Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Do 30% rabatu na zegarek Garmin dla klientów Banku Pocztowego i EnveloBanku z okazji udostępnienia płatności Garmin Pay

Do 30% rabatu na zegarek Garmin dla klientów Banku Pocztowego i EnveloBanku z okazji udostępnienia płatności Garmin Pay
Źródło: strona Banku Pocztowego

Promocje, w których nagrodą były rabaty, zdarzało nam się oceniać różnie. Oczywiście najbardziej pożądaną formą wypłaty premii jest gotówka, z którą uczestnik może zrobić wszystko, co mu się podoba. Nie da się ukryć, że zniżki nie rozpalają wyobraźni w takim samym stopniu.

Możesz zaoszczędzić kilkaset złotych!

Tym razem mówimy jednak o naprawdę solidnym rabacie na zakup sprzętu o znacznej wartości. Analizując ceny zegarków podane w regulaminie, dochodzimy do wniosku, że 30% upustu oznacza oszczędność na poziomie kilkuset złotych!

Rabat można wykorzystać przy okazji zakupu jednego z trzech zegarków Garmin. W nawiasie podajemy cenę zegarka już po uwzględnieniu zniżki:

 • Smartwatch GPS Vivoactive 3 White/Rose Gold (839 zł) lub
 • Zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music (1199 zł) lub
 • Multisportowy zegarek GPS Fenix 5S Plus (2099 zł).
Kliknij, aby powiększyć
Zegarki Garmin objęte rabatem w promocji. Źródło: Biuro Prasowe Banku Pocztowego.

Wszystko o zasadach promocji

Skoro wiesz już, o co toczy się „gra”, poznaj jej zasady. Z promocji możesz skorzystać do 31 grudnia 2019 r. Warunek: musisz być klientem Banku Pocztowego (lub EnveloBanku), a konkretnie posiadać jedno z kont osobistych:

 • Bliskie Konto Pocztowe,
 • Pocztowe Konto Bez Ograniczeń,
 • Pocztowe Konto Aktywny Nestor,
 • Pocztowe Konto Zawsze Darmowe,
 • Pocztowe Konto Standard,
 • Pocztowe Konto Nestor lub
 • EnveloKonto.

Do konta musi zostać wydana karta debetowa.

Jeśli nie jesteś klientem Banku Pocztowego / Envelobanku, to oczywiście możesz otworzyć konto na potrzeby promocji. Po jej zakończeniu będziesz mógł zdecydować, czy rachunek ma Ci służyć dalej, czy lepiej z niego zrezygnować.

Załóżmy, że posiadasz już jedno z wymaganych kont. Co dalej?

Krok 1
Krok 1

Upewnij się, że:

 • masz wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (dotyczy również podmiotów współpracujących z bankiem), na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i SMS-ową oraz na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego,
 • otrzymujesz wyciągi i informacje o proponowanych zmianach w umowie z bankiem w formie elektronicznej,
 • wskazałeś numer telefonu do kontaktów z bankiem.
Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2019 r.:

 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta osobistego,
 • zaloguj się do systemu bankowości internetowej lub mobilnej EnveloBank (dostępnej także dla klientów Banku Pocztowego po złożeniu wniosku przez Pocztowy24 i aktywacji dostępu do bankowości EnveloBanku).
Nagroda
Nagroda

Kod rabatowy otrzymasz SMS-em w terminie 7 dni od momentu spełnienia powyższych warunków.

Kod możesz zrealizować do 31 stycznia 2020 r. na tej stronie internetowej. Nie rezygnuj z konta ani karty do końca trwania promocji! Otrzymany rabat nie podlega rzecz jasna opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

W regulaminie nie zawarto szczegółowej definicji transakcji bezgotówkowej – należy więc założyć, że uznane zostaną płatności kartą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Bliskie Konto Pocztowe, a może EnveloKonto?

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Banku Pocztowego / EnveloBanku, rozważ otwarcie jednego z rachunków. Ze swojej strony polecamy rozważenie Bliskiego Konta Pocztowego lub EnveloKonta, których szczegółowe parametry znajdziesz poniżej.

Uwaga: Sprawdź, czy z danym kontem jest związana możliwość zgarnięcia dodatkowej korzyści.

Jak korzystać z Garmin Pay?

Gdy już zakupisz zegarek po promocyjnej cenie, wystarczy, że dodasz kartę debetową lub kredytową do aplikacji Garmin Connect Mobile. Na początku pobierz apkę i ją zainstaluj. Następnym krokiem będzie założenie konta, wyszukanie w aplikacji konkretnego modelu zegarka i synchronizacja.

Po utworzeniu wirtualnego portfela (chronionego 4-cyfrowym hasłem) możesz dodać do niego karty. Oczywiście mogą być one wydane przez dowolny bank, który udostępnia płatności Garmin Pay.

To wszystko. Od teraz możesz płacić zbliżeniowo zegarkiem dokładnie tak jak kartą lub telefonem. Płatność będzie wymagała wpisania hasła oraz wyboru karty, z której mają zostać pobrane środki.

Solidny rabat = spora oszczędność pieniędzy

Bank Pocztowy to kolejna instytucja, która „uczciła” udostępnienie płatności Garmin Pay promocją z rabatem na zakup zegarka. W tym przypadku oszczędność jest niebagatelna i to niezależnie od tego, który z trzech zegarków ostatecznie zdecydujesz się kupić.

Warunki uzyskania zniżki są banalnie proste. Właściwie istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że posiadacze konta w Banku Pocztowym lub EnveloBanku spełniliby je, nie wiedząc nawet o promocji! Jeśli się pospieszysz, zegarek będziesz mógł kupić jeszcze przed Świętami, sprawiając sobie (albo komuś bliskiemu) niezwykle cenny i pożyteczny prezent.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Zgarnij rabat na Garmina"