Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Źródło: najlepszekonto.pl

Spodziewaliśmy się, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego, a okazało się, że bank zaoferował jeszcze więcej. Do zdobycia jest 120 zł lub 250 zł w gotówce, a warunki najnowszej akcji są bliźniaczo podobne do zadań obowiązujących w poprzedniej edycji. Akcja trwa do 30 marca 2023 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów będących osobami z pełną zdolnością do czynności prawnych. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 października 2021 r. a 19 stycznia 2023 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto Active, Klasyczne, Student i PRP.

Ponadto regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego oraz pełnomocników. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Dodatkowo uczestnik akcji musi być osobą pełnoletnią oraz posiadać numer telefonu komórkowego polskiego operatora.

Nawet 250 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 250 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 30 marca 2023 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 30 czerwca 2023 r. wykonaj kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 120 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zyskać 250 zł zamiast 120 zł premii, również do 30 czerwca 2023 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • przynajmniej w trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji,
  • dopilnuj, by na dzień 30 czerwca 2023 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

120 lub 250 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 14 lipca 2023 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 120 lub 250 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 120 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy, zasilając go kwotą min. 300 zł.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że bank nie będzie uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie. W bieżącej edycji nie zostaną uznane wpływy z rachunków, których posiadaczem jest uczestnik promocji, zatem pozostaje tu skorzystanie z pomocy kogoś zaufanego.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon (wypłaty gotówki są wykluczone!) wykonane kartą, Blikiem lub portfelem mobilnym, czyli za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz otrzymać wyższą nagrodę, obowiązkowo musisz przeprowadzić trzy transakcje w Internecie z użyciem Blika – pozostałe płatności możesz wykonać za pomocą cyfrowego portfela lub karty.

Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Jeśli podczas składania wniosku zapomnisz o karcie debetowej, możesz zamówić ją najpóźniej do 30 marca 2023 r.

Nie ma przeszkód, byś założył nawet kilka celów oszczędnościowych. Ważne, by suma ich sald 30 czerwca 2023 r. wynosiła min. 300 zł. Regulamin nie precyzuje kwestii wpłat na cel oszczędnościowy. Wygląda więc na to, że możesz wykonać jednorazowy przelew w kwocie 300 zł i transakcja ta zostanie uznana za spełniającą warunki akcji.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem Direct

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacisz ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniesz, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Pod względem wysokości oprocentowania zgromadzonych na nim środków OKO należy do czołówki rynkowej. Jego atutem jest także możliwość dokonywania nieograniczonej liczby bezpłatnych internetowych przelewów wewnętrznych w miesiącu.

Promocja z lepszą premią

Spodziewaliśmy się nowej odsłony promocji kont osobistych w ING, a wyższa premia mile nas zaskoczyła. Warunki pozostały bez zmian (choć warunek wpływu jest nieco zaostrzony), a nowi klienci mogą zyskać nawet 250 zł przelewem. Razem z premią gotówkową uczestnik akcji otrzymuje także niezłe oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego, co w obecnych warunkach jest szczególnie istotne. Pamiętaj jednak, że wyższa stawka przyznawana jest w określonych ramach czasowych, jeżeli więc zależy Ci na zgarnięciu obu bonusów, nie zwlekaj z podjęciem decyzji.

Godne odnotowania jest, że sam możesz wybrać, czy poprzestajesz na niższej premii, czy wykażesz się nieco większą aktywnością i sięgniesz po całą pulę. Podstawowy bonus za założenie konta i transakcje bezgotówkowe wynosi 120 zł i tutaj wystarczy zapłacić kartą lub telefonem/Blikiem 1000 zł do końca czerwca. Jeśli chcesz powalczyć o 250 zł, dodatkowo pamiętaj o transakcjach Blikiem w Internecie i wpływach na konto, załóż cel oszczędnościowy i zasil go kwotą min. 300 zł.

Reasumując, jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań, najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do 250 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.