Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 10 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Łatwe 400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku!.

Do 300 zł zwrotu za bilety na wydarzenia kulinarne z kartą kredytową Citi Simplicity z Citibanku

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 300 zł zwrotu za bilety na wydarzenia kulinarne z kartą kredytową Citi Simplicity z Citibanku
Źródło: strona promocji

Pomysłowość marketingowców Citibanku w wymyślaniu nagród za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity nie zna granic. Można powiedzieć, że vouchery na zakupy we wskazanych sklepach (np. w Biedronce lub Xiaomi) czy atrakcyjne nagrody rzeczowe to standard. Od czasu do czasu trafiają się tak nietypowe rzeczy jak 2 lata bezpłatnego dostępu do serwisu muzycznego TIDAL czy najnowsza akcja związana z wydarzeniami kulinarnymi Restaurant Week i Fine Dining Week, w których uczestniczą najbardziej renomowane restauracje w Polsce. Jedyne, co musisz zrobić, to zakupić bilety na jedno z wydarzeń. Bank zwróci Ci tyle, ile wydasz, maksymalnie 300 zł.

Kto ma szansę smacznie zjeść?

Zapewne rozbudziliśmy już Twój apetyt. Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia warunków oferty, zatrzymajmy się przy ustaleniu, kto może z niej skorzystać. Jest ona adresowana do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Wykluczeni są Ci, którzy po 1 stycznia 2017 r. posiadali w Citibanku główną kartę kredytową.

Krótka droga po nagrodę

Najwyższy czas przedstawić niezbędne działania:

Drukuj

Fine Dining Week i Restaurant Week

Spójrzmy na podstawowe informacje na temat obu wydarzeń.

Fine Dining Week

Festiwal Sztuki Restauracyjnej Fine Dining Week potrwa od 28 sierpnia do 11 września 2019 r. Bilety na to wydarzenie będą dostępne od 9 sierpnia do 10 września 2019 r. na jego stronie internetowej. Cena 5-daniowego menu w ramach Festiwalu może być niższa nawet o 50% od tej obowiązującej na co dzień.

Restaurant Week

Z kolei Restaurant Week zaplanowano od 16 do 31 października 2019 r., przy czym wejściówki na to wydarzenie będziesz mógł kupić od 20 września do 30 października 2019 r.

Popisowe menu – przystawka, danie główne i deser – kosztuje w ramach tego festiwalu jedynie 49 zł i obejmuje także darmowy koktajl Martini Fiero Tonic dla każdego dorosłego gościa. Płacąc za siedem osób, ósmą możesz zaprosić bezpłatnie.

To musisz wiedzieć, byś nie obszedł się smakiem

Nasze doświadczenia związane ze staraniami o kartę kredytową Citi Simplicity i sygnały płynące od Czytelników naszego portalu wskazują, że załatwienie formalności związanych z weryfikacją dokumentów dochodowych niekiedy trwa kilka dni. Dlatego sugerujemy, byś nie zwlekał do ostatniej chwili z wypełnieniem formularza na stronie internetowej. W ten sposób unikniesz stresu, spokojnie zdążysz kupić bilety do wybranej restauracji (może nawet kilku).

Warunków promocji nie spełnią oczywiście transakcje zwrócone i anulowane.

W dniu przekazania nagrody Twoja „kredytówka” musi być aktywna. W przeciwnym wypadku nie otrzymasz zwrotu.

Otrzymany bonus jest zwolniony z opodatkowania, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Kilka informacji o karcie Citi Simplicity

Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i korzystanie z tej „kredytówki”. Nie dość, że karta nie generuje kosztów, to jeszcze pozwala na korzystanie z wielu „oficjalnych” propozycji dla jej posiadaczy, jak i z ofert specjalnych kierowanych imiennie do wybranych osób w korespondencji elektronicznej.

Nagroda warta działania

Premia w opisywanej akcji jest niższa niż w innych promocjach karty kredytowej Citi Simplicity, ale za to wymagana aktywność jest bardzo niewielka. Na dodatek oznacza szansę na niezapomniane doznania kulinarne w najlepszych polskich restauracjach, które z okazji Restaurant Week i Fine Dining Week przygotowały specjalne menu.

Chętnie przeczytamy Twoją relację z wizyty w wybranej restauracji, dowiemy się, co jadłeś i jak Ci smakowało. Czekamy na relację (ze zdjęciami) i od razu życzymy: Smacznego!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj zwrot do 300 zł na Restaurant Week"

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej