszej formy z ostatnich lat. W nowej promocji możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Warunek to skorzystanie z oferty kart kredytowych i aktywne korzystanie z karty w kolejnych miesiącach. Sprawdź, czy to propozycja dla Ciebie.

Organizatorem promocji jest bank BGŻ BNP Paribas. Oferta obowiązuje do 31 marca 2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu 4000 uczestników. Mimo iż pula nagród wydaje się spora, to nie warto zwlekać - bywały już sytuacje, że podobne akcje rozchodziły się grubo przed czasem.

Nagrodą w promocji są 4 karty podarunkowe do Allegro o wartości 100 zł każda. Łącznie możesz więc zyskać nawet 400 zł.

Kto może skorzystać?

Jak większość promocji, również ta skierowana jest do nowych, pełnoletnich klientów banku, tym razem BGŻ BNP Paribas. Wystarczy w okresie 18 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o kartę kredytową nie posiadać w tej instytucji takiego produktu. Nie ma natomiast przeszkód, aby z promocji skorzystali posiadacze np. konta osobistego w tym banku.

Jak zyskać 400 zł do Allegro?

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać bony do Allegro, nie są szczególnie skomplikowane:

 1. Najpóźniej 31 marca 2019 r. (lub do wyczerpania puli nagród) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. W tym celu najpierw wypełnij dedykowany formularz, a konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty.
 2. W każdym z kolejnych 4 miesięcy, liczonych od kolejnego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, otrzymasz kartę prezentową do Allegro o wartości 100 zł.

Najłatwiej będzie to zobrazować na przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w lutym, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w marcu, kwietniu, maju i czerwcu. ​Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny miesiąc.

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Istotne w tej promocji jest to, jak bank rozumie pojęcie transakcji kartą. Zgodnie z regulaminem są to zarówno operacje bezgotówkowe - płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych - jak i operacje gotówkowe - przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Jako transakcje spełniające warunki akcji nie będą zaliczane natomiast transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • dokonane kartami dodatkowymi,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenia elektronicznych portmonetek).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jak odebrać nagrodę?

Jeśli spełnisz warunki promocji, z pewnością będziesz chciał jak najszybciej odebrać bony do Allegro. BGŻ BNP Paribas udostępni karty podarunkowe na stronie programu mamBonus w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, za który przysługuje Ci nagroda.

W celu odbioru nagrody, powinieneś zarejestrować się w programie mamBonus, podając identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL, w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia nagrody przez bank.

Pamiętaj, że podczas jednej transakcji na Allegro możesz wykorzystać tylko jeden bon. Vouchery są ważne do 15 lutego 2020 r. Regulamin wykorzystania kart podarunkowych znajdziesz również na tej stronie.

Karta kredytowa Mastercard Standard i Gold

Zanim skorzystasz z oferty banku, zapoznaj się z parametrami kart kredytowych, które możesz zamówić w ramach promocji. Każda z nich umożliwia przystąpienie do progamu mamBonus i wymianę punktów na nagrody, a w ramach specjalnej powitalnej oferty możesz otrzymać 5000 pkt na start (warunek to wykonanie 4 transakcji na min. 50 zł w ciągu 2 miesięcy).

Pierwszą z kart jest Mastercard Standard - okres bezodsetkowy wynosi dla niej 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 10%. Podstawowa opłata roczna za obsługę karty to 72 zł - na szczęście możesz jej uniknąć w pierwszym roku posiadania karty dzięki powiązanej promocji, dokonując w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych transakcji na min. 500 zł (wliczając wypłaty z bankomatów). Prowizja za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą wynosi 4,9% min. 10 zł.

Jeśli chodzi o kartę Mastercard Gold, to jej parametry są zbliżone do zwykłej "kredytówki". Dla karty Gold limit ustalany jest indywidualnie, a opłata za korzystanie to aż 150 zł rocznie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ominąć ten koszt w pierwszym roku użytkowania na podobnej zasadzie, jak w przypadku karty Standard, jednak wartość transakcji w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych powinna wynieść min. 1000 zł.

Z pełną taryfą opłat i prowizji zapoznasz się tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziesz nasz poradnik dotyczący kart kredytowych. Zapoznaj się z nim, jeśli do tej pory nie korzystałeś z karty kredytowej.

Rekordowa premia na zakupy

BGŻ BNP Paribas przyzwyczaił już nas do licznych akcji promocyjnych swoich kont i kart kredytowych, zatem kolejna specjalna oferta nie budzi wielkiego zaskoczenia. Tym razem do zyskania jest nawet 400 zł na zakupy na Allegro. W porównaniu do innych aktualnie obowiązujących promocji bankowych taka nagroda naprawdę robi wrażenie.

A jak na tle takiego bonusu prezentują się warunki promocji? Odpowiedź nie jest prosta. Z jednej strony wizja wydania 1000 zł kartą kredytową w miesiącu może odstraszać, z drugiej jednak można to zrobić zarówno przez płatności w sklepach, jak i wypłaty gotówki z bankomatów. Ta ostatnia opcja wydaje się szczególnie kusząca, jednak należy być tu ostrożnym. Pamiętaj, że transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego i powodują natychmiastowe naliczanie przez bank odsetek.

Po drugie wypłaty z bankomatów kartą kredytową są zwyczajnie drogie - dla kart w BGŻ BNP Paribas to koszt 4,9% min. 10 zł. Jeśli będziesz chciał w taki sposób spełnić warunki promocji, za każdą wypłatę 1000 zł zapłacisz 49 zł (+ ewentualne odsetki). Dokonując takiej operacji w każdym z 4 miesięcy, mamy aż 196 zł dodatkowych kosztów. To sprawia, że nasz realny zysk z akcji wyniesie nie 400 zł, a jedynie 204 zł. Warto się zastanowić, czy to się opłaca. Być może prościej i bezpieczniej będzie po prostu wykonać transakcje kartą w punktach stacjonarnych lub Internecie? :)

Jeśli jesteś zdecydowany na udział w promocji i zamierzasz aktywnie płacić kartą kredytową, nie zwlekaj - limit uczestników to tylko 4000 osób. Potem wystarczy tylko spełnić warunki akcji i możesz cieszyć się 400 zł za zakupy na Allegro.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.