Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim

Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim
Źródło: najlepszekonto.pl

Ta promocja to prawdziwa gratka dla młodych klientów, którzy regularnie płacą kartą lub Blikiem. W akcji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” ING Banku Śląskiego premiowana jest właśnie taka aktywność.

Z Kontem z Lwem Mobi bez większego wysiłku zdobędziesz 120, a nawet 250 zł premii. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego, z którym często związane jest promocyjne oprocentowanie.

Na otwarcie konta w promocji masz czas do 30 marca 2023 r.

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, o ile jesteś osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadasz numer telefonu komórkowego polskiego operatora. Zwracamy uwagę na pełnoletniość, gdyż poza ofertą specjalną Konto Mobi mogą otworzyć nawet młodsi klienci. Z kolei górna granica wieku w przypadku tego rachunku to 26 lat.

Obowiązuje też okres karencji. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które między 1 października 2021 r. a 19 stycznia 2023 r. posiadały (również jako współposiadacz) jakiekolwiek konto od ING Banku Śląskiego.

Z regulaminu wynika, że z promocji wykluczeni są także posiadacze innych produktów banku oraz pełnomocnicy osób będących klientami ING.

Jak zgarnąć pełne 250 zł?

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Konta Mobi premią gotówkową w wysokości 120 lub 250 zł. Wniosek? Tylko od Ciebie zależy, czy zadowolisz się niższą kwotą, czy będziesz ubiegał się o pełną nagrodę.

Oto wymagana aktywność:

Krok 1
Krok 1

Do 30 marca 2023 r. otwórz Konto Mobi wraz z kartą debetową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek złóż na stronie internetowej banku. Cały proces możesz przeprowadzić zdalnie, bez spotykania się z kurierem czy odwiedzania placówki!

W momencie przystąpienia do promocji pamiętaj o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych (także profilowanych) drogą elektroniczną!

Krok 2
Krok 2

Do 31 maja 2023 r. wykonaj przy użyciu karty, portfela cyfrowego (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię 120 zł.

Krok 3
Krok 3

Aby zwiększyć wysokość premii do 250 zł, powinieneś spełnić wszystkie powyższe warunki, a dodatkowo do 31 maja 2023 r.

  • wykonać min. 3 transakcje Blikiem w Internecie (mogą to być płatności wykonane w ramach wspomnianych wcześniej min. 10 transakcji),
  • założyć Smart Saver czyli powiązany z kontem bezpłatny rachunek do autooszczędzania.

Dopilnuj też, by 31 maja 2023 r. saldo na Smart Saverze wynosiło min. 30 zł.

Nagroda
Nagroda

120 lub 250 zł (w zależności od tego, które warunki udało Ci się spełnić) wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 16 czerwca 2023 r.

Dodatkowe informacje

Oto kilka dodatkowych szczegółów, o których powinieneś wiedzieć:

  • w przypadku promocyjnych płatności kartą, cyfrowym portfelem lub Blikiem bank nie uzna wypłat gotówki z bankomatu oraz transakcji zwróconych lub anulowanych,
  • kartę powinieneś zamówić najpóźniej do 30 marca 2023 r.,
  • nie zamykaj Konta Mobi ani OKO aż do otrzymania nagrody – w przeciwnym razie utracisz do niej prawo,
  • premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Konto Mobi oraz OKO w ING

Teraz wiesz już wszystko o promocji, ale prawdopodobnie brakuje Ci informacji o produktach, z których należy skorzystać w celu zgarnięcia premii.

Konto Mobi

Konto Mobi to połączenie funkcjonalności „dorosłego” konta osobistego z niższymi opłatami. Posiadacze rachunku są zwolnieni z kosztów jego prowadzenia, a do ukończenia 26 roku życia – także z prowizji za kartę. Należy jedynie kontrolować liczbę wypłat gotówki z bankomatów w miesiącu, ewentualnie korzystać z maszyn własnych banku lub Planet Cash:

Smart Saver – autooszczędzanie z niezłym oprocentowaniem

Usługa Smart Saver polega na zaokrąglaniu kwot transakcji i przenoszeniu nadwyżki na specjalnie do tego przeznaczony rachunek oszczędnościowy. Taka metoda pozwala na automatyczne i systematyczne oszczędzanie bez zbędnego wysiłku i wyrzeczeń. Możesz wybrać dwie metody autooszczędzania:

  • procent od wartości transakcji: od 1% do 10%;
  • zaokrąglenie do 5 zł lub do 10 zł.

Atutem rachunku Smart Saver jest brak opłat za prowadzenie i przelewy wewnętrzne. Możesz także w każdej chwili skorzystać ze zgromadzonych na rachunku oszczędności bez utraty odsetek.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Zakładając Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) po raz pierwszy, możesz liczyć na podwyższone oprocentowanie w ramach promocji "Bonus na start". Pamiętaj jednak, że ta oferta jest dostępna okresowo, trudno powiedzieć, jak długo bank będzie ją proponował.

Decyzja o premii należy do Ciebie

Trzeba przyznać, że najnowsza akcja promocyjna ING Banku Śląskiego posiada trzy istotne zalety. Po pierwsze, jej warunki są naprawdę proste – zgarnięcie 250 zł nie powinno sprawić Ci większego problemu.

Po drugie – otwierając Konto Mobi, skorzystasz też z ciekawych produktów oszczędnościowych. Po trzecie, sam zdecydujesz, jak wysoką nagrodę chcesz zdobyć. Nie ma co więc zwlekać z decyzją o przystąpieniu do akcji. Powodzenia 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Do 250 zł za otwarcie Konta Mobi”

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.